Zobacz zdjęcia (5)
Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele, Kraków - zdjęcie 1
Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele, Kraków - zdjęcie 2 Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele, Kraków - zdjęcie 3 Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele, Kraków - zdjęcie 4 Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele id:29185

Kraków, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Muzyczne show, energia i mega zabawa!!!
Dj Gusto/Wodzirej i Saxofonista to duet który od kilku lat zajmuje się prowadzeniem rozmaitych imprez okolicznościowych takich jak:
Wesela, Poprawiny, Bale sylwestrowe, Bankiety, Eventy,
Imprezy integracyjne dla firm, Dyskoteki, Bale studniówkowe.

Nabyte przez nas doświadczenie pozwala w czasie spotkania omówić z przyszła parą młodą wszelkie szczegóły dotyczące przyjęcia weselnego, konkursów, zabaw, repertuaru muzycznego, począwszy od wejścia na sale, aż do ostatniego gościa który będzie się z nami bawił do białego rana.

W skład naszych usług wchodzi również profesjonalne nagłośnienie wraz z oświetleniem (lasery, dym, skanery, światła ledowe). Na życzenie pierwszy taniec okraszony jest profesjonalnym ciężkim dymem, bańkami mydlanymi oraz konfetti!

Repertuar nagrań od lat 60-tych, 70-tych, 80-tych po szalone lata 90-te oraz najnowsze hity z list przebojów. Ogrom stylów muzycznych sprawi że każdy z gości znajdzie sporo czasu by w te noc zaistnieć w tańcu na parkiecie.

Na tle innych DJ-ów oraz duetów zdecydowanie wyróżnia nas możliwość zagrania Błogosławieństwa oraz wyprowadzenia Państwa Młodych z domu i pod domem (akordeon & saksofon) przez co nie muszą oni zajmować się organizacja i poszukiwaniem innych muzyków którzy to uczynią w tym dniu.
Oferujemy także oprawę muzyczną na saksofonie w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego.
Nie ograniczamy się również do wspólnej biesiady z instrumentami przy stołach.
Oprócz oprawy muzycznej mogę pomóc w zorganizowaniu fotografa, kamerzysty, baru & barmanów, skrzypaczki itp.
Obszar usług które świadczymy to cały kraj:D

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę i ew kontakt .


Pozdrawiam ; ))

Opinie Dj Gusto - Wodzirej & Saxofonista (1)

Dj Gusto - Wodzirej z Saxofonista na Twoje wesele id:29185
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Poraj
Data dodania: 28-05-2018

Serdecznie polecamy wraz z Mężem!! Wspaniała zabawa, muzyka, cała oprawa bardzo profesjonalna i ze smakiem. Goście świetnie się bawili, Panowie wiedzieli jak wyciągnąć na parkiet nawet "najtrudniejszych" gości :) saksofon pierwsza klasa. Dodatkowo korzystaliśmy z opcji wyprowadzenia z domu - harmonia i saksofon - tutaj również rewelacja! Dziękujemy i polecamy współpracę! Gdybyśmy jeszcze raz mieli zorganizować wesele to na pewno zdecydowalibyśmy się ponownie na ten duet.

liczba odwiedzin: 2828

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Popularne miasta w okolicy