DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy - film 1 DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy - film 1
Pokaż kolejny film

DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy id:18653

od 2000 do 3000 zł / wesele
Świecie, kujawsko-pomorskie
(34)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
796-671...
509-115...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

📢 MAMY DLA WAS FENOMENALNĄ WIADOMOŚĆ:
Od udanego wesela dzielą Was tylko 4 kroki – ✨❗❕❗ NAPRAWDĘ ❗❕❗ ✨
1️⃣ Krok pierwszy – zadzwońcie do nas lub napiszcie
2️⃣ Krok drugi – umówcie się na spotkanie w celu omówienia scenariusza i podpisania umowy.
3️⃣ Krok trzeci – spotkajcie się z nami.
4️⃣ Krok czwarty – bawcie się i cieszcie z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu !!!

DLACZEGO MY ❓❔❓
❕❕❕ Oferujemy coś UNIKALNEGO - ŁĄCZYMY POKOLENIA ❗❗❗
Założyć się możemy, że zależy Wam, by każdy w tym dniu dobrze się z Wami bawił.
Oferujemy coś dla każdej grupy wiekowej i robimy to z ogromną lekkością i łatwością. Po to właśnie, by wszyscy, bez względu na wiek, byli jako Wasi goście zadowoleni.
I JESTEŚMY W TYM NAPRAWDĘ DOBRZY ❗❗❗
Wyróżniamy się też wysoką jakością wykonania usługi. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów (spełniamy, w miarę możliwości, wszystkie ich indywidualne życzenia), ale też doradzamy (korzystając z wieloletniego doświadczenia). Robimy wszystko, aby ten najważniejszy dla nich dzień był niepowtarzalny, ale też bezstresowy i pozostawił wyłącznie miłe wspomnienia. Parę Młodą po prostu ";prowadzimy" przez całe wesele tak by obyło się bez potknięć i zbędnego stresu.
Jesteśmy:
💥 profesjonalni w każdym calu - IMPROWIZACJA – TAK (ale reżyserowana),
💥 pomysłowi – mamy autorskie pomysły zabaw, konkursów, tematów imprez itp.,
💥 doświadczeni – świadczą o nas setki (poważnie) ZADOWOLONYCH (❗❕❗) klientów,
💥 uniwersalni - potrafimy spełnić oczekiwania i trafić w gust gości w różnym wieku,
💥 elastyczność - dostosujemy się do klienta, a nie on do nas.
Jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy, o czym świadczy kilkanaście lat pracy na rynku usług muzycznych, prowadzenie niezliczonej liczby imprez.

A teraz... 🌟🌟🌟🌟🌟📣 KONIECZNIE OBEJRZYJCIE NASZE 🎬 WIDEOREFERENCJE 🎬 🌟🌟🌟🌟🌟
Pod głównym filmem (powyżej): jest ich kilka 📽🎞
Opinie naszych klientów powinny rozwiać Wasze wątpliwości ❗❗❗.

OTRZYMUJECIE OD NAS:
✔ zgodny z Waszymi oczekiwaniami dobór muzyki odtwarzanej na odpowiednim sprzęcie przez znakomitego dj-a weselnego
✔ profesjonalne, nie pozbawione humoru, kulturalne prowadzenie imprezy przez wodzireja z ogromnym doświadczeniem i energią udzielającą się wszystkim uczestnikom wesela,
✔ wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie.
✔ profesjonalną wytwornicę baniek mydlanych lub ciężki dym jako wspaniałe uatrakcyjnienie pierwszego tańca
Uważamy, że naszym nadrzędnym zadaniem jest zainspirowanie wszystkich uczestników wesela do wspólnej zabawy i dbanie o jego odpowiednią atmosferę i dobry humor Pary Młodej i gości.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ❕❕❕.
Proponujemy – ZRÓBCIE KROK PIERWSZY 📞📞📞, a z pewnością nie będziecie żałować 🎵🎵🎵

Zobacz zdjęcia (16)
DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 1
DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 2 DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 3 DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 4 DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 5
DJ i WODZIREJ -  doskonały team imprezowy, Świecie - zdjęcie 6
1 / 16

Oferta EK Krzysztof Sikorski - Świecie

Oferta nr 1

od 2000 do 3000zł/ wesele

Nie mamy stałego, ścisłego cennika. Koszt naszych usług zależy od miejsca imprezy, czasu jej trwania i oczekiwań klientów. Zakres cenowy od 2000 - 3000 zł (powyżej 50 km dodajemy koszt dojazdu)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy. Łączymy to co najważniejsze: profesjonalizm i doświadczenie z poczuciem humoru i odrobiną szaleństwa. Bezpośredni kontakt z gośćmi to dla nas codzienność, taniec z nimi to normalny element wspólnej zabawy okraszonej naprawdę dobrze dopasowaną do towarzystwa muzyką.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

🌟Przeczytajcie to uważnie 🌟
Moglibyśmy napisać, że wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość wykonania usługi. I byłaby to prawda.
Zgodnie z prawdą moglibyśmy stwierdzić, że jak nikt wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, a także (korzystając z wieloletniego doświadczenia) doradzamy i podpowiadamy. Parę Młodą po prostu "prowadzimy" przez całe wesele "za rączkę" by obyło się bez potknięć i zbędnego stresu.
Jednak oferujemy coś naprawdę UNIKALNEGO ❗❗❗ .
ŁĄCZYMY POKOLENIA ❗❗❗ I to nie tylko w pracy, ale przede wszystkim NA WESELU ❗❗❗ Robimy to z niepowtarzalną swobodą, lekko i z poczuciem humoru.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mamy ponad 10.letnie doświadczenie. Wesela możemy już liczyć w setki,a do tego obsługujemy inne uroczystości rodzinne (jubileusze, urodziny), a także imprezy okolicznościowe, bale i eventy dla firm.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podstawowy czas naszej pracy na uroczystości weselnej to ok. 12 godzin. Nie wzbraniamy się przed dłuższym wykonywaniem naszych usług. Po prostu z góry umawiamy się do zasad, na jakich przedłużamy naszą pracę. I robimy to zawsze z przyjemnością, bo świadczy to o tym, że nasza "produkcja" się spodobała.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

1. Oprawa muzyczna wykonana przed doskonałego dj weselnego z wykorzystaniem odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu.
2. Energetyczne, radosne ale tez kulturalne prowadzenie imprezy, a więc zabawy i tańce integracyjne, konkursy i wiele, wiele innych atrakcji.
3. Profesjonalne, sterowane cyfrowo oświetlenie parkietu tanecznego.
4. Wytwornica baniek mydlanych (szczególnie polecamy jako uatrakcyjnienie pierwszego tańca).

Skład, w którym występujemy.

Doskonały, doświadczony, kompetentny, wyczuwający nastrój i oczekiwania gości dj weselny.
Zawsze dobrze przygotowany do swojej pracy, pełen energii i dobrego humoru, doskonale nawiązujący kontakt z gośćmi wodzirej/konferansjer, który nie boi się wyjść na parkiet, by zachęcić wszystkich do zabawy i utrzymać dobry nastrój gości.

Jaki repertuar proponujemy?

Na imprezach sięgamy po sprawdzone przeboje taneczne od lat 60-tych po jak najbardziej współczesne hity polskie i zagraniczne. Z przyjemnością sięgamy po repertuar popowo-rockowy. Nie wzbraniamy się także przed graniem popularnych piosenek z gatunku diso-polo. Istotne jest to, że wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i także w sferze repertuarowej spełniamy ich życzenia. Wiemy jednak , że wszystko weryfikują goście. I to do nich, ich gustów i oczekiwań staramy się dopasować nasze propozycje.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nie tylko obejmuje, Jest gwarantowana i to na najwyższym poziomie. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności, wzbogacamy naszą pracę o nowe pomysły. Możemy się pochwalić również tym, że uczymy innych i od nas inni się uczą (chociażby wykorzystując nasze autorskie pomysły).

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W naszej pracy wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm specjalizujących się w wytwarzaniu sprzętu estradowego. Mamy możliwość odpowiedniego doboru narzędzi pracy do okoliczności. Możemy zatem, na życzenie naszych klientów, nagłośnić również plener i oświetlić scenę. Lubimy wyzwania i chętnie się z nimi mierzymy.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy spore doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować na weselach polsko-niemieckich, polsko-angielskich, polsko-czeskich i polsko-francuskich. W takiej sytuacji zapraszamy do współpracy osoby doskonale znające język gości z zagranicy. W ten sposób bez uszczerbku dla dynamiki wesela i ku zadowoleni zarówno Polaków jak i osób obcojęzycznych (czują się docenieniu i mają do dyspozycji osobę, która jest wyłącznie do ich dyspozycji) potrafimy zapewnić komfort, wspaniałą zabawę bez nieporozumień i stresu zarówno Parze Młodej jak wszystkim, którzy są na weselu.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jako dodatkową usługę możemy zaoferować przede wszystkim ciężki dym. Dzięki współpracy z wieloma artystami i wykonawcami estradowymi spełniamy również nietypowe życzenia, takie jak pokazy fajerwerków, pokazy taneczne (między innymi taniec ognia), występy iluzjonistów, piosenkarzy itp.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Gwarantujemy efektowe, cyfrowo sterowane oświetlenie parkietu. Oświetla ono również salę weselną jednak nie jest to typowa dekoracja światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Zawsze staramy się namówić naszych klientów do przygotowania swojej listy zawierającej najbardziej ulubione i najbardziej oczekiwane utwory. Prosimy jednak, by pozostawili nam pole do rozwinięcia własnej inwencji i nie podawali więcej niż trzydziestu utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście są przecież bardzo ważni dla naszych klientów, a zatem zawsze dokładamy wszystkich starań, by byli zadowoleni i dlatego jeśli możemy, to spełniamy ich życzenia. Liczymy na to, że ich oczekiwania będą jednak dopasowane do gustów innych uczestników, a dedykacje będą oczywiście dla Pary Młodej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Obaj mamy doświadczenie jako dj`e grający muzykę w klubach i dyskotekach. Z naszego kilkudziesięcioletniego już doświadczenia korzystali i pod naszą opieką rozwijali swoje umiejętności dj`e klubowi i weselni i wykonawcy znani w regionie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy ten moment, kiedy w trakcie wesela, a częściej pod koniec lub po imprezie przychodzą do nas nasi klienci (zleceniodawcy),a są to najczęściej Państwo Młodzi i dziękują nam i chwalą nas za to czego doświadczyli z naszej strony na swojej uroczystości. Lubimy naszą pracę, a to jest recepta na dobre, profesjonalne i takie na 110 procent jej wykonanie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dzięki odpowiedniemu, profesjonalnemu, sprawdzonemu i zawsze sprawnemu zapleczu technicznemu możemy się skupić na tym co najważniejsze: na Parze Młodej i jej gościach.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy i inne działania animacyjne, szczególnie w pierwszej części wesela, powinny mieć na celu zintegrowanie gości. Nasze propozycje służą temu, by poczuli się oni swobodniej, ośmielili się i dobrze bawili od samego początku uroczystości weselnej. Potem zaś temu, by nie "spoczywali na laurach" i szaleli na weselisku do jego końca :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim wziąć się ostro do pracy. I mieć (A MY GO MAMY) ten dar przekonania do siebie gości, wywołania u nich na twarzy uśmiechu i chęci do wspólnej, ognistej zabawy z tą niezbędną odrobiną szaleństwa.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To przecież proste: MY JESTEŚMY PRZEPISEM NA UDANĄ ZABAWĘ NA WESELU. Możemy stwierdzić bez fałszywej skromności że z nami wesela są udane. bo staramy się zawsze znaleźć tę niewidzialna nić porozumienia najpierw z Parą Młodą a potem z jej gośćmi.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2016

Opinie EK Krzysztof Sikorski - Świecie (34)

DJ i WODZIREJ - doskonały team imprezowy id:18653
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 34 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał i Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Radziejów
Data dodania: 13-07-2021

Jesteśmy mega zadowoleni że wybraliśmy na nasze wesele Music Locutor. Już od samego początku sprawili że wszyscy się dobrze bawili aż do samego końca wesela. Panowie Leszek i Krzysztof bardzo profesjonalnie podeszli do tematu, wszystko co ustalaliśmy zostało mistrzowsko wykonane. Serdecznie polecamy ten team imprezowy !

Leszek Naskrentzki
15-07-2021

Cieszymy się, że mogliśmy w nowym dla nas miejscu, tak sympatycznej Pary Młodej i jej gościom uprzyjemnić wieczór. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

M
Monika i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Toruń
Data dodania: 25-10-2020

Panowie z Music Locutor grali na naszym weselu w sierpniu tego roku. Byliśmy bardzo zadowoleni, od samego początku kontakt był świetny. Panowie spełnili nasze prośby odnośnie granej muzyki. Było sporo fajnych niesztampowych konkursów.
W ogóle impreza została super poprowadzona, goście też miło wspominali. Z czystym sercem polecamy każdej parze na wesele.

Leszek Naskrentzki
26-10-2020

Na atmosferę wesela bardzo duży wpływ mają goście weselni i współpraca z Para Młoda. W tym przypadku Parze Młodej musimy podziękować za współpracę i pogratulować megazabawowych gości.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Zamek Bierzgłowski
Data dodania: 23-10-2020

Polecam serdecznie Panów Leszka i Krzysztofa! Wesele od pierwszej piosenki było poprowadzone fantastycznie! Goście byli zachwyceni, zarówno prowadzeniem przyjęcia weselnego jak i doborem muzyki. Panowie to wspaniały duet z mnóstwem świetnych pomysłów. Najlepszy wybór! Dobrze bawili się zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy imprezy 😁 Polecam raz jeszcze!

Leszek Naskrentzki
26-10-2020

Dziękujemy za tak miła dla nas opinię. Mamy nadzieje, że będziemy mogli się jeszcze spotkac przy okazji uroczystości weselnej kogoś z gości ☺

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Grabówko
Data dodania: 17-10-2020

Panowie spełnili, a nawet przerośli nasze oczekiwania. Wystarczyło kilka rozmów i impreza była zaplanowana. W dniu ślubu nie było mowy o stresie. Muzyka była idealnie dobrana do gustu i temperamentu gości. Konkursy oryginalne i zabawne. Serdecznie polecam!

Leszek Naskrentzki
17-10-2020

Bardzo dziękujemy za tę pochlebną opinię. Mieliśmy przyjemność współpracować z parą Młoda bardzo otwarta na nasze propozycje i przesympatyczną. Jeśli udaje nam się nawiązać taką wzajemną nić porozumienia, to wesele musi być udane. I BYŁO :)

M
Marika i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-10-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 23-05-2020

Możesz mieć piękną salę, dobre jedzenie, ale czy to wszystko ma sens jak nie masz dobrego zespołu? Polecamy z czystym sumieniem Pana Leszka i Krzysztofa! Z Music Locutor poznaliśmy się na weselu u znajomych i już wtedy zdobyli nasze serca. :)Duet ten jest gwarancją najlepszej zabawy, a wiem co mówię bo uwielbiam się bawić przy dobrej muzyce! Świetny duet, super konkursy. Goście byli pod ogromnym wrażeniem, parkiet do samego końca był pełen. Dostaliśmy mnóstwo pozytywnych wiadomości od naszych gości, że dawno tak dobrze sie nie bawili na weselu a to dużo znaczy. ;) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Leszek Naskrentzki
13-08-2020

Z pozytywnie nastawioną Parą Młodą, a tak było w tym przypadku, pracujemy z ogromną przyjemnością. Dziekujemy.

B
BARBARA
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-09-2019
Pszczyna
Data dodania: 29-02-2020

Pana Leszka i Krzysztofa poznaliśmy na wakacjach w Albanii. Przejechali ponad 400km na Śląsk aby w tym najważniejszym dniu być razem z nami;) Bardzo rzetelnie i profesjonalnie wykonują swoją prace. Niczym nie martwiliśmy się w trakcie wesela, dla każdego coś się znalazło i dla tych młodszych, i dla tych starszych; było dużo zabaw oraz konkursów z nagrodami, goście byli zachwyceni i bawili się do samego rana! Szczerze polecam MUSIC LOCUTOR! Mam nadzieje, że kiedyś powtórzymy tak wspaniałą imprezę;)

Leszek Naskrentzki
13-08-2020

Dla tej atmosfery, dla takich gości i dla takiej Pary Młodej pojechalibyśmy i dwa razy dalej :). Będziemy wspominać.

S
Szymon
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2019
Świecie
Data dodania: 25-02-2020

5 x TAK wybór Music Locutor to strzał w 10! Polecamy Music Locutor z czystym sumieniem! Namiary dostaliśmy z polecenia, po spotkaniu od razu wiedzieliśmy, że to jest właśnie to czego szukaliśmy. Pierwszy raz widzieliśmy tak przygotowaną imprezę a w dodatku było to nasze wesele. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem niespodzianek, goście bawili się zarówno młodzi jak i dojrzali tancerze :). Ogromnym zaskoczeniem były dla nas atrakcje i to, że Panowie zachęcali do tańca i zabaw w niestandardowy sposób. Gdybyśmy jeszcze raz mieli organizować wesele :D .... Hmm nie byłoby mowy o nikim innym jak tylko Music Locutor.

Leszek Naskrentzki
25-02-2020

Na weselu ważne jest też zaangażowanie Pary Młodej i przesympatyczni goście. O WAS i o Waszych weselnikach też możemy napisać 5 x TAK :)

M
Michael&Gosia;
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Gowidlino
Data dodania: 31-07-2019

Co tutaj duzo pisac, bylo super, duzo muzyki, zabawy, i nikt na parkiecie nie zasnol(jak i przy stole). Wiemy ze trudno znalesc dobry zespol, dj. na wlasne wesele ale to byl strzal w dziesiatke. Pozdrowienia z Hamburga

Leszek Naskrentzki
31-07-2019

Dla nas to też było naprawdę fajne wesele. Przyjemnie się pracuje, gdy ma się świadomość, że spełnia się oczekiwania Pary Młodej i jej gości. Wierzymy, że tym razem tak było (jak zawsze 😊)

Pokaż więcej opinii

Kontakt EK Krzysztof Sikorski - Świecie

Nazwa firmy: EK Krzysztof Sikorski - Świecie
Imię i nazwisko: Leszek Naskrentzki
Adres: Świecie, ul. ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego 2/13, 86-105, woj. kujawsko-pomorskie
796-671...
509-115...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6166
Zadzwoń
796-671...
509-115...
Napisz

Popularne miasta w okolicy