Zobacz zdjęcia (3)
DUET: DJ Andre & Wodzirejka Angela na Wesele, Poprawiny i nie tylko, Myszków - zdjęcie 1
DUET: DJ Andre & Wodzirejka Angela na Wesele, Poprawiny i nie tylko, Myszków - zdjęcie 2 DUET: DJ Andre & Wodzirejka Angela na Wesele, Poprawiny i nie tylko, Myszków - zdjęcie 3
1 / 3

DUET: DJ Andre & Wodzirejka Angela na Wesele, Poprawiny i nie tylko id:34582

Myszków, śląskie
(7)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

->Na czym polega praca weselnego Duetu: DJ-a oraz Wodzireja ? Przecież to ma być Wesele

--->Oczywiście, że to nie ma być dyskoteka i DJ na weselu doskonale o tym wie.
DJ weselny dba o charakter imprezy, prowadzi zabawę niejednokrotnie lepiej od orkiestry i nie robi półgodzinnej przerwy co 4-5 utworów. Ma za zadanie zaprezentować odpowiednią muzykę dla odpowiednich gości w odpowiednim miejscu i chwili, natomiast Wodzirej ma zachęcać gości do zabawy, poprowadzić oczepiny czy zabawy weselne - jeśli tego sobie życzy Para Młoda.

--->Każdy zespół ma jeden styl, jeden repertuar, nawet jeśli wykonuje piosenki różnych wykonawców. DJ weselny natomiast dysponuje repertuarem kilkuset orkiestr - i to z reguły w oryginalnych, czyli takich jakie najbardziej lubimy wykonaniach. Praktycznie nie ma utworu, którego nie mógłby zagrać na weselu DJ. On też jet żywą osobą, z którą nawiązują kontakt goście. Wodzirej natomiast zachęca ludzi do zabawy, więc nie ma tu braku żywej osoby, jest troszkę inny tylko jej charakter.

->Kto wymyślił, że prawdziwe wesele to takie, na którym przez całą noc orkiestra gra muzykę biesiadną?

--->Czy nie lepiej szaleć się w tę najważniejszą noc w życiu przy ulubionych, oryginalnych przebojach? Czy nie lepiej posłuchać prawdziwych utworów w wykonaniu oryginalnych wykonawców?

->A może właśnie DJ i Wodzirej mogliby poprowadzić właśnie nasze Wesele?

--->Oczywiście zwolenników muzyki na żywo jest tak samo wielu jak i jej przeciwników i nie da się w prosty sposób przekonać, ani jednych, ani drugich.

->W jaki sposób DJ wybiera odpowiednią muzykę dla gości?

----> Po pierwsze przed weselem wraz z Młodą Parą układamy tzw. play listę czyli listę utworów, które chcieliby usłyszeć. Narzeczeni powinni również wskazać piosenki, które nie powinny być grane na ich weselu. Bardzo często też dopasowujemy się na bieżąco do nastroju i życzeń gości. Wyczucie co najbardziej się podoba i przy czym goście najlepiej się bawią nie zajmuje wiele czasu, a zabawa jest najlepsza, kiedy jest spontaniczna.

->Jakie utwory zawsze grane są na weselu?

--->Na początku wesela, przy wejściu gości grany jest zazwyczaj Marsz Mendelssona. Po powitaniu i życzeniach tradycyjne „Sto lat”. Pierwszy taniec wybierają Państwo Młodzi. Najlepszy utwór muzyczny, to taki przy którym para młoda będzie się dobrze czuć.Oczywiście pomysłów na pierwszy taniec jest bardzo wiele. Jeśli Para Młoda nie jest zdecydowana, DJ na pewno coś podpowie :)

--->Z pozostałymi utworami panuje praktycznie pełna dowolność. Bardzo dobrze "sprzedają" się utwory z lat 70 i 80-tych oraz nasze słynne i taneczne Disco Polo, a także przeboje włoskie i najbardziej znane polskie utwory. Nie może zabraknąć również największych przebojów muzycznych z praktycznie wszystkich lat.

->W jaki sposób utwory są dobierane?

--->Nie ma jednego klucza. Odrzucane są najczęściej skrajności muzyczne, które nie byłyby przyjmowane przez pokolenie rodziców Państwa Młodych i ich gości np. hip hop, techno, heavy metal, choć na wyraźne życzenie Młodej Pary czy gości - i to może się pojawić. Tutaj przewaga DJ-a nad orkiestrą jest też niepodważalna - żadna orkiestra nie jest tak elastyczna muzycznie.

---->Na początku wesela powinny być grane takie melodie, aby każdy mógł zatańczyć i poczuć, że każdy na tym Weselu się "Wytańczy"

--->Grane jest dużo muzyki polskiej, którą każdy zna. Ludzie doskonale bawią się przy rock and rollach, twistach, muzyce latynoskiej. Na weselach sprawdzają się piosenki włoskie i francuskie. Wszystko wedle gustów i upodobań.

---->DJ na weselu jest bardziej elastyczny od orkiestry, może zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusty muzyczne.

---->Zabawy weselne. Mogą się pojawić, ale nie muszą. To czy będą, jakie i ile ustalam z Wami na spotkaniu organizacyjnym :)

--->Coraz częściej goście chętniej biorą udział w typowych weselnych zabawach. Nie boją się "obciachu". Dlatego też, tu świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju animacje taneczne, które prowadzi Wodzirej - od weselnego pociągu, poprzez Macarenę, czy YMCA aż po nowsze propozycje jak Bomba czy GangamStyle albo Taniec Belgijski..

---->Warunek powodzenia jest jeden: Wodzirej musi być pomiędzy gośćmi i razem z nimi się tym bawić, co zawsze z przyjemnością czyni.

---> Praca z mikrofonem nie jest nam obca i na pewno nie zawahamy się go użyć, bo kwestia kontaktu z Wami i Waszymi gośćmi to podstawa udanego wesela.

---> Cały czas nasz Duet bierze czynny udział w zabawie podczas Waszej imprezy. TAK! Bawimy się razem z Wami. Nie siedzimy na krzesłach "pilnując" laptopa. Natomiast mnogość zabaw, konkursów i tańców animowanych oraz integracyjnych, nie pozwoli Waszym gościom nudzić się podczas wesela.

----->Brzmi ciekawie? Chcecie wiedzieć więcej? Zadzwońcie, napiszcie, odezwijcie się do nas.
------>Jesteście z daleka? Żaden problem!

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018

Opinie (7)

DUET: DJ Andre & Wodzirejka Angela na Wesele, Poprawiny i nie tylko id:34582
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja Kowalska
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-12-2018
Sosnowiec
Data dodania: 31-05-2019

Wszystko w jak największym porzadku, super goście zadowoleni, nogi bolą do dziś 😁😁😁 polecam jak najbardziej

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Podlesice
Data dodania: 12-06-2018

DJ i Wodzirejka pełni pasji i zaangażowania.
Zaciągną do zabaw i tańca nawet tych najbardziej opornych .
Serdecznie polecam , niesamowita zabawa i wspaniałe wspomnienia z wesela.

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-12-2017
Zawiercie
Data dodania: 05-06-2018

Profesjonalne podejście, świetny dobór muzyki. Polecam w 10000%.

R
Roksana Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Siewierz
Data dodania: 04-06-2018

Andrzej i Angelika dają radę! Nigdy się tak wspaniale nie bawiliśmy! Na utwory nie mógł narzekać nikt, ani młodzi, ani starsi. Były idealnie dostosowane do gości. Pomoc w organizacji podziękowań w formie prezentacji multimedialnej była nieoceniona. Angelika to anioł nie kobieta! Takiej ciepłej osoby z takim poczuciem humoru nie poznałam. Zajęła się naszymi najmłodszymi gośćmi. Zorganizowała zabawy i zrobiła tatuaże i to nie byle jakie, bo ta kobieta ma talent! Nawet starsza cześć naszych gości zażyczyla sobie tatuaż :) Była mega zabawa, wiele śmiechu porostu Fantastycznie! Lepszego wesela nie mogłam sobie wyobrazić! Każdemu polecam na każdą imprezę! I

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-05-2018
Częstochowa
Data dodania: 07-05-2018

DJ i wodzirejka spisali się na medal.. Pełen profesjonalizm, z całego serca polecam. Zrobili razem kawał dobrej roboty!!!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2017
Żarki
Data dodania: 28-03-2018

Z całego serca polecam. DJ godny polecenia. Pełen profesjonalizm

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2017
Częstochowa
Data dodania: 27-03-2018

Najlepszy Dj na świecie. Uświetnił nasze cudowne wesele rok temu a goście do tej pory go wspominaja. Z całego serca polecam bardzo profesjonalna obsługa szeroki wybór muzyki. Napewno dostosuje sie do każdego.

Kontakt

Adres: Myszków, , 42-300, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 06:00 - 24:00 Wt: 06:00 - 24:00 Śr: 06:00 - 24:00 Cz: 06:00 - 24:00 Pt: 06:00 - 24:00 Sb: 06:00 - 24:00 Nd: 06:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 1455

Popularne miasta w okolicy