DJ Jarecki Wodzirej na Wesele ⭐⭐⭐⭐⭐ id:10042

3000 zł / dzień
Wałbrzych, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
799-299...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
727-222...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
DJ Jarecki ⭐⭐⭐⭐⭐ czyli WESELE fachowo i z klasą.✅ Oprawa muzyczna, Wodzirej, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne najwyższej jakości, prowadzenie zabaw oraz inne atrakcje. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez. Więcej szczegółów, opinii i opisów na mojej stronie (wpisz w google DJ Jarecki). Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Każde wesele czy poprawiny są inne. Przygotuję dla Was program i trafioną playlistę, aby jak najlepiej spełniła swoją rolę, czyli abyśmy wszyscy bawili się co najmniej szampańsko. Imprezy prowadzę z zaangażowaniem i taktem. Wykorzystam w pełni moje talenty wodzireja i animatora waszego nastroju. A co za tym idzie mikrofon staje sie ważnym narzędziem budowania atmosfery i integrowania wszystkich gości. Nie boję się podejść i nawiązywać bezpośredni kontakt z weselnikami. Na szczęście nie śpiewam, pozostawiam to waszym ulubieńcom czyli oryginalnym wykonawcom znanych i topowych przebojów, których przez lata pracy nazbierałem w ilości przekraczającej 35 tysięcy tytułów. To właśnie Wy wybieracie muzykę jaka pojawi się na imprezie. A w zasadzie możecie decydować o wszystkim co ma się wydarzyć w trakcie zabawy. Ja się dostosowuję do waszych życzeń, ewentualnie doradzam jak jeszcze ciekawiej przeprowadzić poszczególne elementy imprezy. Będziecie mieli ochotę na karaoke - nie ma problemu, przygotuję dla was ekran z projektorem, odpowiednią ilość mikrofonów - i już. Wszyscy możemy śpiewać :)
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Wałbrzych

Oferta

Wesele
3000 / dzień
Prowadzenie, oświetlenie i nagłośnienie.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Dj Jarecki

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:DJ JARECKI WODZIREJ WESELA POPRAWINY
Imię i nazwisko:DJ Jarecki
Adres:Wałbrzychul. Centrum
58-300woj. dolnośląskie
799-299...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
727-222...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 27-03-2013, liczba odwiedzin: 1724
Telefon
799-299...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
727-222...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie