Zdjęcia | Oferta | Opinie 23

== Dj DeeAS Adrian Suszczewicz - Cała Polska == id:7404

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (23)
Gniezno, wielkopolskie
Data dodania: 11-01-2012
Liczba odwiedzin: 2430

Oferta

"Dj DeeAS" Wita serdecznie.
Jestem prezenterem muzycznym, wodzirejem, popularnie zwanym dj'em z wieloletnim doświadczeniem muzycznym.
Posiadam umowę - licencję na odtwarzanie muzyki zawarta pomiędzy moją osobą a :
- Stowarzyszeniem Autorów ZAIKS
- Związkiem Artystów Wykonawców STOART
- Związkiem Producentów Audio-Video ZPAV

Specjalizuję się w prowadzeniu wszelkich imprez takich jak :
- WESELA
- POPRAWINY
- JUBILEUSZE
- 18'STKI
- KOMUNIE
- IMPREZY FIRMOWE/INTEGRACYJNE
- SPOTKANIA RODZINNE
- ZABAWY PLENEROWE
- STUDNIÓWKI
- BALE SYLWESTROWE I KARNAWAŁOWE
- DYSKOTEKI
- I WSZELKIE INNE IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Oferowany repertuar jest stale aktualizowany.
- muzyka dla trzech pokoleń
- w przerwach utwory nastrojowe i biesiadne
- prowadzenie stałych punktów wesela (toast, oczepiny, zabawy, itp. )
Każdy kto organizuje imprezę, zabawę, jakieś spotkanie, gdzie istotną rolę odgrywa oprawa muzyczna zastanawia się kogo wybrać – dj'a, czy zespół. To właśnie ten wybór podczas organizowania wesela czy też każdej innej uroczystości jest jednym z ważniejszych.
Musicie Państwo zdać sobie sprawę, z kilku niezaprzeczalnych faktów:
- jako Dj, dzięki bogatemu zbiorowi zgromadzonej muzyki jestem w stanie błyskawicznie dopasować się do gustów chcących się bawić ludzi. Nie ogranicza mnie wcześniej ustalony repertuar.
- wszystkie wcześniejsze nie dogadane sprawy, które umknęły w rozmowie przed przyjęciem

