Dj Andree & Dj Wic id:20571

Kontakt

519-777...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 22-04-2016
Liczba odwiedzin: 289

Oferta

Oprawę muzyczną na każdą uroczystość zapewni wam duet przyjaciół z Poznania, którzy znają się od czasów szkoły podstawowej do dnia dzisiejszego.
Obaj darzymy wielką sympatią wszystko co związane jest z dźwiękiem, od maleństwa śpiewając, występując wspólnie na raczkującej scenie i porywając tłumy ludzi, widzących nasze niebagatelne zaangażowanie.

Razem pracujemy przy tym się bawiąc i bawimy się razem pracując.

> Dj Wic Marcin Więckowski trzyma puls cały czas dbając o muzykalność, tempo i rytmikę melodii
> Dj Andree Andrzej Kowalczykiewicz pełni rolę wodzireja, konferansjera
zabawiając wszystkich urozmaiconymi pociągami, konkursami oraz tanecznymi układami

Prowadzenie wesel, osiemnastek oraz licznych innych imprez daje nam niesamowitą satysfakcję,
a za tym idzie obopólne zadowolenie.
Z każdym organizatorem, jubilatem ustalane są wszelkie szczegóły, które są przez nas sumiennie oraz starannie wykonywane.
Dobór muzyki, atrakcji i prowadzenia zabaw jest uzależniony od wymagań oraz typu okoliczności.
Zawsze wprowadzamy niesamowity nastrój oraz nowatorską atmosferę, by wszyscy
wspaniale się bawili, śmiali i zapamiętali na długo daną uroczystość pod naszym
kierownictwem muzycznym.

Przed uroczystością jesteśmy na miejscu co najmniej 3 godziny przed, aby dobrze rozstawić sprzęt, w tym także oświetlić salę, dostroić głośność oraz tony mikrofonów i wszystko dopracować "na ostatni guzik".

Gramy minimum 6 utworów w jednym secie muzycznym, a przerwy to kwestia od 10 do 15 min nie więcej, chyba, że dłuższej przerwy wymaga od nas restauracja podczas np. wydawania posiłku, atrakcji itp.
Repertuar jest dobierany według Państwa potrzeb, można nam wysłać listę utworów, które miały by się znaleźć na pewno podczas trwania waszego święta, maksymalnie 2 tygodnie przed uroczystością często jednak organizatorzy zdają się na nasze doświadczenie, co przejawia się po imprezie zadowoleniem gości i usatysfakcjonowaniem samych autorów przedsięwzięcia.

Wszelkie kwestie dotyczące atrakcji, typu zagranie fanfar na wjazd tortu, czy atrakcji mięsnej ustalamy z obsługą lokalu, tutaj jesteśmy bardzo wyczuleni na to, aby wszystko było w punkt dograne oraz w dobrym guście przemówione.

Z przyjemnością podejmujemy się prowadzenia wszelkich imprez, w tym:
wesela, 18-stki, studniówki, jubileusze, urodziny, imieniny, imprezy firmowe oraz
inne zabawy, związane z oprawą muzyczną.
Obsługujemy uroczystości na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski, nie ma jednak problemu, byśmy wyruszyli poza jej granice i odwiedzili inne województwa.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało dzwonić bądź pisać. Odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dj Andree & Dj Wic id:20571
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Magdalena i Bartosz
Dodano: 18-03-2017
Data imprezy: 25-06-2016
Miejscowość: Kórnik
Od wesela minęło już trochę czasu, a ja nadal nie potrafię odnaleźć słów, które oddałyby to, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru Dj Andree na nasze wesele. Rodzice, rodzina i goście zachwyceni, no i my ! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Od wejścia na salę nie musieliśmy się o nic martwić, jedyne co nam pozostało to fenomenalna zabawa! Profesjonalizm, wysoka kultura, poczucie humoru. zaangażowanie. Nasze wesele będziemy wszyscy wspominać jeszcze bardzo długo. Najlepszym dowodem na to, że wszystko się udało jest to, że nawet gdybyśmy mogli, nie zmienilibyśmy absolutnie niczego! Gorąco polecamy! :)
(5)
Autor: Jakub
Dodano: 04-03-2017
Data imprezy: 06-01-2017
Miejscowość: Kórnik
Dj Andree i Dj Wic super poprowadzili moja 18 -stke!! Wspaniała zabawa we wspólnych tańcach i pociągach, na pewno będę polecał wszystkim moim znajomym. Dj Wic zapewnił super utworki a Dj Andree znakomicie nas rozbawił swoimi gadżetami oraz zabawami. Polecam bardzo na osiemnastki i nie tylko. Najlepsi Dje jakich widziałem :-)
(5)
Autor: Joanna
Dodano: 16-02-2017
Data imprezy: 02-07-2016
Miejscowość: Poznań
Myśleliśmy, że wesele okaże się fiaskiem bo od początku się nie układało zaczynając od samej pogody, ale po wejściu na salę nasze myśli zaczęły nabierać koloru :) ( pod względem sprzętu i prowadzącego)
Profesjonalnie poprowadzone zabawy, wodzirejska oprawa, a w tym pociągi i liczne wspólne śmieszne tańce oraz kulturalne dowcipne teksty od strony Pana Andrzeja. Polecamy gorąco, tych dj-i, o lepszych nie słyszałam.
Ps: Liczne gadżety typu okularki, peruki itd świetnie pozostały nam w pamięci jak i na zdjęciach. Dziękujemy!!!!

Dane kontaktowe

Dj Andree & Dj Wic
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia