DJ JAKUB Wesela/Jubileusze/Dekoracja Sali Światłem/Ciężki Dym/Konkursy id:7912

Poznań, wielkopolskie
(12)
Dodaj opinię
509-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty:

 • Saksofon

Od 15 lat zajmuję się prowadzeniem imprez okolicznościowych. Oferuję kompleksową obsługę muzyczną każdego wydarzenia / imprezy. Posiadam wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie, a co najważniejsze doświadczenie, pasję i wielką przyjemność z pracy którą wykonuję! :) Występuję na różnego typu imprezach: Jubileusze, Wesela, Bankiety, Imprezy Firmowe. Świetnie czuję się pracując z mikrofonem. Na życzenie prowadzę konkursy oraz zabawy weselne. Umiejętnie miksuję hity lat 70, 80 i 90-tych ze współczesną muzyką, zawsze myśląc o tym co dzieje się na parkiecie! Mam obszerną wiedzę na temat muzyki, dzięki temu potrafię odpowiednio dostosować ją do odbiorców. Oczywiście repertuar i przebieg imprezy ustalam z każdym indywidualnie, także zawsze wychodzę z propozycją stworzenia waszej ulubionej playlisty. Jestem również absolwentem realizacji dźwięku i zajmuję się wynajmem oraz obsługą sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego.

Moja oferta jest bardzo obszerna, proponuję wiele dodatkowych atrakcji: m.in taniec w chmurach czyli ciężki dym, dekorację sali oświetleniem led, wytwornice baniek, dymiarkę, telewizory lcd, projektory multimedialne czy występy w duecie z saksofonistą!

Przez ponad 5 lat współpracowałem z ,,Scena i Restauracja WAGA,, w samym sercu Starego Rynku w Poznaniu, gdzie prowadziłem wesela, bankiety czy imprezy firmowe. Miałem również przyjemność pracować jako rezydent klubów: Pacha Poznań, Terminal Club, Alcatraz, Malibu Bar, Stara Piekarnia, Dom Vikingów. Występowałem na imprezach dla takich firm jak m.in: Casinos Poland, Karlik Jaguar, Volkswagen Poznań, Seat Polska, Nissan Polody, Wrigley, Lewiatan, Warta Glass, Europol, PGNiG oraz wielu innych ...


Zapraszam do współpracy!
DJ Jakub - Jakub Stróżniak

Oferta

Oferta nr 1

PRZYKŁADOWE PROPOZYCJE:
(Ceny podane orientacyjnie, cena zależna również od czasu trwania i miejsca imprezy)

Wesele - od 2000 zł. (W cenie oczywiście: obsługa DJ, konferansjerka, nagłośnienie, oświetlenie)
Poprawiny - od 800 zł.
Wesele z dekoracją sali z oświetleniem led - od 2500 zł. (cena zależna od wielkości sali)
Wesele z obsługą ceremonii ślubnej - od 2200 zł. (W cenie dodatkowo: nagłośnienie, mikrofon dla urzędnika, dobór podkładu muzycznego)

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2018

Opinie (12)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
DJ JAKUB Wesela/Jubileusze/Dekoracja Sali Światłem/Ciężki Dym/Konkursy id:7912
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 12 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
TRZCIANKA
Data dodania: 09-10-2018
Jezeli zastanawiasz sie nad orkiestrą.. nie bierz jej, nie warto. Naprawde Dobry DJ jest czesto lepszy od niej. DJ Jakuba mozna wlasnie zaliczyc śmiało do świetnych DJ. Światła, konkursy, muzyka... wszyscy gości oraz sam Hotel chwalili jego robotę i My również polecamy
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Poznań
Data dodania: 03-09-2018
DJ Jacob jest w 100% profesjonalistą! Wesele poprowadził idealnie! Bardzo fajnie dobierał kawałki do bawiącego się grona na parkiecie! Goście byli zachwyceni i bawili się do białego rana!
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Katarzynki
Data dodania: 19-06-2018
Dziękujemy ślicznie za poprowadzenie wesela w Dworku Katarzynki w dniu 16 czerwca.
Muzyka dobrana idealnie, każdy znalazł coś dla siebie i Ci młodsi i starsi. Prowadzenie na najwyższym poziomie, omówienie szczegółów wszystko jak najbardziej w porządku!
Z całego serca polecamy i dziękujemy!
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-04-2018
Pobiedziska
Data dodania: 14-04-2018
Wesele poprowadzone przez DJa Jakuba przebiegło dokładnie tak, jak chcieliśmy. Goście świetnie się bawili. Sympatycznie, profesjonalnie - zdecydowanie polecamy
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-01-2018
Szczepowice
Data dodania: 11-02-2018
Serdecznie polecam dj Jakuba. Bardzo umilił nam przyjęcie weselne w Pałacu Szczepowice.
A
Ania i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Kowalewo Pomorskie
Data dodania: 22-10-2017
Wesele prowadzone przez Kubę będziemy świetnie wspominać!
Na spotkaniu organizacyjnym opowiedzieliśmy, jak wyobrażamy sobie nasze wesele. Kuba zrealizował wszystkie nasze pomysły, jednocześnie dostosowując przebieg zabawy do aktualnej sytuacji. Muzyka była świetna, dopasowana do osób w różnym wieku. Pojawiły się również piosenki, o które prosiliśmy.
Zgodnie z naszą prośbą było kilka zabaw konkursowych- wszystkie bardzo zabawne i ze smakiem.
Zabawa trwała do 4 rano, a goście bawili się do ostatniej piosenki (pod koniec krzyczeli ,,bis" :) )
Serdecznie polecamy :)
R
Robert
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2017
Biedrusko
Data dodania: 27-09-2017
Impreza świetnie prowadzona, super oświetlenie, pełen profesjonalizm. Polecam
K
Konrad i Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Poznań
Data dodania: 05-07-2017
UWAGA! DJ Jakub to profesjonalista w każdym calu!

Począwszy od pierwszego organizacyjnego spotkania z nami, do ostatnich minut zabawy o 4:30 rano. Grał tak długo, aż na parkiecie zostaliśmy tylko my i nasi rodzice i już nawet my mieliśmy dość, zmęczeni tańcami i emocjami.

DJ Jakub prowadził imprezę, dopasowując się do naszych oczekiwań oraz do dynamicznej sytuacji na parkiecie (to ważne. Nie był nachalny).
Wiedział kiedy zaprosić gości na parkiet, a kiedy dać im odpocząć lub porozmawiać.

Rozkręcił imprezę tak, że goście bawili się doskonale, o czym nam w trakcie Wesela i po Weselu mówili.

Uświetnił także pokaz sztucznych ogni wybranym przez nas podkładem muzycznym, wystawiając kolumny na zewnątrz lokalu i zapraszając gości.

DJ Jakub przywiózł i ustawił oświetlenie, które dodawało klimatu naszej imprezie. Bardzo ładnie to wyglądało, bo estetycznie, ale zarazem bez przesady i bez migotania światłem jak kogutem policyjnym po całym lokalu :-)

Na pierwszy taniec zażyczyliśmy sobie wytwornicę dymu i również to świetnie wyszło. DJ Jakub miał niezbędny sprzęt i wraz ze swoim pomocnikiem podał ciężki biały dym we właściwym czasie. Efekt rewelacyjny - wrażenie na nas, gościach, ale i w rezultacie piękne zdjęcia i film.

Będziecie bardzo zadowoleni z DJ Jakuba, bo to jest właśnie człowiek na Waszą najważniejszą w życiu imprezę!
Pokaż więcej opinii
Jakub

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ Jakub
Imię i nazwisko:Jakub Stróżniak
Adres:Poznań
60-175woj. wielkopolskie
509-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 11-04-2012, liczba odwiedzin: 7234
Telefon
509-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie