Dj Dandee id:17816

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Dj Dandee

Dj Dandee Ostatnio widziany dzisiaj
501-195...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (26)
Katowice, śląskie
Data dodania: 21-12-2015
Liczba odwiedzin: 1552

Oferta

Zajmuję się muzyką, a dokładniej obsługą muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych w tym wesel od ponad 20 lat.
Posiadam spore doświadczenie, głowę pełną pomysłów oraz co ważne bogatą płytotekę oraz własny sprzęt nagłośnieniowy. Do każdej imprezy czy też zlecenia podchodzę indywidualnie,

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw

Cennik

Oferta nr 1
Każde zlecenie traktuję indywidualnie, nie posiadam stałego, "sztywnego cennika".

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj Dandee id:17816
Ilość głosów: 26
Średnia wszystkich ocen: 4,88 / 5
Katarzyna
Katarzyna
(5)
Dodano: 29-12-2017
Data imprezy: 23-12-2017
Miejscowość: Chorzów
Dziękujemy za poprowadzenie imprezy firmowej. Daniel jest bardzo kontaktowy , potrafi porwać do zabawy nawet najbardziej opornych :-) . Muzyka świetnie dobrana. Gorąco polecamy :-)
Bozena
Bozena
(5)
Dodano: 04-12-2017
Data imprezy: 02-12-2017
Miejscowość: Myslowice Lari
Super zabawa Barborkowa wszystkim sie bardzo bardzo podobalo, muzyka dobrana do kazdego wieku, wszyscy doskonale się bawili tylko szkoda ze musimy czekać do nastepnego roku kiedy zagra dj dandeepolecamy szczerze
Marta
Marta
(5)
Dodano: 29-10-2017
Data imprezy: 28-10-2017
Miejscowość: Sosnowiec
Kolejna impreza przy świetnej muzyce ze znakomitym Dj Dandee :) (tym razem 40 urodziny) Wszyscy rewelacyjnie się bawili, nawet Ci którzy nie lubią tańczyć hihi. Daniel jak zwykle wszystkich porwał do świetnej zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie przy czym mógł pobujać bioderkami :D Bardzo dziękujemy i jak najbardziej polecamy :) Do następnego razu ;)
Kararzyna
Kararzyna
(5)
Dodano: 24-10-2017
Data imprezy: 21-10-2017
Miejscowość: Sosnowiec
Jestem bardzo zadowolona ze Daniel zająl sie zabawa na mojej 18. Wszyscy bardzo dobrze sie bawili! Szczerze bardzo polecam:)
Katarzyna
Katarzyna
(5)
Dodano: 11-10-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Lędziny
Dziękujemy za profesjonalną oprawę na spotkaniu rocznikowym, które poprowadził Pan Daniel, jest człowiekiem otwartym, serdecznym z wielkim poczuciem humoru, godnym polecenia ! :)
Magda i Paweł
Magda i Paweł
(3)
Dodano: 09-10-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Istebna
Niestety nasza opinia jest zgoła inna od pozostałych. Umawialiśmy się z Panem Danielem na granie przebojów lat 80' i 90' czy tym podobnych. Głównie otrzymaliśmy mieszankę disco polo. Dopiero po kilku naszych uwagach i prośbach Pan Daniel spełnił nasze oczekiwania muzyczne. To co jednak, najbardziej nas rozczarowało, to że Dj pił piwo (w dodatku na nasz koszt), przy czym wypił go za dużo. Skutkowało to tym, że zaczął mówić wolniej i bez ładu i składu. Zauważyli to, niestety również nasi goście oraz obsługa sali. Punktem kulminacyjnym były oczepiny, którymi rozczarowani byli wszyscy. Kolejną sprawą na minus były przejścia pomiędzy utworami (zdecydowanie polecamy to dopracować). Mimo wszystko goście bawili się naprawdę dobrze, przy czym jest to głównie zasługa ich samych. Pan Daniel po skorygowaniu zaczął dobrze grać i impreza się finalnie udała. Generalnie Pan Daniel jest całkiem miłym i kontaktowym człowiekiem, ale oczekiwaliśmy większego profesjonalizmu z jego strony.
Dj Dandee
Komentarz właściciela firmy: 16-11-2017
Wypiłem 3 piwa przyznaję - podczas całej imprezy, w przedziale ponad 12-tu godzin). .Zapewniam, że na własny koszt. Muzyka w dużej mierze, to prośby gości i wynik moich obserwacji parkietu - porozumieliśmy się zresztą w tym temacie zarówno "przed jak i w trakcie imprezy".Nie bardzo rozumiem określenie "bez ładu i składu"- mniemam, że pewna część wypowiedzi była niewyraźna , jednak sugestię w kierunku , że to z powodu nadużycia alkoholu uważam za niewłaściwą . Oczepiny - odbyły wg. ustaleń z Wami."Wątek bitowania pomiędzy utworami" - na weselach i tego typu imprezach - raczej nie stosuję co nie oznacza , że muzyka jest "podana" niestrawnie". Tzw. "płynne przejścia" stosuję i uważam za domenę klubowego grania. Cieszę się jednak, że sumarycznie "goście bawili się naprawdę dobrze". Nie uciekam, i nie odmawiam Wam krytyki, jednak tak to wygląda z mojego punktu widzenia. Serdecznie dziękuję za uwagi, miło było mi dla Was zagrać. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil we dwoje :)
Martyna i Marcin
Martyna i Marcin
(5)
Dodano: 18-09-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Mysłowice
Daniel komunikatywny fajny człowiek , bogata kartoteka muzyczna (podkłady do posiłków również) , otwarty na propozycje muzyczne gości , chętny do pomocy np przy wyborze piosenki dla rodziców,
goście zadowoleni my również ;)
Mateusz
Mateusz
(5)
Dodano: 07-08-2017
Data imprezy: 08-07-2017
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Bardzo dobry kontakt z Dj; pomocny w propozycjach utworów i zabaw. Goście bardzo dobrze się bawili, utwory w różnych klimatach, dostosowane do ludzi w różnym wieku. Impreza fajnie prowadzona, zabawnie i ciekawie. Polecam:)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.