Music Locutor - Leszek i Krzysztof

od 3000 do 4000 zł
Świecie, kujawsko-pomorskie
(40)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
884-896...
509-115...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

📢 MAMY DLA WAS FENOMENALNĄ WIADOMOŚĆ:
Od udanego wesela dzielą Was tylko 4 kroki – ✨❗❕❗ NAPRAWDĘ ❗❕❗ ✨
1️⃣ Krok pierwszy – zadzwońcie do nas lub napiszcie
2️⃣ Krok drugi – umówcie się na spotkanie w celu omówienia scenariusza i podpisania umowy.
3️⃣ Krok trzeci – spotkajcie się z nami.
4️⃣ Krok czwarty – bawcie się i cieszcie z tego najpiękniejszego dnia w Waszym życiu !!!

DLACZEGO MY ❓❔❓
❕❕❕ Oferujemy coś UNIKALNEGO - ŁĄCZYMY POKOLENIA ❗❗❗
Założyć się możemy, że zależy Wam, by każdy w tym dniu dobrze się z Wami bawił.
Oferujemy coś dla każdej grupy wiekowej i robimy to z ogromną lekkością i łatwością. Po to właśnie, by wszyscy, bez względu na wiek, byli jako Wasi goście zadowoleni.
I JESTEŚMY W TYM NAPRAWDĘ DOBRZY ❗❗❗
Wyróżniamy się też wysoką jakością wykonania usługi. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów (spełniamy, w miarę możliwości, wszystkie ich indywidualne życzenia), ale też doradzamy (korzystając z wieloletniego doświadczenia). Robimy wszystko, aby ten najważniejszy dla nich dzień był niepowtarzalny, ale też bezstresowy i pozostawił wyłącznie miłe wspomnienia. Parę Młodą po prostu ";prowadzimy" przez całe wesele tak by obyło się bez potknięć i zbędnego stresu.
Jesteśmy:
💥 profesjonalni w każdym calu - IMPROWIZACJA – TAK (ale reżyserowana),
💥 pomysłowi – mamy autorskie pomysły zabaw, konkursów, tematów imprez itp.,
💥 doświadczeni – świadczą o nas setki (poważnie) ZADOWOLONYCH (❗❕❗) klientów,
💥 uniwersalni - potrafimy spełnić oczekiwania i trafić w gust gości w różnym wieku,
💥 elastyczność - dostosujemy się do klienta, a nie on do nas.
Jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy, o czym świadczy kilkanaście lat pracy na rynku usług muzycznych, prowadzenie niezliczonej liczby imprez.

A teraz... 🌟🌟🌟🌟🌟📣 KONIECZNIE OBEJRZYJCIE NASZE 🎬 WIDEOREFERENCJE 🎬 🌟🌟🌟🌟🌟
Pod głównym filmem (powyżej): jest ich kilka 📽🎞
Opinie naszych klientów powinny rozwiać Wasze wątpliwości ❗❗❗.

OTRZYMUJECIE OD NAS:
✔ zgodny z Waszymi oczekiwaniami dobór muzyki odtwarzanej na odpowiednim sprzęcie przez znakomitego dj-a weselnego
✔ profesjonalne, nie pozbawione humoru, kulturalne prowadzenie imprezy przez wodzireja z ogromnym doświadczeniem i energią udzielającą się wszystkim uczestnikom wesela,
✔ wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie.
✔ profesjonalną wytwornicę baniek mydlanych lub ciężki dym jako wspaniałe uatrakcyjnienie pierwszego tańca
Uważamy, że naszym nadrzędnym zadaniem jest zainspirowanie wszystkich uczestników wesela do wspólnej zabawy i dbanie o jego odpowiednią atmosferę i dobry humor Pary Młodej i gości.

GWARANTUJEMY PROFESJONALIZM I WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG ❕❕❕.
Proponujemy – ZRÓBCIE KROK PIERWSZY 📞📞📞, a z pewnością nie będziecie żałować 🎵🎵🎵

Oferta nr 1

od 3000 do 4000zł/ wesele

Nie mamy stałego, ścisłego cennika. Koszt naszych usług zależy od miejsca imprezy, czasu jej trwania i oczekiwań klientów. Zakres cenowy od 3000 - zł za wesele (powyżej 50 km dodajemy koszt dojazdu). Inne imprezy (rodzinne, eventy firmowe itp.) - cena do uzgodnienia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy naprawdę dobrzy w tym co robimy. Łączymy to co najważniejsze: profesjonalizm i doświadczenie z poczuciem humoru i odrobiną szaleństwa. Bezpośredni kontakt z gośćmi to dla nas codzienność, taniec z nimi to normalny element wspólnej zabawy okraszonej naprawdę dobrze dopasowaną do towarzystwa muzyką.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

🌟Przeczytajcie to uważnie 🌟
Moglibyśmy napisać, że wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość wykonania usługi. I byłaby to prawda.
Zgodnie z prawdą moglibyśmy stwierdzić, że jak nikt wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów, a także (korzystając z wieloletniego doświadczenia) doradzamy i podpowiadamy. Parę Młodą po prostu "prowadzimy" przez całe wesele "za rączkę" by obyło się bez potknięć i zbędnego stresu.
Jednak oferujemy coś naprawdę UNIKALNEGO ❗❗❗ .
ŁĄCZYMY POKOLENIA ❗❗❗ I to nie tylko w pracy, ale przede wszystkim NA WESELU ❗❗❗ Robimy to z niepowtarzalną swobodą, lekko i z poczuciem humoru.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mamy ponad 10.letnie doświadczenie. Wesela możemy już liczyć w setki,a do tego obsługujemy inne uroczystości rodzinne (jubileusze, urodziny), a także imprezy okolicznościowe, bale i eventy dla firm.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podstawowy czas naszej pracy na uroczystości weselnej to ok. 12 godzin. Nie wzbraniamy się przed dłuższym wykonywaniem naszych usług. Po prostu z góry umawiamy się do zasad, na jakich przedłużamy naszą pracę. I robimy to zawsze z przyjemnością, bo świadczy to o tym, że nasza "produkcja" się spodobała.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

1. Oprawa muzyczna wykonana przed doskonałego dj weselnego z wykorzystaniem odpowiedniego, profesjonalnego sprzętu.
2. Energetyczne, radosne ale tez kulturalne prowadzenie imprezy, a więc zabawy i tańce integracyjne, konkursy i wiele, wiele innych atrakcji.
3. Profesjonalne, sterowane cyfrowo oświetlenie parkietu tanecznego.
4. Wytwornica baniek mydlanych (szczególnie polecamy jako uatrakcyjnienie pierwszego tańca).

Skład, w którym występujemy.

Doskonały, doświadczony, kompetentny, wyczuwający nastrój i oczekiwania gości dj weselny.
Zawsze dobrze przygotowany do swojej pracy, pełen energii i dobrego humoru, doskonale nawiązujący kontakt z gośćmi wodzirej/konferansjer, który nie boi się wyjść na parkiet, by zachęcić wszystkich do zabawy i utrzymać dobry nastrój gości.

Jaki repertuar proponujemy?

Na imprezach sięgamy po sprawdzone przeboje taneczne od lat 60-tych po jak najbardziej współczesne hity polskie i zagraniczne. Z przyjemnością sięgamy po repertuar popowo-rockowy. Nie wzbraniamy się także przed graniem popularnych piosenek z gatunku diso-polo. Istotne jest to, że wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i także w sferze repertuarowej spełniamy ich życzenia. Wiemy jednak , że wszystko weryfikują goście. I to do nich, ich gustów i oczekiwań staramy się dopasować nasze propozycje.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nie tylko obejmuje, Jest gwarantowana i to na najwyższym poziomie. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności, wzbogacamy naszą pracę o nowe pomysły. Możemy się pochwalić również tym, że uczymy innych i od nas inni się uczą (chociażby wykorzystując nasze autorskie pomysły).

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W naszej pracy wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm specjalizujących się w wytwarzaniu sprzętu estradowego. Mamy możliwość odpowiedniego doboru narzędzi pracy do okoliczności. Możemy zatem, na życzenie naszych klientów, nagłośnić również plener i oświetlić scenę. Lubimy wyzwania i chętnie się z nimi mierzymy.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Mamy spore doświadczenie w prowadzeniu wesel międzynarodowych. Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować na weselach polsko-niemieckich, polsko-angielskich, polsko-czeskich i polsko-francuskich. W takiej sytuacji zapraszamy do współpracy osoby doskonale znające język gości z zagranicy. W ten sposób bez uszczerbku dla dynamiki wesela i ku zadowoleni zarówno Polaków jak i osób obcojęzycznych (czują się docenieniu i mają do dyspozycji osobę, która jest wyłącznie do ich dyspozycji) potrafimy zapewnić komfort, wspaniałą zabawę bez nieporozumień i stresu zarówno Parze Młodej jak wszystkim, którzy są na weselu.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jako dodatkową usługę możemy zaoferować przede wszystkim ciężki dym. Dzięki współpracy z wieloma artystami i wykonawcami estradowymi spełniamy również nietypowe życzenia, takie jak pokazy fajerwerków, pokazy taneczne (między innymi taniec ognia), występy iluzjonistów, piosenkarzy itp.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Gwarantujemy efektowe, cyfrowo sterowane oświetlenie parkietu. Oświetla ono również salę weselną jednak nie jest to typowa dekoracja światłem.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Zawsze staramy się namówić naszych klientów do przygotowania swojej listy zawierającej najbardziej ulubione i najbardziej oczekiwane utwory. Prosimy jednak, by pozostawili nam pole do rozwinięcia własnej inwencji i nie podawali więcej niż trzydziestu utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Goście są przecież bardzo ważni dla naszych klientów, a zatem zawsze dokładamy wszystkich starań, by byli zadowoleni i dlatego jeśli możemy, to spełniamy ich życzenia. Liczymy na to, że ich oczekiwania będą jednak dopasowane do gustów innych uczestników, a dedykacje będą oczywiście dla Pary Młodej.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Obaj mamy doświadczenie jako dj`e grający muzykę w klubach i dyskotekach. Z naszego kilkudziesięcioletniego już doświadczenia korzystali i pod naszą opieką rozwijali swoje umiejętności dj`e klubowi i weselni i wykonawcy znani w regionie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy ten moment, kiedy w trakcie wesela, a częściej pod koniec lub po imprezie przychodzą do nas nasi klienci (zleceniodawcy),a są to najczęściej Państwo Młodzi i dziękują nam i chwalą nas za to czego doświadczyli z naszej strony na swojej uroczystości. Lubimy naszą pracę, a to jest recepta na dobre, profesjonalne i takie na 110 procent jej wykonanie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dzięki odpowiedniemu, profesjonalnemu, sprawdzonemu i zawsze sprawnemu zapleczu technicznemu możemy się skupić na tym co najważniejsze: na Parze Młodej i jej gościach.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy i inne działania animacyjne, szczególnie w pierwszej części wesela, powinny mieć na celu zintegrowanie gości. Nasze propozycje służą temu, by poczuli się oni swobodniej, ośmielili się i dobrze bawili od samego początku uroczystości weselnej. Potem zaś temu, by nie "spoczywali na laurach" i szaleli na weselisku do jego końca :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Przede wszystkim wziąć się ostro do pracy. I mieć (A MY GO MAMY) ten dar przekonania do siebie gości, wywołania u nich na twarzy uśmiechu i chęci do wspólnej, ognistej zabawy z tą niezbędną odrobiną szaleństwa.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

To przecież proste: MY JESTEŚMY PRZEPISEM NA UDANĄ ZABAWĘ NA WESELU. Możemy stwierdzić bez fałszywej skromności że z nami wesela są udane. bo staramy się zawsze znaleźć tę niewidzialna nić porozumienia najpierw z Parą Młodą a potem z jej gośćmi.

Music Locutor - Leszek i Krzysztof
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Ełk
Data dodania: 02-07-2023

Najlepsza oprawa muzyczna

Leszek Naskrentzki
02-07-2023

Krótko i konkretnie: DZIĘKUJEMY :)

A
Asia i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-01-2023
Miszewko
Data dodania: 27-06-2023

Bardzo polecam Pana Krzysztofa i Pana Leszka.
Wcześniej mieliśmy razem z mężem przyjemność uczestniczyć 2 innych weselach prowadzonych przez Panów, dlatego też zdecydowaliśmy się poprosić o przyjazd także na nasze. Podczas wesela wszyscy się świetnie bawiliśmy, bywały chwile kiedy obsługa przychodziła coś podać, a przy stołach nikt nie siedział bo wszyscy szaleli na parkiecie lub brali udział w zabawie organizowanej przez Panów. Po weselu goście bardzo zachwalali, a nawet spotkałam się z prośbą o udostepnienie kontaktu do Panów w celu wynajęcia ich na inna imprezę.
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni i wiemy, że jak jedziemy na imprezę którą Panowie będą prowadzić będziemy się świetnie bawić.

Leszek Naskrentzki
28-06-2023

Dzisiaj możemy tylko podziękować za zaproszenie nas jako usługodawców na Wasze wesele. Możemy się również pochwalić, że Wasi goście stali się naszymi klientami.

M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Garwolin
Data dodania: 10-01-2023

W dwóch słowach: Rewelacyjni Panowie :D
Bawiliśmy się u nich na dwóch innych weselach znajomych i zdecydowaliśmy się żeby zagrali też na naszym. Muzyka różnorodna - wstępnie dobierana przez nas, zabawy z klasą w trakcie całego wesela i poprawin - dużo śmiechu gwarantowane, bardzo dobrze wkomponowane tańce grupowe z przebraniami i rekwizytami - węże, makarena itp. W zasadzie wystarczy im zaufać i dać im robić swoje. Dosyć daleka podróż (ponad 400 km w jedną stronę od Świecia) nie była dla Panów najmniejszym problemem. Stosunek jakość cena 11/10.

