Zobacz zdjęcia (46)
Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 1
Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 2 Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 3 Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 4 Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 5
Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 46

Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu id:44198

3800 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(37)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
787-900...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Witajcie,
Nie będziemy opisywać Wam jakie piękne będzie Wasze wesele, ani opowiadać historii z baśni, które będą uruchamiać Waszą wyobraźnię, bo tak naprawdę to wszystko już macie w głowie. Czas przenieść to na Wasz wyjątkowy wieczór.
I właśnie w tym momencie pojawiamy się my! Zespół Honeymoon :)

KILKA SŁÓW O NAS:
W skład naszej trzyosobowej grupy wchodzi:

DJ
Mam na imię Kamil, to co tworzę to fantastyczny nastrój na parkiecie, poprzez odpowiednio dobraną muzykę. Do każdego wesela przygotowuję się indywidualnie.

WODZIREJ
Jestem Mateusz, dbam o integrację zgromadzonych gości oraz aranżuję przebieg całej imprezy zachęcając przy tym gości do zabawy. Trema Was dopadała to nic! Bo jestem tą osobą, która pomoże Wam w stresujących chwilach odprężyć się i cieszyć chwilą/Waszym dniem.

KAMERZYSTKA
A ja w tym zespole jestem wisienką na torcie i mam na imię Natalia. Moją pracę traktuję jak sztukę i to co robię to tworzę z pasją. Jestem perfekcjonistką i staram się złapać każdą wyjątkową chwilę, aby magia tego wieczoru została na lata.

CO NAS ŁĄCZY?
Jesteśmy pasjonatami, szalenie twórczymi, a określenie ‚,przeciętny/średni/może być’’ jest nam zupełnie obce.

W CENIE OFERUJEMY TELEDYSK Z WESELA.

OFERTA DODATKOWA:
- Wytwornica do baniek mydlanych,
- Sprzęt do dekorowania sal światłem,
- Wytwornica dymu,
- Aparat Polaroid,
- Projektor

Przed każdym przyjęciem weselnym spotykamy się z przyszłą Parą Młodą. Na spotkaniu ustalamy wspólnie szczegóły przyjęcia i podpisujemy stosowną umowę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie (również Online), na którym możemy omówić szczegóły. Naszą ofertę zawsze staramy się dopasować do preferencji i wymagań Państwa Młodych. Na życzenie dojedziemy w każde miejsce w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu - film 1 Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu - film 1

Oferta Honeymoon

Nalewka Miodowa

3800zł/ wesele

W ramach pakietu oferujemy:
- DJ + Wodzirej + Kamerzystka (Teledysk około 8-12 minutowy)
- Wytwornica do baniek mydlanych
- Sprzęt do dekorowania sali światłem
- Wytwornica dymu
- Profesjonalny sprzęt (nagłośnienie, oświetlenie, mikrofony bezprzewodowe)
- Oczepiny i zabawy z wykorzystaniem rekwizytów
- Jesteśmy otwarci na sugestie muzyczne i organizacyjne Pary Młodej

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarantujemy Państwu wesele z indywidualnie dobraną muzyką ustalaną z Parą Młodą, zabawami prowadzonymi przez Wodzireja, a ponadto teledysk z uroczystości nagrany przez Naszą Kamerzystkę, dzięki któremu będziecie mogli wrócić co do tych cudownych chwil.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W ramach naszej oferty otrzymujecie Państwo 3 osobowy skład zespołu DJ+Kamerzystka+Wodzirej. W ramach usługi otrzymujecie piękną pamiątkę z wesela w postaci teledysku :) co szczególnie wyróżnia nas spośród innych zespołów.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Mamy ponad 5 lat doświadczenia i dziesiątki prowadzonych wesel :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Niezależnie od której godziny rozpoczyna się uroczystość, wesela prowadzimy do godziny 4 rano. Cały dzień poświęcamy dla Was :) Oczywiście istnieje możliwość wydłużenia czasu.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

DJ, Wodzirej, Kamerzystka, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceny, wytwornica baniek mydlanych, wytwornica dymu. Pomoc w okresie przygotować do wesela. Oczepiny i zabawy z wykorzystaniem rekwizytów

Skład, w którym występujemy.

DJ (Kamil), Wodzirej (Mateusz), Kamerzystka (Natalia)

Jaki repertuar proponujemy?

Nie ma ograniczeń repertuaru, rodzaje muzyki jakie będą puszczane w trakcie wesela są indywidualnie dopasowywane i omawiane z Parą Młodą.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, w skład zespołu i oferty wchodzi również Wodzirej który dba o to, aby wesele było dla Was jak najmniej stresujące, a goście bawili się przez cały wieczór na najwyższym poziomie.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Nie mamy wokalisty, muzyka puszczana jest przez DJ'a.

Na jakich instrumentach gramy?

Brak instrumentów, gramy na konsoli DJ "Denon Dj MC7000" 

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Konsola DJ "Denon Dj MC7000". Nagłośnienie "The Box Pro" - Zestaw składa się z dwóch kolumn średnio/wysoko tonowych o mocy 1200 W oraz subwoofera o mocy 800 W RMS, 1800 W. Oświetlenie "Głowy ruchome" sterowane ręcznie, światła nie są przypadkowe i dostosowywane do różnych momentów na weselu.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Sprzęt do dekorowania sali światłem, dodatkowe nagrania np. (kościół/ślub cywilny, plener, ubieranie Państwa Młodych). Projektor wraz z ekranem, wytwornica ciężkiego dymu (tzw. Taniec w chmurach).

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, w ramach podstawowej oferty oferujemy oświetlenie konsoli DJ oraz sceny tanecznej. Światła sterowane są ręcznie za pomocą DMX. Oferujemy również możliwość dodatkowego oświetlenia sali led barami.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, proponujemy również własne listy, również na najważniejsze momenty trwania wesela, takie jak pierwszy taniec, czy podziękowania dla rodziców i inne.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak, jest możliwość zmawiania utworów i specjalnych dedykacji.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Oferujemy możliwość wykupienia za Parę Młodą licencji ZAIKS.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Możemy pochwalić się 3 krotnym otrzymaniem certyfikatu "Wesele z klasą" uwzględniające opinie par młodych i potwierdzające, najwyższą jakość oferowanych przez nas usług :)

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Posiadamy doświadczenie z przeprowadzonych dziesiątek wesel.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Muzyka jest w naszych sercach od najmłodszych lat. DJ przygodę z muzyką rozpoczął od radiowęzła w liceum, dalej w trakcie studiów kontynuował rozwój grając na konsoli DJ w klubach studenckich, a więc całość już 15 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy kochamy kontakt z gośćmi, integrację z nimi, a największą satysfakcję mamy na koniec wesela, gdy goście nie chcą schodzić z parkietu i dziękuję nam za wspaniale prowadzoną uroczystość :)

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jesteśmy zespołem w którym każda z osób daje inspiracje pozostałym członkom swoim zaangażowaniem.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bez odpowiedniego sprzętu którego jesteśmy właścicielami nie ma możliwości przeprowadzenia profesjonalnego wesela. Znamy doskonale nasz sprzęt dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do każdych warunków, bo każda sala wymaga indywidualnego ustawienia. Również kamera którą kręcona są teledyski jest w stanie zapewnić najwyższej jakości materiał wideo ze równie w trudnych warunkach oświetleniowych. Nagrywamy również w jakości 4k.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Uwielbiamy prowadzenie zabaw i integrację z gośćmi, Wodzirej ma naturalną zdolność do zabawiania gości oraz możemy pochwalić się księgą zabaw z około 40 propozycjami, a Państwo decydujecie jakie zabawy chcecie na własnym weselu.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Każde oczepiny są oryginalne, nie ma dwóch jednakowych wesel, a Wodzirej dba o to aby oczepiny zapadły gościom i Parze Młodej w pamięć :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Uważamy, że na weselu można grać każdy rodzaj muzyki, a jest to uzależniony od gości. Jedyne czego się wystrzegamy to puszczanie piosenek zawierających wulgaryzmy.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Puszczamy wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczamy się w trakcie wesela do wybranych gatunków, dzięki czemu wszyscy goście maja okazje bawić się na weselu :)

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jak najbardziej warto mieć w repertuarze muzykę disco polo, bardzo często goście sami przychodzą i proszą o puszczanie tego rodzaju muzyki. Jednak jeśli Para Młoda zdecydowanie nie chce muzyki disco-polo z naszej strony nie ma problemu i dostosowujemy się do tych wymagań.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Mamy specjalne zabawy którymi potrafimy rozkręcić gości, również biesiady prowadzone przez Wodzireja i oczywiście piosenki do których goście z sami z chęcią wychodzą na parkiet.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

DJ puszcza wszystkie rodzaje muzyki, odpowiednio miksuje je w setach i posiada bogatą bazę utworów, poprzez wieloletnie doświadczenie odnajduje się we wszystkich rodzajach muzyki, uważamy, że jest to jeden z elementów koniecznych do tego, aby goście świetnie bawili się na parkiecie.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Odsłonięta altana na dworze o której nie wiedzieliśmy do momentu, gdy przyjechaliśmy na wesela. Również tutaj udało nam się przeprowadzić niezapomniane wesele.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wszystkie wesela zostają z nami w pamięci, dzięki przepięknym teledyskom które tworzy nasza kamerzystka i do których wracamy po sezonie weselnym :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie po którym goście weselni przychodzą do nas bezpośrednio i mówią, że to było najlepsze wesele w życiu na jakim byli. Wtedy wiemy, że zrobiliśmy kawał dobrej roboty :)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Odpowiedni balans pomiędzy muzyką, długością przerw i bloków muzycznych, zabawami prowadzonymi przez Wodzireja oraz czasem aby goście mieli również szansę na zjedzenie ciepłego posiłku :)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat do uwiecznienia czasu który na pewno spożytkowalibyśmy w wesoły i niekonwencjonalny sposób.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Tutaj każdy z naszej trójki musiałby odpowiedzieć indywidualnie, macie do tego możliwość na spotkaniu :)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Honeymoon (37)

Honeymoon DJ +Wodzirej +Kamerzystka na Waszym weselu id:44198
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 37 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kinga
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 16-09-2023
Boguszów-Gorce
Data dodania: 21-09-2023

Co to był za ślub. Dzięki Wam nie było kiedy się nudzić. Zrobiliście kawał dobrej roboty.

Jeżeli chcesz aby zabawa na Twoim weselu wyglądała lepiej niż to sobie wymarzysz, to koniecznie nawiąż współpracę z Honeymoon Wedding.

Ludzie tak pozytywni i pełni pasji, że zarażają nią wszystkich w okół.

Dziękujemy za cudowne wesele i ceremonię. Jesteście cudowni.

Honeymoon
22-09-2023

Cieszymy się że mogliśmy Was poznać . Chętnie służyliśmy naszym doświadczeniem by Wasz dzień był wyjątkowy. Liczymy na to, że jeszcze się spotkamy ;-)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2023
Wrocław
Data dodania: 12-08-2023

To trio nie ma sobie równych! Kamil zadba o fantastyczną muzykę, Mateusz rozrusza kazdego, a Natalia uchwyci piękne chwile. Dobrze jest mieć ich wsparcie w tak ważnym dniu. Nie musieliśmy się o nic martwić - zadbali o wszystko. Jak impreza to tylko z nimi!

Honeymoon
22-09-2023

Dziękujemy <3 Cóż więcej można powiedzieć ... było wspaniale i zapamiętamy ten dzień na długo :) DO Zobaczenia !

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wrocław
Data dodania: 26-07-2023

Najlepsza ekipa jaka mogła nam się trafić! Polecamy z całego serca. Wesele było cudowne. Przez nasz zespół i cudowną kamerzystkę wszystko było dopięte. Cudowni ludzie, którzy od pierwszej wspólnej chwili naszego poznania dodali nam mnóstwo energii oraz wsparcie we wszystkich zwątpieniach i stresach, które z nami były. Wesele było cudowne, ludzie bawili się do samego rana nie schodząc z parkietu. Muzyka, zabawy były dobrane wręcz idealnie przez zespół. Przecudowne podejście do ludzi, cudowna atmosfera i profesjonalizm ze ze strony całej ekipy. Na różnych weselach byliśmy, ale z takim zespołem jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko. Czekamy na skrót filmiku z naszego wesela i nie możemy się doczekać, aby wspólnie z wami przeżyć to jeszcze raz 😊

Honeymoon
22-09-2023

Dziękujemy i jeszcze raz Dziękujemy ! :) Miło było , mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy <3

A
Agata i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Bojanowo
Data dodania: 16-07-2023

Najlepszy Zespół jaki mogliśmy wybrać na nasze
Najlepszy Zespół jaki mogliśmy wybrać na nasze wesele. Zabawy super poprowadzone, goście bardzo zadowoleni. Muzyka rewelacyjna, każdy miał się przy czym bawić, mało przerw co na duży plus. Kamerzystka przesympatyczna nie możemy doczekać się nagrania. Mimo że to było nasze wesele i wiele razy mówiono nam, że ten dzień jest stresujący, nie ma na nic czasu i szybko minie to sprawdziło się tylko to,że szybko minęło. Zbyt szybko 😔 Ale wybawilismy się jak na żadnym innym. Mega! Mega! Polecam w 100% i nikt nie pożałuje! Mistrzowie 😍

Honeymoon
22-09-2023

Dziękujemy za zaufanie w tym ważnym dla Was dniu . Było cudownie :)

D
Damian i Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Żórawina
Data dodania: 18-06-2023

Od momentu omawiania wesela na długo przed imprezą po ostatnie minuty zabawy profesjonalne podejście. Nie musieliśmy się martwić przebiegiem wesela, wszystkim się zajęli i wyszło perfekcyjnie. Porozumienie między wodzirejem a obsługą sali było bardzo dobre, każdy moment ustalony wcześniej i nie było żadnego problemu z komunikacją. Muzyka dobierana przez DJ również na bieżąco w zależności od preferencji gości, to osoba bardzo pogodna i skupiona, wie kiedy jaka muzyka jest odpowiednia :) Jeśli chodzi o kamerzystkę, to jest to osoba bardzo ciepła i zaangażowana w swoją pracę, we wszystkich istotnych momentach była obecna i starała się uwiecznić każdą chwilę. Wodzirej to człowiek z niesamowitą pasją i talentem do porywania gości. Jest również całkiem dobrym kierowcą, więc nie ma się co martwić o bezpieczeństwo 😂 Podsumowując, z czystym sumieniem możemy polecić każdą z osób wchodzących w skład zespołu Honeymoon, praca wykonana na najwyższym poziomie i co najważniejsze, nie była traktowana jako obowiązek a zwykła przyjemność 🥰

Honeymoon
13-07-2023

Dziękujemy, to dla Nas mega zaszczyt 😊😊

S
Sylwia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2023
Wrocław
Data dodania: 15-06-2023

Jeśli chcecie mieć wspaniałe wesele i nie stresować się czy zespół da radę, to zdecydowanie zgłaszajcie się tutaj! Nawet rodzice i teściowie, którzy byli bardzo sceptyczni, przyznali, ze zabawa lepsza niż przy orkiestrze :O

Moje wesele odbyło się w styczniu, pogoda średnio dopisała, czym można było się przejąć, nic bardziej mylnego... Dj Kamil i Mateusz spisali się na medal, roztańczeni i rozweseleni goście bawili się do białego rana, dosłownie! Wesele trwało prawie do szóstej rano, było przepięknie. Chłopaki mieli super podejście i widać było, że są bardzo doświadczeni, elastycznie dopasowują się do muzyki jaka najbardziej odpowiada gościom, co sprawiło, że parkiet był ciągle pełen.
Do tego zapewnione oświetlenie sali, ciężki dym - wszystko w jednym miejscu, bez dodatkowego stresu ;)
Jeśli chodzi o Natalie i film niesamowity kontakt i doskonałe wyczucie chwili w połączeniu z fantazją i niezaprzeczalnym talentem zaowocowało cudownym i oryginalnym filmem z naszego ślubu. To był nasz doskonały wybór! Dziękujemy ogromnie za wspaniałą pamiątkę, Natalia! Rodzice mówią, że film jest czymś niesamowitym (a oni maja duże wymagania!)
Serdecznie polecamy współpracę z Honeymoon.
Z całego serca polecam tę ekipę, właściwi ludzie na właściwym miejscu! 🖤

Honeymoon
15-06-2023

Dziękujemy za opinie z wami również super się bawiliśmy:)

M
Mariola i Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2023
Skalmierzyce
Data dodania: 08-06-2023

Honeymoon, jesteście niesamowici :) Z całego serca polecam to cudowne trio. Przed wyborem zespołu mieliśmy trochę obaw, gdyż goście na weselu mieli być w różnym wieku. Od samego początku przed weselem, chłopaki opowiadali w jaki sposób prowadzą imprezę, doradzali na każdym etapie, zarówno kwestie doboru muzyki jak i samych zabaw na wesele. Opowiedzieli również o pracy Kamerzystki. Daliśmy im wolną rękę co do konkursów i muzyki co okazało się najlepszą decyzją. Idealnie dobrana muzyka, rewelacyjne zabawy, podejście do ludzi i pełen profesjonalizm od całej trójki, co w efekcie prowadziło do pełnego parkietu gości i zabawy do samego rana, dłużej niż się spodziewaliśmy. Tak poprowadzili wesele, że o nic nie musieliśmy się martwić, zarazili naszych gości swoją energią, a my zapomnieliśmy o całym stresie. Po weselu wszyscy goście pytali skąd wzięliśmy ten zespół i że nie byli do tej pory na tak dobrym weselu. Jeszcze raz dziękujemy Wam bardzo. Nie możemy doczekać się teledysku, ale jesteśmy pewni, że będzie super i będziemy mieć piękna pamiątkę z tego cudownego dnia :)

Honeymoon
15-06-2023

Dziękujemy❤️❤️❤️ i Pozdrawiamy✋✋✋

U
Ula i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krzeszówek
Data dodania: 01-06-2023

Poszukiwania oprawy muzycznej zaczęliśmy od tego, że (już) mąż wolał orkiestrę a ja DJ. Żeby go przekonać musiałam znaleźć coś ekstra. Po kilku spotkaniach z DJ-ami, najlepiej nam się rozmawiało właśnie z chłopakami z Honeymoon od których bije pozytywna energia. Kwestia ustalenia szczegółów wesela nie była problemem. Nawet pochwalili na nas za rzetelne wypełnienie ankiety i listy piosenek TOP. Współpraca przebiegła pomyślnie, z Natalią spotkaliśmy się dopiero w dzień wesela ale od razu poczuliśmy, że jest to tak samo miła i otwarta osoba jak chłopaki. Czekamy jeszcze na nasz teledysk ale jeśli chodzi o to co przeżyliśmy i jak pomocni byli Miodowi to z czystym sumieniem polecam!!! Pozdrowienia i miejmy nadzieję, że do zobaczenia :)

Honeymoon
15-06-2023

Dziękujemy, to dla Nas mega zaszczyt 😊😊

Pokaż więcej opinii

Kontakt Honeymoon

Nazwa firmy: Honeymoon
NIP: 6182072763
Imię i nazwisko: Mateusz Antoszczyk
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
787-900...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5734
Zadzwoń
787-900...
Napisz

Popularne miasta w okolicy