DJ Kriss na Wesele i inne Imprezy!Ceny Promocyjne! id:8194

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Hajnówka, podlaskie
Data dodania: 31-05-2012
Liczba odwiedzin: 1150

Oferta

Witam serdecznie!

Muzyka na Imprezie to podstawa. Jeśli marzy wam się szaleństwo do białego rana, warto zadbać przede wszystkim o idealną oprawę muzyczną.
Jestem otwartą osobą na różne propozycje dotyczące imprezy i konkursów. Mam na swoim koncie wiele zagranych i przeprowadzonych imprez muzycznych. Posiadam w swoim repertuarze praktycznie każdy gatunek muzyki co daje mi na dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez tanecznych takich jak: Wesela, 18-nastki, sylwestry, bale, chrzciny, Urodziny,,studniówki, półmetki, Dyskoteki, karaoke i wiele innych,

Gram tez wielu klubach.Współpracuje i promuje kilka zespołów oraz producentów dzięki czemu w moim repertuarze można usłyszeć ich wykonania i premiery, w swoim repertuarze posiadam wiele przebojów muzyki w różnych językach. Wesela prowadzę w sposób kulturalny, na poziomie w wesołej atmosferze alby nie było ‘sztywno’. Całość dopełnia dobrej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetlenie .

Każdą imprezę, na której mam przyjemność grać, traktuje bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Muzyka to moje Hobby, więc wkładam w moją prace dużo serca i wysiłku, przy okazji czerpiąc z Tego przyjemność i zdobywając nowe doświadczenia. Zapraszam do współpracy bo Oferta imprez jest Szeroka i Ceny Promocyjne:)

Pozdrawiam DJ KRISS

Dane kontaktowe

DJ Kriss na Wesele i inne Imprezy!Ceny Promocyjne!
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Hajnówka

Nowe ogłoszenia