Leszek Naskrentzki
10-01-2023

Serdecznie dziękujemy za takie słowa uznania. Dla takich opinii naprawdę warto pracować. Wasze wesele będziemy również serdecznie i długo wspominać i jesteśmy przekonani, że jeszcze się nie raz na różnych imprezach weselnych spotkamy. Będzie nam miło ponownie Was i Waszych przyjaciół znowu zobaczyć.

R
ROMAN
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-10-2021
Gdańsk
Data dodania: 10-01-2023

Leszek i Krzysztof fantastycznie sprawdzili się jako usługodawcy na weselu mojego syna. Nie miałem zatem wątpliwości z kim chciałbym współpracować podczas organizacji zjazdu rodzinnego. Było to przedsięwzięcie o wiele większe, bardziej rozbudowane i wymagające większej inwencji i zaangażowania niż przyjęcie weselne: sprawne prowadzenie różnych części zjazdu, nagłośnienie w kilku miejscach (zarówno w sali jak i plenerze), konkursy i zabawy i blisko dwustu uczestników, a na koniec impreza taneczna dla wielopokoleniowego towarzystwa. Music Locutor to dobrze rozumiejący i realizujący oczekiwania klienta duet, gwarantujący profesjonalną realizację imprezy oraz zadowolenie gości. Z nimi impreza przebiega bezstresowo, przyjemnie i sprawnie, a pozostają po niej same wyjątkowe i miłe wspomnienia.
 

Leszek Naskrentzki
15-01-2023

Dziękujemy za tę bardzo miłą opinię. Szczególnie, że dotyczy imprezy, która była dla nas naprawdę dużym wyzwaniem organizacyjno-logistycznym. Będziemy ją na pewno długo i przyjemnie wspominać, tym bardziej, że podołaliśmy, a pozytywny odbiór naszej pracy jest dla nas największą nagrodą. Wierzymy, że jeszcze nie raz będziemy mogli świadczyć nasze usługi.

C
Celina i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Świecie
Data dodania: 04-01-2023

Profesjonalny duet, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście weselni gratulowali nam wyboru, ponieważ świetnie się wybawili. Duża różnorodność zabaw oraz idealne poprowadzenie najważniejszej imprezy w życiu. Gorąco polecamy.

Leszek Naskrentzki
06-01-2023

Serce rośnie jak chwalą nas i to na "naszym" - macierzystym terenie. Dziękujemy serdecznie i jesteśmy przekonani, że jeszcze się zobaczymy podczas niejednej uroczystości w Waszej rodzinie lub w rodzinach Waszych gości.

A
Ada
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Toruń
Data dodania: 29-12-2022

Z czystym sumieniem polecamy duet MUSIC LOCUTOR. Oprawa muzyczna wesela była na bardzo wysokim poziomie. Konkursy i zabawy dla gości i pary młodej zostały poprowadzone z klasą. Wszystko było idealnie. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Leszek Naskrentzki
02-01-2023

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i za pochwałę naszych usług. Nie ma nic bardziej motywującego jak pozytywna opinia o wykonanej pracy. Pozdrawiamy serdecznie.

M
Michał i Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Radziejów
Data dodania: 13-07-2021

Jesteśmy mega zadowoleni że wybraliśmy na nasze wesele Music Locutor. Już od samego początku sprawili że wszyscy się dobrze bawili aż do samego końca wesela. Panowie Leszek i Krzysztof bardzo profesjonalnie podeszli do tematu, wszystko co ustalaliśmy zostało mistrzowsko wykonane. Serdecznie polecamy ten team imprezowy !

Leszek Naskrentzki
15-07-2021

Cieszymy się, że mogliśmy w nowym dla nas miejscu, tak sympatycznej Pary Młodej i jej gościom uprzyjemnić wieczór. Jeszcze raz życzymy Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

M
Monika i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Toruń
Data dodania: 25-10-2020

Panowie z Music Locutor grali na naszym weselu w sierpniu tego roku. Byliśmy bardzo zadowoleni, od samego początku kontakt był świetny. Panowie spełnili nasze prośby odnośnie granej muzyki. Było sporo fajnych niesztampowych konkursów.
W ogóle impreza została super poprowadzona, goście też miło wspominali. Z czystym sercem polecamy każdej parze na wesele.

Leszek Naskrentzki
26-10-2020

Na atmosferę wesela bardzo duży wpływ mają goście weselni i współpraca z Para Młoda. W tym przypadku Parze Młodej musimy podziękować za współpracę i pogratulować megazabawowych gości.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: EK Krzysztof Sikorski - Świecie
Imię i nazwisko: Leszek Naskrentzki
Adres: Świecie, ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego 2/13, 86-105, woj. kujawsko-pomorskie
884-896...
509-115...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7364
Zadzwoń
884-896...
509-115...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Świecie

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy