Zobacz zdjęcia (17)
DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 1
DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 2 DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 3 DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 4 DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 5
DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier, Poznań - zdjęcie 6
1 / 17

DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier id:15484

Poznań, wielkopolskie
(158)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-078...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Witajcie! Jestem DJem perkusistą i chciałbym zaoferować Wam niezwykłe wrażenia muzyczne na Waszych imprezach. Co mnie wyróżnia spośród innych DJów? Jestem jedynym DJem perkusistą w Polsce, który oferuje niepowtarzalne połączenie dźwięków perkusji i elektronicznych sampli. Moja muzyka łączy w sobie najlepsze cechy live muzyki z dj-ingiem, co tworzy niezapomniane wrażenia dla Was i Waszych gości.

Jako jedyny DJ perkusista w Polsce, posiadam specjalny zestaw perkusyjny wzbogacony o elektroniczne samplery i loopery. Dzięki temu jestem w stanie tworzyć wyjątkowe kompozycje muzyczne i wprowadzać na parkiet unikalne rytmy i brzmienia. Mój styl muzyczny to połączenie wielu gatunków, takich jak złote lata 80/90 z muzyką współczesną i wiele innych, dzięki czemu każda impreza jest dostosowana do Waszych preferencji i oczekiwań.

Ale to nie wszystko! W mojej ofercie znajdziecie również wiele dodatkowych elementów, które umilą Waszą imprezę. Mam do dyspozycji spektakularny ciężki dym, który zapewni niesamowitą atmosferę i zwiększy intensywność doznanych wrażeń. Fontanny iskier oraz dekoracje sali światłem to kolejne elementy, które umocnią klimat imprezy i sprawią, że będzie ona wyjątkowa. A dla najmłodszych uczestników przygotuję bańki mydlane, które z pewnością zrobią na nich wrażenie i zapewnią wiele uśmiechów.

Mój styl muzyczny i sposób prowadzenia imprezy sprawiają, że jestem określany jako jednoosobowy zespół. Posiadam 15-letnie doświadczenie w branży i zebrałem wiele pozytywnych opinii od moich klientów. Moje występy cieszą się dużym zainteresowaniem, a filmy z moich imprez dostępne na Youtube są dowodem na to, jak wielka jest moja pasja i zaangażowanie w to, co robię.

Jeśli chcecie mieć niezapomniane wrażenia z Waszej imprezy, to zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z efektów mojej pracy i że wspomnienia z Waszej imprezy zostaną z Wami na zawsze.

Mam na imię Łukasz: prowadzę wesela, djjuje i gram na perkusji. Od 13 lat zajmuje się obsługą muzyczną imprez. Obecnie posiadam dwa stanowiska w stanowiska: pierwsze RETRO, drugie GLAMOUR, które może być czarne lub białe.
Zawsze chciałem grać na żywym instrumencie i przekazać swoją energię. Obecnie do każdego ze stanowisk możesz dobrać perkusję na której będę grać na weselu. Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czymś zupełnie niezwykłym. W trakcie imprezy weselnej jako DJ miksuje muzykę i gram na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (całe wesele).


Zajmuję się oprawą muzyczną poszczególnych wydarzeń:
- imprez okolicznościowych,
- wesel i jubileuszy,
- konferencji i eventów,
- festynów i koncertów,

Imprezy mogą prowadzone także w języku angielskim.

DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier - film 1 DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Funtastic Events DJ na wesele Łukasz Bekas

