Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka, Kraków - zdjęcie 1
Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka, Kraków - zdjęcie 2 Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka, Kraków - zdjęcie 3 Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka, Kraków - zdjęcie 4 Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka id:11038

Kraków, małopolskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Niezapominajka jest pracownią florystyczną obecną na rynku ślubnym od 2012 roku.
Przez ten okres zdobyłyśmy dużo doświadczenia i sprostałyśmy wielu wyzwaniom. Nasze dekoracje kwiatowe mogli Państwo obejrzeć w produkcji TVN pt. „Ślub od pierwszego wejrzenia”.
Najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta, a nasze poczucie estetyki i umiłowanie piękna sprawia, że nasze dekoracje są dopracowane i przemyślane nawet w najdrobniejszych szczegółach, a Pary Młode zadowolone z ostatecznego efektu.
Jesteśmy bardzo rzetelne i pracowite. Nie boimy się wyzwań.
Tworzy oryginalne dekoracje w najwyższym standardzie i atrakcyjnej cenie, która zawsze jest dostosowywana do możliwości finansowych Państwa Młodych. Staramy się wszystkie detale dekoracji ustalić na niezobowiązującym spotkaniu, tak aby poznać Państwa oczekiwania. Na późniejszym etapie współpracy staramy się dopracować wszystkie szczegóły na tyle wcześnie, żeby nie stresować Pary Młodej tuż przed tak ważnym wydarzeniem jakim jest ślub.

Wykonujemy:
- bukiety ślubne,
- butonierki,
- dekoracje sal weselnych,
- dekoracje kościołów, USC, ogrodów
- dekoracje samochodów
- dekoracje domów Państwa Młodych,
- poduszeczki na obrączki
- kosze kwiatowe,
- pergole, kwiatowe bramy
- oraz wiele innych dekoracji florystycznych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz gorąco zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku.

Zespół Niezapominajki

Opinie Niezapominajka (1)

Dekoracje ślubne - Niezapominajka, florystyka id:11038
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-09-2016
Kraków
Data dodania: 14-07-2017

Bardzo dziękujemy za piękny wystrój sali w której odbywało się wesele. Nie spodziewaliśmy się, że z prostej sali, w której zwykle odbywają się konferencje można zrobić takie bajeczne wnętrze. Wiedzieliśmy czego mamy się spodziewać, ale efekt przerósł nasze oczekiwania. Manager hotelu stwierdził, że sala nigdy nie wyglądała piękniej! Współpraca była rewelacyjna, duża otwartość na nasze propozycje, a jednocześnie mnóstwo kreatywności i pomysłów. Widać duże doświadczenie, wyczucie smaku, ale też pasję i zaangażowanie w wykonywaną
pracę:)!

liczba odwiedzin: 10451

Popularne miasta w okolicy