Zobacz zdjęcia (5)
Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia, Zawiercie - zdjęcie 1
Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia, Zawiercie - zdjęcie 2 Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia, Zawiercie - zdjęcie 3 Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia, Zawiercie - zdjęcie 4 Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia, Zawiercie - zdjęcie 5
1 / 5

Śluby Wesela Florystyka Wypożyczalnia id:48730

Zawiercie, śląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Jeżeli trafili Państwo do nas to znak ze już niebawem w Państwa życiu nadejdzie ten dzień – Dzień Ślubu. To z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Niejednokrotnie o nim marzymy, śnimy, wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał. Niezmiernie się cieszę, że Państwo tu są i pozwolą się oprowadzić po świecie, romantycznych, szalonych, niepowtarzalnych, pełnych energii dekoracji bo „Dekoracje to nasza magia lubimy nimi czarować”

Dekorujemy zarówno przyjęcia kameralne jak i spektakularne imprezy, dekoracje w małych klimatycznych kościołach jak i efektowne dekoracje plenerowe. Dekoracje ślubne, weselne czy okolicznościowe wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. W kwiaty zaopatrujemy się przed każdą dekoracją ponieważ dla nas najważniejsze jest to aby każdy bukiet zarówno ślubny , kompozycje kwiatowe na sali czy w kościele prezentowały się idealnie a swoim pięknem jeszcze bardziej podkreślały ten ważny dla Was dzień. Dodatkowo wykorzystujemy bardzo popularne w ostatnich czasach dekoracje światłem oraz inne akcesoria typu szkło, świeczniki, stojaki, kolorowe obrusy i wiele innych.

Siedziba firmy znajduje się w Zawierciu i to tu umawiam się na spotkanie z Parami Młodymi na „burzę mózgów”. Na takim spotkaniu dobieramy odpowiednią dekorację pod konkretną salę, kościół, suknie ślubną tak, aby wszystkie elementy miały swój wspólny punkt i oczywiście aby spełnić marzenie Młodej Pary. Czasami zdarza się tak, że Para Młoda nie ma możliwości osobistego spotkania. Jeżeli jest taka sytuacja wszelkie ustalenia załatwiamy drogą mailową lub telefoniczną. Dla nas Dobry Klient to Zadowolony Klient.

Krzesła weselne, amerykańskie Chiavari – kolor złoty to jedne z najbardziej popularnych krzeseł weselnych. Doskonale sprawdzają się na uroczystościach takich jak chrzciny, wesela, bankiety i wiele innych uroczystości.

Dostępna ilość 150 szt.

PROMOCJA na krzesła Chiavari - kolor złoty

16 zł/ szt. - wypożyczenie krzesła
3 zł/ szt. - wypożyczenie białej poduszki

(minimalna ilośc zamówienia to 30 szt.)

transport - wycena indywidualna

--
Białe, składane krzesło weselne jest nieodzownym elementem przyjęć plenerowych. Takich przyjęć organizuje się w ostatnich latach coraz więcej.

Dostępna ilość 80 szt.

9 zł/ szt. - wypożyczenie krzesła

(minimalna ilość zamówienia to 30 szt.)

transport - wycena indywidualna

--
Wypożyczalnia obrusów - stoły okrągłe/ prostokątne, kolory:
- butelkowa zieleń
- granatowy
- szary
- czarny
- pudrowy róż
- beżowy
- pastelowy niebieski
- lilowy

--
Wypożyczalnia napisów świetlnych/ ledony:
- Miłość
- Razem lepiej
- Mąż & Żona
- Crazy in love
- Dzisiaj, jutro, zawsze!
- Od teraz My
- Miłość nigdy nie ustaje
- Fajne wesele!
- Fajnie, że jesteście!

--
Strefa chillout:
- Namiot gwiazda - biały
- Namiot plenerowy 3x3 - biały
- leżaki pojedyncze
- leżaki duo
- stoliki
- siedziska
- girlandy żarówkowe

--
Wypożyczamy również elementy dekoracyjne:
- ścianki weselne
- świeczniki
- stojaki

--

Działamy na terenie:

- województwo śląskie
- województwo świętokrzyskie
- województwo małopolskie

liczba odwiedzin: 1814

Popularne miasta w okolicy