Wesele

Zakres muzyki mieści się w przedziale od lat 50'-tych do muzyki współczesnej. Repertuar muzyczny dobierany jest wraz z Parą Młodą uwzględniając jej preferencje i gusta, by muzyka niosła uczestników na parkiecie do białego rana. Para Młoda ma możliwość ustalenia swojej listy utworów (do 100). Podczas wesela materiał muzyczny jest miksowany przeze mnie na żywo, dobierając muzykę do stopnia rozbawienia uczestników. Przez cały okres zabawy tanecznej czynnie uczestniczę w odbywających się wydarzeniach, zapowiadając i prowadząc zabawy na poziomie, quizy i konkursy(także w języku angielskim).
Nagłośnienie i oświetlenie parkietu tanecznego:
profesjonalna obsługa muzyczna i konferansjerska wymaga użycia sprzętu najwyższej jakości, który zostanie zainstalowany w wyznaczonym miejscu w lokalu. Odpowiednie nagłośnienie parkietu, wysoka jakość dźwięku i profesjonalna obsługa muzyczna są kluczem do niezapomnianej zabawy przy ponadczasowych hitach.
Przygotowanie planu wesela:
Podczas tak ważnego wydarzenia jakim jest zawarcie związku małżeńskiego i organizacja wesela, nic nie może dziać się przypadkowo. Cały przebieg wesela wraz z najważniejszymi elementami kulminacyjnymi jest zapisany w postaci planu, który gwarantuje spełnienie wizji Pary Młodej. Szczegółowy plan wesela zostanie sporządzony po rezerwacji terminu (podpisaniu umowy ).


Obsługa muzyczna wesela
Prowadzenie wesela
Nagłośnienie
Oświetlenie
Przygotowanie planu wesela
Prowadzenie zabaw z klasą i taktem
Przygotowabie listy utworów
Przygotowanie listy zabaw
Dojazd

Perkusja na ŻYWO

Podczas tak wyjątkowej chwili jak wesele warto zaskoczyć swoich gości czym ś zupełnie niezwykłym. Jestem prawdopodobnie jedynym DJem na wesele i perkusistą w Polsce.
W trakcie imprezy weselnej jako DJ miksuje muzykę i gram na perkusji dogrywając i urozmaicając usłyszane przez gości weselnych melodie (CAŁE WESELE).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

W branży ślubnej jestem już 12 lat. Wcześniej grałem w klubach więc i ten styl i muzyka nie jest mi obcy. Dodatkowo gram na perkusji, którą oferuje. Połączenie co najmniej wybuchowe. Dodatkowo otrzymałem dość dużą ilość opinii, która świetnie obrazuje jak pracuje z perspektywy Pary Młodej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Prawdopodobnie jestem jedynym DJem perkusistą w Polsce,

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Szczere 12 lat. Oznacza to około 500 zrealizowanych imprez na terenie całej Polski.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas pracy ustalany jest indywidualnie dla każdego wesela i oznacza on: od przyjazdu Pary Młodej na salę do ostatniego gościa weselnego.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej wersji jest do wyboru jedno z dwóch stanowisk: RETRO lub GLAMOUR, nagłośnienie, oświetlenie i dojazd. Oczywiście przygotowujemy plan wesela, listę utworów i zabaw

Skład, w którym występujemy.

Jestem sobie łodzią, sterem i okrętem :D FOREVER ALONE

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest niezmienny :D Od zawsze jestem sam co jest świetnym rozwiązaniem

Jaki repertuar proponujemy?

Zakres muzyki mieści się w przedziale od lat 50'-tych do muzyki współczesnej.
Repertuar muzyczny dobierany jest wraz z Parą Młodą uwzględniając jej preferencje i gusta, by muzyka niosła uczestników na parkiecie do białego rana. Para Młoda ma możliwość ustalenia swojej listy utworów (do 100). Podczas wesela materiał muzyczny jest miksowany przez DJ-a na żywo, dobierając muzykę do stopnia rozbawienia uczestników.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Przez cały okres zabawy tanecznej uczestniczę w odbywających się wydarzeniach, zapowiadając i prowadząc zabawy na poziomie, quizy i konkursy(także w języku angielskim).

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Mówią, że ja :D Nigdy bym nie powiedział o sobie, że potrafię śpiewać, ale inni mówią, inaczej :D

Na jakich instrumentach gramy?

Kiedyś był to pendrive, jak każdy DJ, lecz obecnie gram na perkusji jako prawdopodobnie jedyny DJ perkusista w Polsce

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mógłbym napisać ogólnie, że z najwyższej półki ale nic to nie mówi. Nagłośnienie QSC, konsola RELOOP , perkusja i sampler marki ROLAND chyba mówi już wszystko.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W zasadzie w każdym, lecz nie wiadomo, czy ktokolwiek zrozumie :D Głównie polski i język angielski.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Jestem dwujęzyczny. Mówię po polski i po angielsku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Wesela międzynarodowe stanowią około 30 % całej ilości wesel przeprowadzonych przeze mnie w roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Perkusja
Dekoracja sali światłem
Wytwornica baniek mydlanych
Świetna muzyka

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście. W wersji GLAMOUR są to ruchome głowy na czterech słupach, w wersji RETRO to dwa piękne reflektory halogenowe

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Dysponuje kilkudziesięcioma przykładowymi listami utworów, którymi chętnie mogę się podzielić, LECZ najważniejsze jest to, aby muzyka była dostosowana do wymagań Pary Młodej, gości i wizji wesela. Żadnego z gatunków nie narzucam.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak. Nie widzę w tym żadnego problemu, o ile tytuły proponowane przez gości, wpasowują się w wizję Pary Młodej.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nie. Licencję do wykorzystywania utworów muzycznych na jednorazowych imprezach tanecznych opłaca zawsze organizator.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

W 2017 roku zdobyłem IIIcie miejsce jako DJ na wesele w Polsce, w ogólnopolskim plebiscycie Branży Ślubej, a wręczenie nagród odbyło się w Rzeszowie,

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

W podstawówce, gdy jako największy grubasek nosiłem głośniki na sali gimnastycznej. Potem już było lepiej.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Inspiruje mnie Nate Smith iBernard Pretty Purdie jako najznakomitsi perkusiści nowego i starego pokolenia.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Nie wyobrażam sobie pracować przy tak ważnym wydarzeniu jakim jest weselu bez użycia profesjonalnego sprzętu.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Najchętniej wypisał bym tutaj kilku wykonawców, ale nie chce się stresować. Nie gram muzyki zawierającej słowa powszechnie znane jako obraźliwe.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nic. Na prawdę. Obsługa muzyczna to przede wszystkim wsłuchanie się w wymagania Pary Młodej. Lista utworów jest dopasowana do nich i także jeśli na weselu ma być DISCO POLO to będzie, a jeśli nie to nie będzie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

U cioci na imieninach, ewentualnie Bunkier Fortu VI w Poznaniu lub płyta pasa startowego na Bednarach.

Nasze pasje.

Tworzenie muzyki w FL, gra na perkusji, rzucanie siekierami i nożami. Lubie także biegać na 10 km.

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem III najlepszym DJem weselnym w Polsce w roku 2017. w 2008 roku byłem Mistrzem Polski w kręgle klasyczne.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Funtastic Events DJ na wesele Łukasz Bekas (158)

DJ & PERKUSJA na wesele + ciężki dym + fontanny iskier id:15484
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 158 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Koneck
Data dodania: 05-05-2023

Łukasz zrobił świetna robotę na naszym weselu! Zabawa do samego rana! A poprawiny były jeszcze mocniejsze! Dziękujemy z całego serduszka i polecamy wszystkim młodym parą!

Łukasz
05-05-2023

Bardzoe dziękuję za opinie. To były mocne dwa dni

O
Olga i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Buk
Data dodania: 21-10-2022

Łukasz to profesjonalista pod każdym względem. Mimo, że zdecydowaliśmy się wybrać go "w ciemno", już po pierwszej rozmowie wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Prowadzenie wesela na najwyższym poziomie od samego początku do samego końca (Łukasz to nie tylko świetny DJ, ale również znakomity wodzirej i perkusista). Stoisko retro wraz ze światłami robi ogromne wrażenie i idealnie wpasowało się w klimat naszego wesela. Nie wspominając już o perkusji, która zrobiła robotę! Osobowość Łukasza sprawia, że bardzo dobrze dogaduje się z pozostałą ekipą, dzięki czemu idealnie zgrał się z naszym saksofonistą (goście pytali skąd mamy ten zespół, bo tak dobrze byli zgrani. NIKT NIE WIERZYŁ, ŻE POZNALI SIĘ DOPIERO NA WESELU :D). Komunikacja zarówno przed, jak i podczas wesela znakomita! Z czystym sercem możemy polecić i powiedzieć, że wybierając Łukasza nie musicie martwić się o to, czy impreza będzie udana!

Łukasz
25-10-2022

Bardzo dziękuję za opinię. Wesele roku. To była na prawdę dobra impreza

M
Martyna i Miłosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łagów
Data dodania: 03-10-2022

Łukasz to prawdziwy profesjonalista! Reprezentuje na prawdę wysoki poziom prowadzenia imprezy. Goście bawili się wspaniale! A perkusja? Była wisienką na torcie, Łukasz tak na niej wymiatał, że goście z trudem rozstali się z parkietem o 4 nad ranem!
Polecamy z czystym sercem <3

Łukasz
25-10-2022

Dziękuję.Świetna ekipa. Nie zapomnę wesela i poprawin

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Środa Wielkopolska
Data dodania: 19-09-2022

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, kontaktowy, uprzejmy i wszelkie wątpliwości rozwiązywane były w czasie rzeczywistym. Goście bawili się wyśmienicie, do białego rana. Polecamy bardzo 10/10!

Łukasz
25-09-2022

Dziękuję za opinie. To była przyjemność

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 12-09-2022

Od pierwszej rozmowy wiedziałam że Łukasz jest DJ-em dla Nas. Świetny kontakt od samego początku, takie samo podejście i punkt widzenie. Impreza poprowadzona mega profesjonalnie, czuliśmy się bardzo zaopiekowani, wszystko zgodnie z ustaleniami, jakiekolwiek odstępstwa konsultowane z Nami. Nie musieliśmy się o nic martwić bo wiedzieliśmy że wszystko będzie super. Polecam z całego serduszka ❤️

Łukasz
12-09-2022

Bardzo dziękuję za opinię! Zostali sami Wojownicy

E
Emilia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 29-08-2022

Nic dodać, nic ująć. Jesteśmy zachwyceni tym, jak Łukasz poprowadził nasze wesele. Mam wrażenie, że od początku złapaliśmy wspólne „flow”, przez co komunikacja była naprawdę super. Jeśli ktokolwiek waha się jeszcze nad wyborem, to niech przestanie, bo lepszego DJ’a nie można sobie wymarzyć ;)

Łukasz
30-08-2022

Bardzo dziękuję za opinię!! To była czysta przyjemność

O
Olga
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Krosinko
Data dodania: 18-08-2022

Jedyny, słuszny wybór. Rewelacyjnie dobrany repertuar na cała noc. Pełen profesjonalizm. Pan Łukasz sprostał każdemu wyzwaniu. Parkiet był cały czas pełen. Polecam całym sercem. Stanowisko retro i perkusja idealnie wpasowały się w klimat stodoły i rustykalnego wesela. Dziękujemy za cudowny czas !

Łukasz
19-08-2022

Bardzo dziękuję za opinie. To było na prawdę fajne wesele

M
Monia i Grześ
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Orla
Data dodania: 08-08-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni !! 10/10. Dlaczego sprzedałeś Fiata za 4 tys. 😁
Bardzo się cieszymy ze poprowadziłeś nasze wesele. Pozdrawiamy

Łukasz
14-08-2022

Dziękuję z opinię. To było na prawdę dobre wesele w sumie najdłuższe w tym roku

Pokaż więcej opinii

Kontakt Funtastic Events DJ na wesele Łukasz Bekas

Nazwa firmy: Funtastic Events DJ na wesele Łukasz Bekas
NIP: 7772881895
Imię i nazwisko: Łukasz Bekas
Adres: Poznań, , 61-631, woj. wielkopolskie
791-078...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 17708
Zadzwoń
791-078...
Napisz

Popularne miasta w okolicy