Zobacz zdjęcia (5)
DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!!, Chełmno - zdjęcie 1
DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!!, Chełmno - zdjęcie 2 DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!!, Chełmno - zdjęcie 3 DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!!, Chełmno - zdjęcie 4 DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!!, Chełmno - zdjęcie 5
1 / 5

DJ/ WODZIREJ DEJW - Twoje wymarzone wesele jest w zasięgu ręki!!! id:42110

Chełmno, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Nudzie, Stereotypom mówimy stanowcze NIE
Witajcie!
Kim Jestem? Co robię? i Dlaczego?
Odpowiedź jest krótka! Jestem Dj-em a zarazem Wodzirejem, który jest dla Was a nie odwrotnie Prowadzę około 90 imprez rocznie dlatego śmiało mogę powiedzieć, że wiem co robię. Mam spełniać Wasze życzenia i dołożyć wszelkich starań aby Wasze wesele, jak i każda inna poprowadzona przeze mnie uroczystość, pozostała miłym wspomnieniem dla Was jak i dla Waszych gości na długie długie lata.... Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie ma innej możliwości

Trafiłeś na mój fanpage? Czytasz tę wypowiedź? Czyli nie jesteś tu przypadkowo !!

Teraz mam kilka chwil na to, by przekonać Cię do tego abyś został i doczytał to do końca
Pamiętaj!!! Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! Zostań jeszcze chwilę, Usiądź wygodnie, i zobacz co mam CI do zaoferowania.
NUDZIE I STEREOTYPOM mówimy stanowcze “NIE”. Uwielbiam nowości jak i również standardy w niestandardowym wydaniu. To właśnie DEJW... Standard w nowej odsłonie, z ogromną ilością pozytywnej energii.
Aaa... właśnie! Posłuchaj! Mam pomysł! Zróbmy to zupełnie inaczej!
Niech będzie wyjątkowo, inaczej niż mają wszyscy w okolicy... Co Ty na to?
Pytasz ... “A za ile.....?” Oczywiście już odpowiadam Zapraszam poniżej

Często pytacie: jaka Cena?
I czy można coś urwać?
Na początek zajmijmy się kwestią “Czy można coś urwać”
Co do urywania czegokolwiek.... byłbym daleki od tego pomysłu :) Lepiej abyś na swojej imprezie miał wszystko na swoim miejscu :)
Moje ceny nie są z kosmosu, a jakość i zaplecze sprzętowe jest w rzeczywistości ogromne
Bardzo często spotykam się z komentarzami typu: “Tyle sprzętu a to tylko osiemnastka” Oczywiście! Uwielbiam moje zabawki i nie zawaham się ich użyć A kiedy? Właśnie na Twojej imprezie
Pamiętajcie że nie sztuka wziąć dj-a za 300 zł. Z pewnością to nie zagra i nie zaświeci jak powinno Spójrzmy na to tak! To moja praca. Posiadam własną firmę, odprowadzam składki i podatki. Ty pracujesz w Urzędzie? Biurze?Firmie Produkcyjnej? A może w Sklepie?
Ja prowadzę Wesela, Studniówki, Osiemnastki, Jubileusze, Imprezy Firmowe- Łącznie około 90 imprez rocznie Każdy robi coś innego i właśnie to jest piękne! Każdy z Nas ma swoje miejsce na ziemi :)

Prowadzenie imprezy to w sumie najważniejsza kwestia. Staram się robić tak aby było przede wszystkim wesoło ale z klasą. Bez oklepanych zabaw weselnych, które ośmieszają gości. Uwierz! Można zrobić to zupełnie inaczej za pomocą dużej ilości animacji i tańców integracyjnych a także zupełnie nowych i ciekawych konkursów “na poziomie” które nadają się na każdą nawet najbardziej prestiżową uroczystość.
W CENĘ KAŻDEJ IMPREZY WCHODZI:
Całe Prowadzenie imprezy -oprawa muzyczna
Animacje, Konkursy, Zabawy Integracyjne, Tańce integracyjne
Profesjonalne Oświetlenie i Nagłośnienie -elegancka scena dj-ska, Dekoracja Sali LED

Zapraszam do kontaktu!
I Mam nadzieję, że
Do zobaczenia na parkiecie!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Chełmno, , 86-200, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 389