Dekoria Studio id:34643

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dekoria Studio

Ostatnio widziany 28-06-2018
604-775...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Białystok, podlaskie
Data dodania: 19-03-2018
Liczba odwiedzin: 389

Oferta Dekoracje ślubne Białystok

Tu możecie Państwo zapoznać się z propozycjami współpracy z nami. Mamy nadzieję, że informacje będą pomocne i zdecydujecie się na osobiste, do niczego niezobowiązujące spotkanie, którego nie da się niczym innym zastąpić. W trakcie rozmowy będziemy mieli możliwość poznania Państwa pomysłów, wyobrażeń, oczekiwań i marzeń oraz przedstawić naszą ofertę. Będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania i rozwiać wątpliwości a także stwierdzić w czym i w jakim zakresie możemy Wam pomóc w tym wyjątkowym dniu.

W życiu każdego człowieka wydarzają się takie sytuacje od których oczekujemy perfekcji, piękna i wyjątkowości. Aby taki efekt uzyskać musimy wszystko zaplanować w najmniejszym szczególe i zorganizować. Przemyślane i przygotowane na każdą okoliczność scenariusze zabezpieczają nas przed przykrymi niespodziankami i nieplanowanymi kosztami. Szczególnie takiego przemyślanego przygotowania wymagają uroczystości których nie da się powtórzyć!

Ślub, Wesele, Pierwsza Komunia, Jubileusz, Chrzciny to momenty w naszym życiu które są bardzo ważne i pozostają w sercach i wspomnieniach na zawsze. Dlatego każdy z nas chce, aby wypadły perfekcyjnie i pięknie. W tym możemy pomóc właśnie My. Oddajcie się w ręce profesjonalistów dzięki, którym Wasze najpiękniejsze uroczystości minął bez problemów, zmartwień i trosk logistyczno – organizacyjnych.

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • napis LOVE
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • ściany bąbelkowe
 • dojazd do klienta

Opinie o Dekoria Studio Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dekoria Studio
Imię:Aneta
Nazwisko:Jurek
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok

Godziny pracy

Pn:10:00 - 20:00
Wt:10:00 - 20:00
Śr:10:00 - 20:00
Cz:10:00 - 20:00
Pt:10:00 - 20:00
Sb:10:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.