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: == Dj DeeAS Adrian Suszczewicz - Cała Polska == id:7404
Ilość głosów: 23
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Elżbieta Wilaszek
Dodano: 04-09-2016
Data imprezy: 03-06-2016
Miejscowość: Poznań
Serdecznie polecamy tego DJ-a. Rozkręcił nam wesele tak, że wszyscy tańczyli. I najstarsze pokolenie, i młodzież i wszyscy pomiędzy :P . Zaproponowane przez niego zabawy rozweseliły gości niesamowicie. Profesjonalnie podszedł do tematu "prowadzenia" naszego wesela. Dziękujemy za tak dobrze wykonaną prace.
Polecamy serdecznie
Ela i Grzesiu
(5)
Autor: Aga i Łukasz
Dodano: 30-10-2015
Długo zastanawialiśmy się nad wyborem DJ-a. W końcu zdecydowaliśmy się na Adriana i to był strzał w dziesiątkę! Szczególnie zapamiętamy niezwykle profesjonalną organizację, przesympatyczna osobowość Adriana i rewelacyjne wyczucie gustów muzycznych naszych gości - daliśmy mu wolną rękę i nie przekazaliśmy żadnej listy utworów, a parkiet cały czas był pełny. Z naszego wesela mamy cudowne wspomnienia i wiemy, że bez DJ-a DeeAS-a impreza nie byłaby tak udana :D Dziękujemy!!!
(5)
Autor: Marta i Mateusz
Dodano: 09-10-2014
Witam, nasze wesele było 15.08.14 w Liliowym Stawie i dzięki Adrianowi było jedyne i niesamowite:) Od początku do końca, na prawdę do saaamego końca pełne i profesjonalne prowadzenie iprezy:D Wielki szacun i podziękowania!! Jesteś fantastyczny!!:D Polecamy każdemu kto chce mieć spokojne sumienie w dniu tak ważnym jak wesele. Adrian panował nad wszystkim, świetnie współpracował z obsługą lokalu i fotografem. A na poprawiny specjalnie kupił telewizor, żeby wypaliło karaoke:D Polecamy,polecamy, polecamy!!
(5)
Autor: Julia i Darek
Dodano: 08-10-2014
Dj Deeas to gwarancja w pełni profesjonalnej obsługi muzycznej wesela.
Wszyscy doskonale się bawili, a my mieliśmy poczucie bezpieczeństwa, że w każdym momencie wesela Dj Deeas czuwa nad wszystkim, żebyśmy mogli cieszyć się tą wspaniałą uroczystością. Zarówno my jak i goście byliśmy bardzo zadowoleni z muzyki oraz przeprowadzonych zabaw. Polecamy!
(5)
Autor: Ania i Rafał
Dodano: 02-10-2014
Nasze wesele odbyło się 29.08.2014r w Modliszewie w Restauracji Słowianin które dzięki Adrianowi było wyjątkowe i nie zapomniane, jako Dj i wodzirej spisał się doskonale. Szybko dopasował utwory muzyczne do oczekiwań gości jak i naszych. Adrian jest profesjonalistą w swoim fachu i wie co robi, nasi goście są nim zachwyceni jak i zabawami które przeprowadził na pewno jeszcze długo będziemy je mile wspominać. Dziękujemy za udane wesele i w 100% polecamy bo jest najlepszy...:)
(5)
Autor: Angelika i Krzysztof
Dodano: 09-09-2014
nasze wesele odbyło sie 9 sierpnia, Adriana polecił nam inny DJ który miał akurat zajęty termin i , pan wybaczy panie heniu , ale to chyba była najlepsza rzecz jaka nas mogła spotkac. Adrian to niesamowity człowiek. Nie widziałam jeszcze tak profesjonalnego wodzireja. Jego podejście do nas i naszych oczekiwań - pełna profesja! Wszyscy nasi goście byli wprost zachwyceni jego osobą i tym co robił. Bylismy nawet zazdrośni bo na naszym weselu wszyscy chyba więcej chwalili Adriana niż samą parę młodą:) Dziękujemy Adrian za wszystko bo bez Ciebie nasze weselenie było by tak odlotowe! Jeśli ktoś nie może się zdecydować między DJem a orkiestrą - bierzcie Adriana! Nikt tak wam nie uświetni waszego dnia jak on! Polecamy wszystkim w 100%! Choć w tym wypadku 100 to dużo za mało! Dzięki Adrian jeszcze raz! JESTEŚ NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!!!
(5)
Autor: Agnieszka i Kamil
Dodano: 07-09-2014
Nasze wesele odbyło się 23.08.2014r w Szczecinku w hotelu "Oskar" które trwało dwa dni to było niesamowite przyjęcie, Adrian jako nasz Dj i Wodzirej spisał się doskonale to naprawdę był najlepszy wybór. Od samego początku jak tylko pierwsza rozmowa telefoniczna się odbyła byliśmy przekonani ze wybraliśmy w 100 % trafnie. Nasi goście byli zadowoleni jeszcze do tej pory wspominamy harce i przeróżne zabawy które zaproponował nam Adrian.Przedział wiekowy na sali był od 4-70 lat kawałki dopasowane do każdej grupy wiekowej. Sam wiedział co ma grać nikt wcześniej nie podawał jakie kawałki maja być grane, pełny profesjonalizm do samego końca imprezy. Gorące podziękowania dla NAJLEPSZEGO DJ !!!!!!!!!!!:) Naprawdę warto go wybrać na każdą imprezę. MY JUŻ SIĘ PRZEKONALIŚMY DLACZEGO WSZYSTKIE OPINIE MA POZYTYWNE...:) JEST POROSTU NAJLEPSZY..:)
(5)
Autor: Milena i Patryk
Dodano: 04-09-2014
Przyjęcie odbyło się dnia 8.08.2014r, a Adrian zapewnił nam świetną zabawę! Był otwarty na wszelkie propozycje i pomysły rodzące się spontanicznie podczas imprezy. Był wesoły, pogodny a przy tym do samego końca profesjonalny. Doskonale wiedział jak ruszyć opornych na parkiet :) Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą i niezapomnianą noc :) Gorąco polecamy !! Sami na pewno jeszcze nie raz skorzystam z DJ Adriana :)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

== Dj DeeAS Adrian Suszczewicz - Cała Polska ==
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Gniezno
Kod:62-200

Nowe ogłoszenia