CosmiC Show

od 1500 do 3800 zł
Katowice, śląskie
(36)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
602-150...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Zakres usług i języki

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty

  • skrzypce

O nas

Tanio i Profesjonalnie To Nasza Dewiza. Dobra zabawa, muzyka, taniec i wiele atrakcji na waszym weselu.
Kilka wersji cenowych w zależności od charakteru imprezy.
Posiadamy maszynę do ciężkiego dymu ( taniec w chmurach ) która działa na bazie suchego lodu dająca najlepszy efekt ( inni mają na bazie płynów co czyni parkiet mokrym i śliskim a po chwili dym unosi się i nie da się robić zdjęć ) . Oprócz pierwszego tańca dostaniecie w tej samej cenie jeszcze drugi nastrojowy taniec z ciężkim dymem wieczorem.
W ofercie mamy też nasz najnowocześniejszy napis LOVE , który można ustawić w dowolnym kolorze włącznie z każdą literą z osobna, a także można ustawić różne sekwencje zmiany kolorów w tym symulacja bicia serca.
Jedną z atrakcji jest też Laser Show, gdzie wysokiej jakości lasery w połączeniu z muzyką i efektami UV robią niepowtarzalny klimat do mocnej zabawy.
Jest też możliwość kompleksowej obsługi imprezy Dj, Foto, Wideo, gdzie wszystko załatwia się za jednym razem i w dużo korzystniejszych cenach i różnych wersjach.
Nasz cały zespół mając wieloletnie doświadczenie w branży weselnej
zapewnia dobrą zabawę, niepowtarzalny klimat a to wszystko odpowiednio utrwalone na zdjęciach i wideo.
Dj/wodzirej oprócz zróżnicowanej muzyki dla każdego, zapewnia prowadzenie
wesela tak aby każdy od młodzieży do dziadków był aktywnym uczestnikiem wesela i dobrze się na nim bawił. Rodzaj muzyki dostosowany jest do charakteru imprezy oraz indywidualnych preferencji klienta. Klient może również przygotować playlistę utworów które muszą być na imprezie.
Dj zapewnia także odpowiednie efekty świetlne synchronizowane z muzyką, ciężki dym (taniec w chmurach), bańki mydlane, śnieg, oraz różnego rodzaju konkursy i zabawy wcześniej uzgodnione z parą młodą.
Organizując wesele chcecie aby wszystko odbyło się sprawnie i okazale,
aby to osiągnąć potrzebna jest dobra współpraca całej obsługi weselnej.
Nasi kamerzyści i fotograf współpracując z Dj-em są przygotowani na to
co będzie się działo, aby wszystkie najbardziej efektowne i najważniejsze momenty były jak najlepiej utrwalone.
Nasza oferta obejmuje :
- dj/wodzirej
- dekoracja światłem
- ciężki dym (taniec w chmurach)
- prezentacje multimedialne ( podziękowanie rodzicom)
- pokaz laserowy
- iluzja
- występy gwiazd TVN i X-Factor
- foto-wideo
- mobilne studio foto na sali lub foto-budka
- podświetlony napis LOVE
- zabawy z dziećmi
- oprawa muzyczna w kościele
- a także samochody i sprawdzone sale weselne

Cenowo potrafimy dostosować naszą ofertę do możliwości finansowych klienta.
Każda pozycja naszej oferty ma swoją cenę,
jednak łącząc je można uzyskać na niektóre nawet 50% rabatu.
Na spotkaniu można ustalić czego potrzebujecie do waszego wesela i wtedy przy łączeniu poszczególnych usług ceny diametralnie się różnią oczywiście na waszą korzyść. Tak więc zapraszam na niezobowiązujące spotkanie informacyjne
na którym będzie można przedstawić więcej filmów, zdjęć i ofertę w zależności od waszych potrzeb i dostosować do możliwości finansowych. Spotkanie może się odbyć u mnie lub u was, albo w lokalu w którym ma odbyć się wesele.
Jeżeli oferta się wam spodoba i zdecydujecie się podpisać umowę na pierwszym spotkaniu to zawsze jest przewidziany jakiś duży GRATIS

oferta wesele, urodziny

od 1500 do 3800zł/ 12 godzin

Z możliwością przedłużenia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy własne propozycje zabaw i muzyki, ale jesteśmy elastyczni i można wszystko uzgodnić.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mamy wszystko w komplecie : dj-wodzirej, ciężki dym, LOVE, pirotechnika sceniczna, wideofilmowanie, zdjęcia, mobilne studio, fotobudka.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Dj- 15 lat , kamerzysta- 17 lat, fotograf- 11 lat w branży weselnej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowy czas pracy dj-a do 12 godzin od wejścia pary młodej na salę, następnie istnieje możliwość przedłużenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie weselnej dj-ja jest profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie parkietu tanecznego efektami LED sterowanymi komputerowo, lekki dym sceniczny, mini laser-show, zabawy i konkursy do uzgodnienia.

Jaki repertuar proponujemy?

Jeżeli chodzi o repertuar to najlepiej sprawdza się mieszany, wszystkiego po trochu tak żeby każdy z

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Laser Show z muzyką techno, klubową lub inną wybraną.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Można stworzyć własną mini playlistę ulubionych utworów

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oferujemy oświetlenie parkietu tanecznego efektami LED sterowanymi komputerowo i laserami

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje w zależności od dostępności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Organizujemy różnego rodzaju zabawy i konkursy najczęściej typowo taneczne w których mogą brać udział wszyscy goście

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Rodzaj muzyki jest wybierany przez parę młodą, i wszystko można zmienić w trakcie wesela .

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Utwory są zawsze dobrane do preferencji pary młodej i gości

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Utwory muzyczne typu disco polo czy innego rodzaju są dobierane według preferencji pary młodej i gości

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Odnajdujemy się we wszystkich gatunkach muzycznych preferowanych przez parę młodą

CosmiC Show
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 36 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-12-2025
Bytom
Data dodania: 23-01-2026

Dziękujemy za sprawne poprowadzenie wesela, chociaż nasi goście na innych imprezach byli oporni i ospali to teraz wszyscy się dobrze wybawili. Wszystkim podobał się też laser show, super efekty i do tego odpowiednia muzyka.

CosmiC Show
29-01-2026

Dziękuję, powiem krótko było super, sam się dobrze bawiłem.

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-11-2025
Świętochłowice
Data dodania: 16-11-2025

Wszystko super wyszło muzyka bardzo dobrze dobrana zabawy mimo opornych gości też udane a wisienką był laser show coś niesamowitego. Polecam naprawdę warto. Pozdrawiam serdecznie

CosmiC Show
23-01-2026

Dziękuję bardzo za tak pochlebną opinię. Zawsze dostosowuje się do sytuacji i gości.

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2025
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Radlin
Data dodania: 05-11-2025

Dj oraz fotograf pierwsza klasa! Oprócz wykonywania bardzo dobrze swojej pracy prowadzili nas przez całe wesele tak żeby wszystko dobrze wyszło i nie było wtopy, a laser show to majstersztyk! Polecam usługi, szczególnie że są w dobrej cenie 😊

CosmiC Show
06-11-2025

Dziękuję bardzo za miłą opinię, goście też dopisali.

N
Natalia i Maksymilian
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-06-2025
Mikołów
Data dodania: 24-08-2025

Bardzo polecamy Dj. Jak na warunki panujące na weselu tzn. Mała liczba gości oraz niewielka sala spełnił nasze oczekiwania. Muzyka na każdy gust. Zabawy, lasery oraz dym każdego ucieszyły. Pozdrawiamy.

CosmiC Show
30-09-2025

Dziękuję bardzo, cieszy mnie że dla każdego znalazło się coś miłego i chodź w małym gronie ale jednak dobrze się bawili.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2025
Gliwice
Data dodania: 13-08-2025

Pełny profesjonalizm, zabawa na 102. Polecam

CosmiC Show
30-09-2025

Dziękuję za pochlebną opinię, goście też byli na poziomie i rwali się do zabawy, a to mi też ułatwiało pracę.

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-03-2025
Ruda Śląska
Data dodania: 01-04-2025

Serdecznie polecam. Wszyscy Goście zachwyceni profesjonalizmem i idealnym doborem utworów pod gusta dosłownie każdego. Świetne zabawy w trakcie imprezy.
Polecam z czystym sumieniem.

CosmiC Show
30-09-2025

Dziękuję bardzo, bardzo mnie cieszy że zdołałem wszystkich gości zadowolić pomimo różnicy wieku, moje motto to dla każdego coś miłego.

J
Justyna i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-11-2024
Katowice
Data dodania: 12-01-2025

DJ pierwsza klasa, impreza poprowadzona na wysokim poziomie, oprawa muzyczna dostosowana do wszystkich gości i tych starszych i tych młodszych . Wszyscy bardzo zadowoleni. Szykuje nam się następna impreza i napewno skorzystamy z usług ponownie.Polecam wszystkim, napewno nie pożałujecie.

B
Barbara
5.00
 / 5
Data imprezy: 13-12-2024
Świętochłowice
Data dodania: 16-12-2024

Oprawa muzyczna na wysokim poziomie. Lasery,dym, zabawy dla małych i starszych pozostawiły wspaniałe wspomnienia. Na pewno będziemy częściej korzystać z usług pana DJ

Pokaż więcej opinii
Imię i nazwisko: Janusz Kaczmarczyk
Adres: Katowice, woj. śląskie
602-150...
Odwiedź nas:
Liczba odwiedzin: 11488
Zadzwoń
602-150...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy