Zdjęcia
od 3700 do 4500 zł / 12 godzin

DJ Bartii - Twoje WESELE Moja PASJA id:25029

od 3700 do 4500 zł / 12 godzin
Opole, opolskie
(22)
Dodaj opinię
880-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Najprawdopodobniej odliczacie dni do chwili, kiedy powiecie sobie – „TAK”! Jestem pewien, że z całego serducha pragniecie by ten jedyny, niepowtarzalny dzień okazał się WIELKIM SUKCESEM. A JA? Z wielką przyjemnością Wam w tym pomogę!

Poprowadzenie KILKUSET PRZYJĘĆ WESELNYCH, PRACA W RADIU oraz regularne wystąpienia przed dużym audytorium dało mi BEZCENNE DOŚWIADCZENIE, które z radością wykorzystam od pierwszych chwil Twojego WESELA

Jak już zapewne wiesz – nie jestem kimś „z przypadku”. MUZYKA to moja NAJWIĘKSZA PASJA, którą rozwijam od najwcześniejszego dzieciństwa. Co Ci to daje? Prowadząc wesele JESTEM ZAANGAŻOWANY EMOCJONALNIE, Twój wielki dzień jest wielki również dla mnie, dzięki czemu od pierwszych chwil mogę przekazać Twoim najbliższym entuzjazm i pozytywna energię – w końcu mamy WESELE!

Prowadzę wszelakie ZABAWY, QUIZY i KONKURSY, które sprawią że Twoi goście powiedzą „oj działo się”. Wszystko na najwyższym poziomie, BEZ PRZEKRACZANIA GRANIC DOBREGO SMAKU. Zadbamy również o DZIECI na które czekają nie lada atrakcje!.

Często wychodzę między gości. TAŃCZĘ RAZEM Z WAMI, uwielbiam to! Macarena? Zorba? Polonez? YMCA? Nie zabraknie tanecznych klasyków, podobnie jak nowych rytmów Tche tche re re tche czy Gangnam Style? Po weselu nikt nie powie, że nie potrafi tańczyć.

Często pytacie – „jaką grasz muzykę”? Zawsze odpowiadam NAJLEPSZĄ do tańca! W końcu to Wasz najważniejszy dzień, dlatego żaden utwór nie może być przypadkowy. Największe przeboje każdej dekady, które budzą miłe skojarzenia i wspomnienia, PIOSENKI które dobrze znamy SĄ GWARANCJĄ SUKCESU! Atutem mojego programu muzycznego jest RÓŻNORODNOŚĆ. Głosy Louisa Amstronga czy Whitney Houston brzmią tak jak powinny, dzięki czemu nie czujesz znużenia słysząc ten sam wokal przez całą noc.

Najważniejsza cecha dobrego DJ’a na Twoim weselu to ELASTYCZNOŚĆ. Miałem przywilej prowadzić wesela Polsko > Hiszpańskie, Afrykańskie, Hinduskie, Niemieckie, Angielskie, Ukraińskie, Włoskie czy Izraelskie. Wesela gdzie dominowali fani Rocka, Disco Polo, Italo Disco czy Eurodance lat 90’s – sukces tych imprez zależał od dużej elastyczności i umiejętności wstrzelenia się w gatunki muzyczne, które zadowolą tańczących.

Jako profesjonalista UŻYWAM TYLKO LEGALNYCH NOŚNIKÓW takich jak płyty CD oraz najwyższej jakości MP3 zakupione w sklepach muzycznych. Daje Ci to wspaniałą jakość odtwarzanej muzyki oraz pewność, że impreza nie zostanie przedwcześnie zakończona z powodu odtwarzania nielegalnie ściągniętej muzyki.

Ogromną uwagę przykładam do JAKOŚCI DŹWIĘKU Choć muzyka taneczna powinna brzmieć bardzo konkretnie to staram się by była przyjemna i delikatna, a podczas przerw na tyle subtelna, by nie męczyć słuchu Twoich gości. Wszystko dzięki wysokiej klasy nagłośnieniu, które przystosowane jest do przyjęć weselnych.

PROFESJONALNE OŚWIETLENIE w systemie DMX (możliwość dowolnego programowania) tworzy wspaniały klimat podczas poszczególnych utworów i punktów programu nie męcząc wzroku z powodu zbyt wielu impulsów świetlnych – co zdarza się przy tanich efektach dyskotekowych.

NISKI DYM podczas pierwszego tańca nie tylko wspaniale się prezentuje, ale co potwierdzają inne pary, obniża stres (zakrywa błedne kroki) co zdaje się bezcenne. BAŃKI MYDLANE zachwycają najmłodszych i…tych starszych także. Dodatkową atrakcją wesela są KOLOROWE GADŻETY czyli maski, peruki, stroje, świece, balony itp. które z powodzeniem wykorzystuję do różnego rodzaju zabaw i tańców. Goście je uwielbiają!

Oferta

WESELE jednodniowe
od 3700 do 4500 / 12 godzin

Cena wesela w tygodniu oraz w weekend.

Oferta nr 1

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (22)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ Bartii - Twoje WESELE Moja PASJA id:25029
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 22 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Aga Mateusz
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 08-06-2019
Kępno
Data dodania: 14-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
DJ Bartii nie mam pojęcia czy uda mi się opisać słowami, co robi za prace! Zaskoczył nie tylko nas, ale również gości! Ma tak wszystko przemyślane a zarazem spontanicznie podchodzi do prowadzenia imprezy! Wielka pasja i zaangażowanie, wulkan energii i pozytywne nastawienie to właśnie charakteryzuje Bartka i Justynę!
Mistrzostwo!!Nigdy nie zmieniajcie profesji!!!
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Opole Lubelskie
Data dodania: 06-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Cóż... Dj Bartii to nie tylko muzyka na weselu i gwarancja udanej zabawy. To 100% zaangażowania w ten ważny dla młodej pary dzień.
Bartek to kreatywny i cierpliwy człowiek, podsunął nam pomysł na oryginalne podziękowania dla rodziców, uspokoił kiedy zdarzało się nam stresować i panikowac podczas przygotowań.
Z taką "obsługą klienta" chciałabym się spotykać na codzień- profesjonalizm, elastyczność, życzliwość i wyrozumiałość.
Ogromnym plusem jakie gwarantuje Bartii to animacje dla dzieci, dzięki czemu na naszym weselu i najmłodsi goście świetnie się bawili.
Dołączam się do opinii par, korzystających z usług Dja Bartiego, że zabawa na własnym weselu była najlepsza, śmiałam się aż policzki piekły.
Mam nadzieję, że wkrótce będę miała okazję bawić się na kolejnym weselu poprowadzonym przez Bartiego.
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2018
Rybnik
Data dodania: 04-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
DJ Bartii pojawił się u nas w rodzinie już drugi raz-tym razem na naszym weselu i po raz kolejny jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.
Mega zabawa na najwyższym poziomie. 💎🌟
Elastyczność co do towarzystwa jakie znajduje się na sali jest niesamowita przez co wszyscy chwalą i wspominają nasze wesele, bo świetnie się bawili. Efekty specjalne, bańki mydlane, dym, gra światłem-wszystko na najwyższym poziomie. Rewelacyjna muzyka, przy której można bawić się do białego rana. Pełen profesjonalizm, a przy tym poczucie humoru. Wszystkie konkursy i zabawy przeprowadzone ze smakiem. Dzięki takiej oprawie muzycznej nasze wesele było niezapomniane i do dziś wspominamy go ze wzruszeniem. Do zobaczenia DJ Bartii za kolejne 2 lata! 😊😊😊
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 03-06-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dj z wielką 🥂🍷🍸🍹 klasą - Bartii, jako prekursor dobrych pomysłów 🤩🤩🤩, zapewni najwyższy poziom zadowolenia u najbardziej wymagającego imprezowicza🎵🎶🎧📣🎙

Świetna atmosfera panująca na każdym przyjęciu to wypadkowa kilku ważnych cech:

✔indywidualne podejscie do klienta
✔wysokiej klasy nagłośnienie i efekty dodatkowe
✔spore zaplecze rekwizytów
✔kreatywne, oryginalne i ciekawe konkursy/zabawy w ktorych każdy z chęcią bierze udział
✔świetna organizacja i dbałość o każdy detal
✔wszechobecny uśmiech i pozytywne nastawienie
✔elastyczność i pomysłowość

Polecamy, Ola & Marcin
DJ BARTII
03-06-2019
Dziękuję! Współpraca z tak energetyczną parą i czadową ekipą to był zaszczyt, ja chcę poprawiny!
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2019
Opole
Data dodania: 24-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Bartii !!!
Serdecznie dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela !
JESTEŚ PROFESJONALISTĄ !!!
Zarówno Goście jak i my bawiliśmy się świetnie😃
! GORĄCO POLECAMY WSZYSTKIM !
♥️Klaudia i Dawid♥️ 20.05.2019
DJ BARTII
03-06-2019
Wesele idealne, od początku do końca pełna klasa i petarda na parkiecie, dziękuję za przemiłą współpracę!
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-04-2019
Sosnowiec
Data dodania: 22-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Nawet w największych marzeniach nie wyobrażaliśmy sobie, że nasze wesele będzie tak wspaniałe. Dużą cegiełkę przyłożył do tego DJ Bartii! Muzyka, zabawy, atmosfera nieoceniona! Nikt nie siedział, wszyscy byli na parkiecie i to do białego rana, dziękujemy♥️
DJ BARTII
03-06-2019
Noooo, nikt nie siedział do 5.00 :))) myślałem, że nie wstanę takiego czadu daliście! Dziękuję!
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-09-2018
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 20-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Polecam wszystkim!!! Śmiało można powiedzieć że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Naszą współpraca od początku przebiegała wzorcowo. DJ Bartii to człowiek który umie spokojnie wysłuchać oraz doradzić. Duża elastyczność granych utworów zadowoliła nawet najbardziej wybrednych gości, każdy był zadowolony i nikt nie przesiadywał przy stole. Dobór zabaw weselnych znakomity i aktywizujacy wszystkich, zarówno starszych jak i młodszych... nawet babcie ruszyły do zabawy😀 Oprawa wizualna również bez zarzutu, wszystko z klasą i dobrym guście. POLECAMY!!!!
DJ BARTII
03-06-2019
Dziękuję, na ostatnim weselu z dziewczynami foto Was wspominaliśmy, było wspaniale do ostatniej minuty, a ten entuzjazm od pierwszych minut nadal idealny klimat przyjęciu :)
A
Agata Jackowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2019
Olszowa
Data dodania: 20-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
W dwóch słowach: pełen profesjonalizm.
Bartek był DJ'em na naszym weselu. Szczerze polecam współpracę z tym przemiłym Panem ;) :D
W szczególności ujęło nas: indywidualne podejście do nas i naszych preferencji muzycznych, super postawa podczas wydarzenia, świetny kontakt, przemyślane sety muzyczne tworzące spójną kompozycje, zaangażowanie w swoją pracę (nie mieliśmy odczucia, że było to setne z rzędu wesele do odklepania), atrakcje dla dorosłych i dzieci. Dodatkowo przed weselem otrzymaliśmy pdf z cennymi wskazówkami odnośnie wesela! :)
Wybór Bartka to strzał w 10, sprawił, że nasze wesele było bardzo udane :)
Wielkie DZIĘĘĘĘKI!!!! <3
DJ BARTII
03-06-2019
Dziękuję, za konkretne, dobre słowo. U Was byliśmy na 5 imprezie z rządu, zatem energii mamy sporo, natomiast Wy i Wasi goście to istna petarda od pierwszego 100 lat, po mocne beaty do 5 rano! :) Dzięki!!!
Pokaż więcej opinii
DJ BARTII

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Bartłomiej Bogdziewicz
Adres:Opoleul. Oleska
45-231woj. opolskie
880-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-02-2017, liczba odwiedzin: 1661
Telefon
880-101...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie