Zdjęcia
od 1500 do 1950 zł / wesele

DJ Lider + wokalistka = top jakość za rozsądna cenę, LOVE, dym, LED. id:39599

od 1500 do 1950 zł / wesele
Legionowo, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
696-512...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
Jedną z najważniejszych spraw związanych z przygotowywaniem wesela jest niewątpliwie profesjonalna oprawa muzyczna.

I w tym miejscu pragnę zaproponować kompleksową oprawę muzyczną w moim wykonaniu i zapewniam, że wspólnie z moim profesjonalizmem w parze idą też rozważne ceny, a w swojej działalności oferuję dużo elementów, które wprowadzą gości w doskonały wręcz imprezowy nastrój. Wykorzystuję nowoczesne technologie sprzętowe, nowinki w branży ślubnej (taniec w chmurach, dekoracja światłem LED, napis LOVE, bańki mydlane) jak i niezwykły repertuar.
Nazywam się Tomasz Kowalczyk – DJLIDER to ja – choć nie jestem tylko Disc Jockeyem zajmującym się obsługą muzyczną wszelkich uroczystości. Jestem jedną osobą o wielu wcieleniach, a mianowicie jestem w zależności od potrzeb również wodzirejem, wokalistą, konferansjerem, instruktorem i narratorem posiadającym umiejętności rozbawienia i zagrania ciekawej, oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim Twoim gościom – bez względu na wiek, a także jestem prezenterem muzycznym. (wolę tą nazwę gdyż brzmi bardziej po „Naszemu”, a dla większości osób słowo „D.J.” kojarzy się z 20-sto letnim młodzieńcem, z laptopem w ręku w którym posiada milion wątpliwej jakości pirackich mp3-ek i sprzętem marnej jakości ze znanego portalu aukcyjnego).

Preferuję styl „starej” szkoły DJ-ów gdzie jednym z podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon i kontakt z uczestnikami uroczystości. Na żywo odtwarzam muzykę z ewentualnymi przejściami, tworzę remixy a nawet w razie potrzeby scratch-uję. (loppy, sample, presety) Aktualnie przekroczyłem 40 lat a w tym ponad 20 lat stażu za konsoletą, jestem mgr. inż. elektronikiem (ukończona Wojskowa Akademia Techniczna), a bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt i praktyka zdobyta m.in. w Dziale Technicznym Radia Kolor umożliwia mi polecenie Państwu mojej oferty ze świadomością tego, że proponuję i gwarantuję usługi wysokiej jakości.
Gdy prowadzę przyjęcie weselne – DJ to nie tylko „puszczanie” muzyki ale liczą się moje umiejętności konferansjerskie i wodzirejskie oraz niebanalny charakter tzw. wesołka, który potrafi swym słowem zainteresować gości i zachęcić do zabawy.
Dlaczego właśnie ja - myślę, że ten zestaw argumentów będzie najbardziej trafny: - WYKSZTAŁCENIE - posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe - jestem inżynierem elektronikiem (współczesny sprzęt to zaawansowane systemy elektroniczne) - DOŚWIADCZENIE- mam ponad 20 lat doświadczenia za konsoletą (dzięki temu doświadczeniu potrafię muzyką "łączyć pokolenia") (początkowo prowadziłem wyłącznie imprezy okolicznościowe, wesele to poważna sprawa, a znam młodzieńców co prowadzili dyskoteki szkolne w gimnazjum a w szkole średniej tytułowali się już "profesjonalnymi dj-mi" )PROFESJONALNA APARATURA - w swojej pracy używam urządzeń renomowanych producentów - gwarantujących najwyższą jakość dźwięku i niekwestionowaną jakość (sprzęt firm Denon zawodowa konsoleta =mikser Denon DNX 1100 plus trzy odtwarzacze multimedialne DNS 1200, procesor dźwięku z mikrofonem pomiarowym dbX DriveRack PA2, cyfrowe końcówki mocy oraz kolumny JBL z flagowej serii STX800 itd.) - WIEK - przekroczyłem 40-kę i jestem poważnym - rzetelnym kontrahentem (już kilka razy ratowałem z opresji organizatorów imprez, którym "muzycy" w ostatniej chwili zadzwonili i odmówili prowadzenia imprezy - bo dostali lepszą (o wyższym zarobku) propozycję) Posiadam wiele zdjęć i filmów z prowadzonych przez mnie uroczystości - zawsze je prezentuję aby z organizatorem uzgodnić najlepszą dla niego ofertę - i do tego nie destrukcyjną finansowo.

Kwota 1500PLN jest za kompleksową obsługę uroczystości weselnej do 100 osób, w której skład wchodzi: NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, OBSŁUGA MUZYCZNA i PROWADZENIE (konkursów, zabaw a także oczepin), OBSŁUGA KONFERANSJERSKA ważnych wydarzeń podczas wesela np. przywitanie, inicjowanie toastów typu sto lat, wprowadzenie sympatycznej atmosfery przed i podczas " podziękowań dla rodziców", wjazdu tortu i innych. Toasty śpiewam z gośćmi weselnymi "na żywo", z mikrofonem bezprzewodowym poruszam się po całej sali wchodząc w interakcję z bawiącymi się osobami. Do tego transport 30 km od Legionowa GRATIS.
Na zakończenie pragnę podsumować, że moja oferta skierowana jest do Młodych Par gdzie decydującym parametrem jest wysoka jakość za przystępną cenę i już kilka razy zdarzyło się, że Państwo Młodzi cieszyli się, że u mnie w cenie niespełna 2000PLN mieli naprawdę bogata ofertę, bo oprócz kompleksowej obsługi muzycznej uroczystości weselnej (prowadzenie, nagłośnienie, oświetlenie parkietu = 1500PLN) mieli dodatkowo Taniec w chmurach (z wykorzystaniem amerykańskiego urządzenia Chauvet Nimbus - 250PLN) oraz biały duży, podświetlany napis LOVE (200PLN), a dekoracja światłem LED sali, przy podpisaniu umowy była GRATIS. Czyli w sumie 1500+250+200 daje wynik 1950PLN.
Zapraszam
Tomasz

Kategoria:

Dj na wesele Legionowo

Oferta

Wesele
od 1500 do 1950 / wesele

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Tomasz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Obsługa Muzyczna Imprez
Imię i nazwisko:Tomasz Kowalczyk
Adres:Legionowo
woj. mazowieckie
696-512...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-12-2018, liczba odwiedzin: 445
Telefon
696-512...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie