DJ / Konferansjer - Evenement id:20106

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (21)
Mysłowice, śląskie
Data dodania: 21-03-2016
Liczba odwiedzin: 2595

Oferta

Jesteśmy firmą, która zajmuje się organizacją, oprawą muzyczną jak i artystyczną wszelkiego rodzaju imprez, w tym również przyjęć weselnych.
Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, zapewniamy Państwu wysoki standard naszych usług.
Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym wydarzeniem jest przyjęcie weselne, dlatego dokładamy wszelkich starań by sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zadbamy o dobrą zabawę, muzykę jak najlepiej dopasowaną do waszych gustów oraz integrację wszystkich gości podczas wspólnych konkursów i animacji.
Stawiamy na elegancję i wysoki poziom prowadzenia z odpowiednią dawką humoru.
Chcemy, by wasze przyjęcie weselne zarówno dla Was jak i waszych gości, pozostało miłym wspomnieniem na lata.

Podstawowy skład to dwie osoby: DJ / Konferansjer oraz oświetleniowiec.
Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetlenie parkietu.

Dodatkowo oferujemy:
- podświetlane napisy 3D "Love" itd.
- dekoracje sali światłem
- dodatkowe oświetlenie
- dodatkowe nagłośnienie
- ciężki dym
- pokazy artystyczne
- występy muzyczne
- barmanów wraz z mobilnymi barami

Jeśli wesele z dobrą zabawą, poczuciem humoru, ciekawymi animacjami to tylko z nami :)
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz spotkania.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ / Konferansjer - Evenement id:20106
Ilość głosów: 21
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Michalina
Michalina
(5)
Dodano: 20-06-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Niewiesze
PROFESJONALIZM - wesele poprowadzone z klasą i pozywtywną energią :) . Marcin jest osobą bardzo miłą i odpowiedzialną. Muzyka odpowiednio dobrana do gości i do pory wesela. Mimo nogi w ortezie udało się poruszyć wszystkich gości do wspólnej choreografii prowadzonej przez Marcina i nauczyć mężczyzn tańczyć jak Mickel Jackson!!! Wesele odbyło się z dala od naszego miejsca zamieszkania i muszę tutaj zaznaczyć, że nie było żadnych problemów z kontaktem, wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Podczas wesela nie musieliśmy o wszystkim pamiętać, ponieważ Panowie przypominali nam co jest zaplanowane :)
Wraz z mężem polecamy firmę Evenement w 100% i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję uczestniczyć w eventach prowadzonych przez tą firmę :)
Iwona i Mateusz
Iwona i Mateusz
(5)
Dodano: 13-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: Wieliczka
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Marcinowi i Sebastianowi za oprawę muzyczną i wspaniałe prowadzenie imprezy weselnej. Zarówno goście, jak i my byliśmy zachwyceni. Znalezienie dj'a było dla nas najbardziej stresującym momentem przygotowań i długo nie mogliśmy się zdecydować, aż do momentu spotkania z Marcinem. Już po 5 minutach rozmowy wiedzieliśmy, że to będzie doskonały wybór i tak było. Goście nam wciąż gratulują i pytają o namiary do Was.
Profesjonaliści w każdym calu!
Dziękujemy, Iwona i Mateusz.
Ania
Ania
(5)
Dodano: 29-05-2018
Data imprezy: 26-05-2018
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Dzień kiedy trzy dni przed weselem Marcin zadzwonił że leży w szpitalu i nie będzie w stanie poprowadzić naszej imprezy był koszmarem. Jednak zgodnie z umową zapewnił zastępstwo. Mało tego :-) Szymon nie był pierwszym lepszym wodzirejem z brzegu, który akurat miał wolne w tym dniu. Poprowadził imprezę na najwyższym poziomie, z klasą i ze smakiem, od razu zdobył nasze zaufanie i urzekł naszych gości. Dobra energia i ciepło aż od niego promieniowało :-) więc Marcinowi wielkie dzięki za takiego zmiennika i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a Szymonowi bijemy pokłony :-) MISTRZ!!!!
Agata
Agata
(5)
Dodano: 28-05-2018
Data imprezy: 30-04-2018
Miejscowość: Ruda Śląska
Jeśli chcecie, aby Wasze wesele było poprowadzone w dobrym guście i ze smakiem, a jednocześnie aby nie było nudno, to koniecznie wybierzcie Marcina. Firmę Evenement tworzą profesjonaliści, którzy znają się na tym co robią. Już podczas pierwszego spotkania byliśmy z mężem pewni, że to dobry wybór! W najważniejszych punktach wesela nam doradzili świetne i różne od tradycyjnych rozwiązania. Oczywiście pozostając otwarci na nasze sugestie.
Na samym weselu Marcin zdobył sympatię i porwał na parkiet wszystkich gości (w każdym wieku ;) )
Serdecznie polecam!
Angelika i Damian
Angelika i Damian
(5)
Dodano: 17-10-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Ogromne podziękowania dla Evenement, a szczególnie dla Marcina który stworzył cudowna atmosferę i zapewnił wspaniała pełna atrakcji zabawę w tym ważnym dla nas dniu. Polecamy wszystkim szukającym profesjonalnej obsługi wesela! Jeszcze raz dziękujemy !
Patrycja i Mikołaj
Patrycja i Mikołaj
(5)
Dodano: 12-10-2017
Data imprezy: 16-09-2017
Miejscowość: Suszec
Gdyby można było dać 10 punktów to dalibyśmy 14!
Nasze wesele było najlepszym na jakim byliśmy i ogromna w tym zasługa Evenementu. Pan Marcin świetnie poprowadził imprezę, począwszy od przywitania, przez pierwszy taniec do karaoke i konkurencji tanecznych, a kończąc na oczepinach wszystko było dopięte na ostatni guzik. Muzyka znakomicie dopasowana do towarzystwa (bez nadmiaru disco polo tak jak chcieliśmy), parkiet pełny praktycznie cały czas, bez zbędnych i męczących zabaw. Nawet światła były idealnie dopasowane! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za profesjonalną współpracę, a co za tym idzie, cudowną imprezę. Polecamy jak najbardziej!!!!!
Ania i Mateusz
Ania i Mateusz
(5)
Dodano: 07-10-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Piasek k. Pszczyny
Z przyjemnością polecamy Evenement na przyjęcia weselne. Pan Marcin nie tylko zapewnia świetną oprawę muzyczną ale również służy pomocą i poradą w wielu innych kwestiach ;) Muzyka odpowiednia dla wszystkich gości, fajne animacje i profesjonalne oświetlenie na pewno przyczyniły się do tego, że goście mówią, że było to najlepsze wesele na jakim w ostatnim czasie byli ;)
ps. podpisujemy się pod poniższymi opiniami i zapewniamy, że są prawdziwe ;)
Sandra i Włodek
Sandra i Włodek
(5)
Dodano: 01-10-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Wisła Mała
Z przyjemnością przekazujemy naszą pozytywną opinię na temat współpracy z ekipą Evenement :-) Przyjęcie weselne zostało poprowadzone bardzo sprawnie, niczym nie musieliśmy się martwić ponieważ Marcin w jakiś magiczny sposób był zawsze tam gdzie trzeba i nad wszystkim czuwał. Repertuar muzyczny został tak dobrany, że bawili się goście w każdym wieku, tutaj szczególne uznanie za „wyczucie parkietu”. Dekoracja światłem oraz ciężki dym robiły ogromne wrażenie, zaproponowane animacje rozbawiły gości, a jednoczenie były przemyślane, ze smakiem i w dobrym guście :-) Pomysł na oczepiny był dla wszystkich pozytywnym zaskoczeniem… szczegółów nie zdradzimy, a przyszłych klientów odsyłamy bezpośrednio do Marcina i gwarantujemy, że przy pierwszym spotkaniu zdecydujecie się na współpracę. Na koniec chcemy również przekazać kilka miłych słów od obsługi i właścicieli restauracji w której odbyła się impreza. Ekipa Evenement wyróżniła się przede wszystkim wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem jak i wielką klasą. Serdecznie polecamy! :-)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.