Zobacz zdjęcia (3)
Dj Awers Na Twoje wesele, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Dj Awers Na Twoje wesele, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Dj Awers Na Twoje wesele, Biała Podlaska - zdjęcie 3
1 / 3

Dj Awers Na Twoje wesele id:7862

Biała Podlaska, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

OFERTA

Jestem prezenterem muzycznym i chciałbym zaproponować Państwu ofertę nagłośnienia oraz oprawę muzyczną imprez okolicznościowych takich jak:

Studniówki
Bale gimnazjalne
Bale karnawałowe
Imprezy firmowe
Dyskoteki
Andrzejki
Osiemnastki
Imprezy okolicznościowe
Wesela (oraz poprawiny weselne)

Swoją działalność prowadzę w Białej Podlaskiej, jak również nie są mi obce imprezy wyjazdowe. Przygotowując się do imprezy jestem otwarty na sugestie dotyczące doboru muzyki, czy przebiegu imprezy.
W naszej płytotece znajdziecie państwo utwory dla trzech pokoleń. Jest w niej muzyka polska i zagraniczna, począwszy od lat 60-tych aż po najnowsze przeboje. Dysponujemy bogatąkolekcją muzyki dancingowej, disco, latino, pop, rock, soft-techno, disco-polo, utwory biesiadne, utwory ludowe, nowości polskie i zagraniczne, mówiąc krótko, muzyka, która pozwala zintegrować w zabawie ludzi o różnych gustach muzycznych oraz w każdym wieku.
W przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ niema sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie imprezy gościemają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

liczba odwiedzin: 1278

Popularne miasta w okolicy