Dj Andree/Konferansjer/Oświetlenie/Przebrania/Super zabawa id:20571

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
519-777...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 22-04-2016
Liczba odwiedzin: 396

Oferta

Oprawę muzyczną na każdą uroczystość zapewni wam Dj „Andree” Andrzej Kowalczykiewicz pochodzący z Poznania, który pasjonuje się muzyką od lat wczesnego dzieciństwa do dnia dzisiejszego.
Darzę wielką sympatią wszystko co związane jest z dźwiękiem, od maleństwa śpiewając, występując na raczkującej scenie i porywając tłumy ludzi, widzących moje niebagatelne zaangażowanie.

Pracuję przy tym się bawiąc i bawię się przy tym pracując.

Angażując się w zadowolenie organizatorów oraz reszty gości gram znane wszystkim utwory począwszy od lat 60 do współczesnych hitów, oprócz samych melodii pełnię rolę wodzireja, konferansjera, zabawiając wszystkich urozmaiconymi pociągami, konkursami oraz tanecznymi układami.
Prowadzenie wesel, osiemnastek oraz licznych innych imprez pozwala mi osiągnąć niesamowitą satysfakcję, a za tym idzie obopólne zadowolenie.
Z każdym organizatorem, jubilatem ustalane są wszelkie szczegóły, które sumiennie oraz starannie wykonuję.
Dobór muzyki, atrakcji i prowadzenia zabaw jest uzależniony od wymagań oraz typu okoliczności.
Zawsze wprowadzam niesamowity nastrój oraz nowatorską atmosferę, by wszyscy wspaniale się bawili, śmiali i zapamiętali na długo daną uroczystość pod moim kierownictwem muzycznym.

Przed uroczystością jestem na miejscu co najmniej 2 godziny przed, aby dobrze rozstawić sprzęt, w tym także oświetlić salę, dostroić głośność oraz tony mikrofonów i wszystko dopracować na ostatni guzik.

Gram minimum 6 utworów w jednym secie muzycznym, a przerwy to kwestia od 10 do 15 min nie więcej, chyba, że dłuższej przerwy wymaga ode mnie obsługa restauracji podczas np. wydawania posiłku, atrakcji itp.
Repertuar jest dobierany według Państwa potrzeb, można wysłać listę utworów, które miały by się znaleźć na pewno podczas trwania waszego święta, maksymalnie 2 tygodnie przed uroczystością często jednak organizatorzy zdają się na moje doświadczenie, co przejawia się po imprezie zadowoleniem gości i usatysfakcjonowaniem samych autorów przedsięwzięcia.

Wszelkie kwestie dotyczące atrakcji, typu zagranie fanfar na wjazd tortu, czy atrakcji mięsnej ustalam z obsługą lokalu, tutaj jestem bardzo wyczulony na to, aby wszystko było w punkt dograne oraz w dobrym guście przemówione.

Z przyjemnością podejmę się prowadzenia wszelkich imprez, w tym: wesela, 18-stki, studniówki, jubileusze, urodziny, imieniny, imprezy firmowe oraz inne zabawy, związane z oprawą muzyczną.

Obsługuję uroczystości na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski, nie ma jednak problemu, by wyruszyć poza jej granice i odwiedzić inne województwa.
Zapraszam serdecznie do kontaktu, w razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało dzwonić bądź pisać. Odpowiem na wszelkie nurtujące pytania.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dj Andree/Konferansjer/Oświetlenie/Przebrania/Super zabawa id:20571
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magdalena i Bartosz
Magdalena i Bartosz
(5)
Dodano: 18-03-2017
Data imprezy: 25-06-2016
Miejscowość: Kórnik
Od wesela minęło już trochę czasu, a ja nadal nie potrafię odnaleźć słów, które oddałyby to, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru Dj Andree na nasze wesele. Rodzice, rodzina i goście zachwyceni, no i my ! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Od wejścia na salę nie musieliśmy się o nic martwić, jedyne co nam pozostało to fenomenalna zabawa! Profesjonalizm, wysoka kultura, poczucie humoru. zaangażowanie. Nasze wesele będziemy wszyscy wspominać jeszcze bardzo długo. Najlepszym dowodem na to, że wszystko się udało jest to, że nawet gdybyśmy mogli, nie zmienilibyśmy absolutnie niczego! Gorąco polecamy! :)
Jakub
Jakub
(5)
Dodano: 04-03-2017
Data imprezy: 06-01-2017
Miejscowość: Kórnik
Dj Andree i Dj Wic super poprowadzili moja 18 -stke!! Wspaniała zabawa we wspólnych tańcach i pociągach, na pewno będę polecał wszystkim moim znajomym. Dj Wic zapewnił super utworki a Dj Andree znakomicie nas rozbawił swoimi gadżetami oraz zabawami. Polecam bardzo na osiemnastki i nie tylko. Najlepsi Dje jakich widziałem :-)
Joanna
Joanna
(5)
Dodano: 16-02-2017
Data imprezy: 02-07-2016
Miejscowość: Poznań
Myśleliśmy, że wesele okaże się fiaskiem bo od początku się nie układało zaczynając od samej pogody, ale po wejściu na salę nasze myśli zaczęły nabierać koloru :) ( pod względem sprzętu i prowadzącego)
Profesjonalnie poprowadzone zabawy, wodzirejska oprawa, a w tym pociągi i liczne wspólne śmieszne tańce oraz kulturalne dowcipne teksty od strony Pana Andrzeja. Polecamy gorąco, tych dj-i, o lepszych nie słyszałam.
Ps: Liczne gadżety typu okularki, peruki itd świetnie pozostały nam w pamięci jak i na zdjęciach. Dziękujemy!!!!

Dane kontaktowe

Dj Andree/Konferansjer/Oświetlenie/Przebrania/Super zabawa
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia