Zobacz zdjęcia (50)
DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 1
DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 2 DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 3 DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 4 DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 5
DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty., Warszawa - zdjęcie 6
1 / 50

DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty. id:39599

od 1900 do 3500 zł / 10 godzin
Warszawa, mazowieckie
(27)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-512...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

Witam serdecznie:
Jedną z najważniejszych spraw związanych z przygotowywaniem wesela jest niewątpliwie profesjonalna oprawa muzyczna.

W tym miejscu pragnę zaproponować kompleksową oprawę muzyczną i zapewniam, że wspólnie z moim profesjonalizmem w parze idą też rozważne ceny, a w mojej działalności oferuję dużo elementów, które wprowadzą gości w doskonały wręcz imprezowy nastrój. Wykorzystuję nowoczesne technologie sprzętowe, nowinki w branży ślubnej (taniec w chmurach, dekoracja światłem LED, napis LOVE, napis MIŁOŚĆ, fontanny sceniczne, bańki mydlane) jak i niezwykły repertuar.
Nazywam się Tomasz Kowalczyk – choć nie jestem tylko DJ-em zajmującym się obsługą muzyczną wszelkich uroczystości. Jestem jedną osobą o wielu wcieleniach, a mianowicie jestem w zależności od potrzeb również wodzirejem, wokalistą, konferansjerem, instruktorem i narratorem posiadającym umiejętności rozbawienia i zagrania ciekawej, oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim Twoim gościom – bez względu na wiek, a także jestem prezenterem muzycznym. (wolę tą nazwę gdyż brzmi bardziej po „Naszemu”, a dla większości osób słowo „D.J.” kojarzy się z 20-sto letnim młodzieńcem, z laptopem w ręku w którym posiada milion wątpliwej jakości pirackich mp3-ek i sprzętem marnej jakości ze znanego portalu aukcyjnego).

Preferuję styl „starej” szkoły DJ-ów gdzie jednym z podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon i kontakt z uczestnikami uroczystości. Na żywo odtwarzam muzykę z ewentualnymi przejściami, zapowiadam utwory, zachęcam do zabawy, tworzę remixy a nawet w razie potrzeby scratch-uję. Przekroczyłem 40 lat, w tym ponad 20 lat stażu za konsoletą, jestem mgr. inż. elektronikiem (ukończona Wojskowa Akademia Techniczna), a bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt i praktyka zdobyta m.in. w Radiu Kolor umożliwia mi polecenie Państwu mojej oferty ze świadomością tego, że proponuję i gwarantuję usługi wysokiej jakości.
Gdy prowadzę przyjęcie weselne – DJ to nie tylko „puszczanie” muzyki ale liczą się moje umiejętności konferansjerskie i wodzirejskie oraz niebanalny charakter tzw. wesołka, który potrafi swym słowem zainteresować gości i zachęcić do zabawy.
Dlaczego właśnie ja - myślę, że ten zestaw argumentów będzie najbardziej trafny:
- WYKSZTAŁCENIE - posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe - jestem inżynierem elektronikiem (współczesny sprzęt to zaawansowane systemy elektroniczne)
- DOŚWIADCZENIE- mam ponad 20 lat doświadczenia za konsoletą (dzięki temu doświadczeniu potrafię muzyką łączyć pokolenia (początkowo prowadziłem wyłącznie imprezy okolicznościowe, wesele to poważna sprawa, a znam młodzieńców co prowadzili dyskoteki szkolne i tytułowali się już "profesjonalnymi dj-mi")
ZAWODOWA APARATURA - w swojej pracy używam urządzeń renomowanych producentów - gwarantujących najwyższą - niekwestionowaną jakość i bezawaryjność (sprzęt firmy Denon profesjonalna konsoleta czyli mikser Denon DNX 1100 plus trzy odtwarzacze multimedialne CD/USB model DNS 1200), procesor dźwięku z mikrofonem pomiarowym dbX DriveRack PA2, oraz kolumny JBL z flagowej serii STX800 o mocy 800W RMS, które w zależności od konfiguracji z subbasami mogą nagłośnić imprezę do 1500 osób)
- WIEK - przekroczyłem 40-kę i jestem poważnym - rzetelnym kontrahentem. Posiadam wiele zdjęć i filmów z prowadzonych przez mnie uroczystości - zawsze je prezentuję aby z organizatorem uzgodnić najlepszą dla niego ofertę - i do tego nie destrukcyjną finansowo.

Podkreślam, że w wymienionych kwotach w cenniku zapewniam:
- kompleksową obsługę uroczystości weselnej jako DJ - wodzirej w jednym (do 10 godzin z możliwością przedłużenia),
- profesjonalne (amerykańskiej produkcji nie chińskiej) NAGŁOŚNIENIE (firmy JBL - seria 800 jest produkowana w Ameryce tańsze modele - wiadomo gdzie;-) - posiadam aż 3 komplety nagłośnienia i 4 subbasy JBL),
- OŚWIETLENIE LED parkietu i dekorację światłem,
- OBSŁUGĘ MUZYCZNĄ,
- PROWADZENIE (konkursów, zabaw a także oczepin),
- OBSŁUGĘ KONFERANSJERSKĄ ważnych wydarzeń podczas wesela np. przywitanie, inicjowanie toastów typu sto lat, wprowadzenie sympatycznej atmosfery przed i podczas podziękowań dla rodziców, wjazdu tortu i innych. Toasty śpiewam z gośćmi weselnymi na żywo, z mikrofonem bezprzewodowym poruszam się po całej sali wchodząc w interakcję z bawiącymi się osobami.
- TRANSPORT, 30 km od PKiN jest GRATIS. Powyżej tej odległości 1 PLN za 1km drogi.
Zapraszam.
Tomasz
Ps. Niezmiernie miło mi poinformować, że otrzymałem po raz trzeci - co rok z rzędu prestiżowy Certyfikat Portalu Wesele z Klasą, a jestem użytkownikiem tego portalu od marca 2019r. Z uwagi na posiadanie nieprzerwanie ww. certyfikatów przez 4 lata otrzymałem rekomendację "Mistrz opinii" i zapewniam, że jestem najtańszy z najlepszych!

DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty. - film 1 DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty. - film 1

Oferta Obsługa Muzyczna Imprez

Wesele

od 1900 do 3500zł/ 10 godzin

Standardowa oferta kompleksowej obsługi uroczystości weselnej (czyli prowadzenie, muzyka, nagłośnienie, oświetlenie, transport do 30 km od PKiN), trwającej do 10 godzin - oczywiście z możliwością przedłużenia - mieści się w granicach od 1900 PLN do 3500PLN – i jest w każdym pakiecie na niezmienionym najwyższym poziomie. Pakiety różnią się ilością i jakością oraz wartością stosowanego sprzętu. Cena ta może ulec zwiększeniu tylko w przypadku zamówienia ponadstandardowych - dodatkowych atrakcji. Nie stosuję - nie przewidzianych zwyżek (np. za termin uroczystości w sezonie weselnym, za sobotę świąteczną itp.) ani kruczków napisanych małą czcionką. Starałem się przedstawić moją ofertę jak najbardziej czytelnie i przejrzyście, ale w razie wątpliwości - serdecznie zapraszam do kontaktu.
UWAGA! Jeżeli planujesz uroczystość weselną w formule "obiad weselny", krótszy niż 10h przygotuję dla Ciebie jeszcze korzystniejszą ofertę.

Pakiet ECO 2023

od 1900 do 1901zł/ wesele

Pakiet "ECO 2023", sugerowany na wesela mini oraz małe lub tam gdzie nie jest konieczna wysoka głośność dźwięku, czas prowadzenia uroczystości do 10h. (z możliwością przedłużenia/skrócenia)
W pakiecie:
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo,
- sprzęt odtwarzający, (konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 3 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200))
- nagłośnienie, (kolumny polskiej firmy LDM)
- oświetlenie sceniczne parkietu, (cztery reflektory LED typu BEAM działające w rytm muzyki)
- białe podświetlane stanowisko DJ-a,
– mikrofon przewodowy.

Dodatkowo do pakietu:
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 300PLN, 20 reflektorów to 400PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) Chauvet NIMBUS dopłata 500PLN
- Napis LOVE dopłata 400PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 500PLN
- Bańki mydlane dopłata 100PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to dopłata 150PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to dopłata 200PLN
- Wytwornica dymu lekkiego - dopłata 100PLN
- Dodatkowo subbas niskotonowy JBL (15 calowy) 600W RMS - dopłata100 PLN.

Pakiet BASIC 2023

od 2500 do 2501zł/ wesele

Pakiet "BASIC 2023" sugerowany na wesela małe i średnie, czas prowadzenia uroczystości do 10h. (z możliwością przedłużenia/skrócenia)
W pakiecie:
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- nagłośnienie (konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 3 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200)), kolumny JBL z serii STX 815M o mocy 2X800W RMS - to już najwyższa światowa półka!
– cztery efekty LED typu REVO jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące w rytm muzyki) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej,
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
-wytwornica dymu lekkiego.

Dodatkowo do pakietu:
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 300PLN, 20 reflektorów to 400PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) Chauvet NIMBUS dopłata 500PLN
- Napis LOVE dopłata 400PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 500PLN
- Bańki mydlane dopłata 100PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 150PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 200PLN
- Dodatkowy subbas niskotonowy JBL (15 calowy) 600W RMS - dopłata 100PLN.

Pakiet BIG 2023

od 3000 do 3001zł/ wesele

Pakiet "BIG 2023" sugerowany na wesela małe, średnie i duże - czas prowadzenia uroczystości do 10h. (oczywiście z możliwością przedłużenia/skrócenia)

- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- nagłośnienie (konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 3 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200)), kolumny JBL z serii STX 815M 2x800W RMS + subbas niskotonowy JBL (15 cali) o mocy 600W RMS)
– 2 ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące w rytm muzyki) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej,
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
- wytwornica do dymu lekkiego.

Dodatkowo do pakietu (im wyższy pakiet tym większy rabat):
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 200PLN, 20 reflektorów to 300PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) Chauvet NIMBUS dopłata 400PLN
- Napis LOVE dopłata 300PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 400PLN
- Bańki mydlane dopłata 50PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 100PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 150PLN
- dodatkowy subbas niskotonowy JBL (15 cali) o mocy 600W RMS dopłata 100PLN.

Pakiet PRESTIGE 2023

od 3500 do 3501zł/ wesele

Pakiet "PRESTIGE 2023" sugerowany na wesele na których zależy Organizatorom na najwyższej jakości prestiżowym sprzęcie na uroczystości od 2 do nawet 1500 osób (słownie: tysiąc pięćset osób - moja aparatura była testowana z powodzeniem na takiej imprezie) czas prowadzenia uroczystości do 10h. (oczywiście z możliwością przedłużenia/skrócenia)

- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- nagłośnienie (konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 3 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200)), kolumny JBL z serii STX 815M 2x800W RMS + dwa subbasy JBL (18 calowe) z serii STX 818S 2x1000W RMS) Absolutnie najwyższa jakość dźwięku!
– 4 ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące w rytm muzyki) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej,
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
- wytwornica do dymu lekkiego.

Dodatkowo do pakietu (im wyższy pakiet tym większy rabat):
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 100PLN, 20 reflektorów to 150PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) Chauvet NIMBUS dopłata 250PLN
- Napis LOVE dopłata 200PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 250PLN
- Bańki mydlane GRATIS
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 50PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 100PLN.

Wesele

od 1900 do 3500zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że posiadając ponad dwudziesto-letnie doświadczenie za konsoletą, wyższe wykształcenie elektroniczne połączone ze zmysłem muzycznym - mogę skromnie o sobie napisać, iż jestem profesjonalnym DJ-em lub bardziej po „naszemu” – prezenterem muzycznym. Te argumenty oraz rozbudowana i elastyczna oferta dają rękojmię najwyższej jakości obsługi Waszego przyjęcia. Moja oferta jest przejrzysta i myślę, że bardzo czytelna – bez ukrytych kruczków i wpisów „małym drukiem”.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moje propozycje przedstawiają się bardzo rozsądnie cenowo – jednocześnie zapewniam najwyższą jakość, kompleksowość oraz indywidualne podejście do każdej Młodej Pary.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Tak jak napisałem powyżej samodzielnym prowadzeniem imprez zajmuję się od ponad 20-lat, od 1992 roku. Natomiast dopiero po około 15 latach zdobyłem odpowiednie doświadczenie oraz zgromadziłem optymalne zaplecze techniczne umożliwiające odpowiedzialne i bezusterkowe prowadzenie uroczystości weselnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa obejmuje przeważnie czas 10 godzin prowadzenia uroczystości od momentu przyjazdu Młodej Pary. Generalnie czas rozstawienia sprzętu przed przyjazdem Nowożeńców, optymalnego dostrojenia do akustyki sali, przygotowania trwa około 3 h, natomiast czas demontażu (około 1,5 h) po zakończeniu wesela nie wlicza się do tych 10-u godzin. Oczywiście zawsze istnieje możliwość przedłużenia prowadzenia wesela ponad podane 10h.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Gwarantuję kompleksową obsługę uroczystości weselnej: NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, OBSŁUGĘ MUZYCZNĄ i PROWADZENIE – w każdym pakiecie na niezmienionym najwyższym poziomie. Cena pakietów zmienia się tylko od ilości i jakości użytego sprzętu do realizacji zlecenia.
Zapewniam: prowadzenie imprezy przez mikrofon w zakresie muzyczno-konferansjerskim, prowadzenie zabaw i konkursów, legalną bazę muzyki, sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy - adekwatny do wielkości uroczystości. Dodaję dekorację architektoniczną sali Gratis (od 10 do 20 reflektorów – w zależności od wybranego pakietu)
Dodatkowo już w cenie 1500PLN za wesele wliczony jest transport do 30 km od Pałacu Kultury i Nauki – Gratis.

Skład, w którym występujemy.

Generalnie dzięki bogatemu doświadczeniu - wesela prowadzę samodzielnie (a mikrofon bezprzewodowy umożliwia mi przemieszczanie się po całej sali bez ograniczeń) nie potrzebuję dodatkowego człowieka do wciskania przycisku PLAY w odtwarzaczu, gdyż jak zajdzie potrzeba, a jestem daleko od konsolety to śpiewam z gośćmi toasty „na żywo” a’capella. (wówczas Organizatorzy płacą za tzw. „jeden talerzyk”) Natomiast na specjalne życzenie Młodych Par mogę zaproponować wokalistkę lub śpiewającego gitarzystę lub akordeonistę – którzy są specjalistami od prowadzenia biesiady za stołami a jednocześnie są dodatkowymi wodzirejami. Również mam kontakt do Pani skrzypaczki, która zajmuje się oprawę instrumentalną ślubu i wesela.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Wesela prowadzę samodzielnie - a dzięki współpracy z kilkoma kolegami z branży w razie zdublowania się terminu mogę zaproponować sprawdzonego człowieka.

Jaki repertuar proponujemy?

W mojej walizce można znaleźć wiele tysięcy nagrań (legalna baza muzyki) na wyłącznie oryginalnych płytach CD (ponad 600 szt. starannie dobranych i wyselekcjonowanych płyt oraz ponad 300 plików w formacie cyfrowym – gwarantujących najwyższą możliwą jakość dźwięku). Proponuję Państwu niezapomnianą atmosferę przy ponadczasowych, sprawdzonych przebojach muzyki tanecznej, a także prezentuję muzykę nowych brzmień – przy których będzie można potańczyć, pobawić i zrelaksować się.

Każde przedsięwzięcie to dla mnie indywidualny projekt, poprzedzony dokładną analizą Państwa potrzeb i precyzyjnych ustaleń – również odnośnie repertuaru muzycznego. Ponadto jestem otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony. Możecie Państwo również zrobić swoją listę utworów, które chcielibyście usłyszeć na imprezie i przekazać tę listę na spotkaniu ze mną. W zależności od czasu trwania imprezy odtwarzam średnio ok. 100 – 120 utworów, moim zadaniem jest ich odpowiedni dobór jak i przemyślana kolejność grania w zależności od rozwoju sytuacji na parkiecie. Dla zainteresowanych osób mogę przekazać moją listę ok. 500 hitów, które najczęściej gram na imprezach – co ułatwi Państwu dokonanie wstępnego wyboru utworów. Bardzo ułatwia mi pracę gdy Organizatorzy wybiorą z przedstawionej listy około 30 utworów, które chcieliby na pewno usłyszeć i zatańczyć (znacie również gusta muzyczne swoich gości) oraz określą preferowane gatunki muzyczne. Niektórzy przysyłają mi również „czarną listę” – utworów muzycznych, za którymi nie przepadają. Tym sposobem możecie Państwo mieć istotny wpływ na rodzaj muzyki prezentowanej podczas imprezy. Natomiast już podczas uroczystości dobieram muzykę elastycznie w zależności od rozwoju sytuacji na parkiecie oraz sił i temperamentu tancerzy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Gdy prowadzę przyjęcie weselne – DJ to nie tylko „puszczanie” muzyki ale liczą się moje umiejętności konferansjerskie i wodzirejskie oraz niebanalny charakter, który potrafi słowem zainteresować gości i zachęcić do zabawy. Preferuję styl „starej” szkoły DJ-ów gdzie jednym z podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon oraz kontakt i wchodzenie w interakcje z uczestnikami uroczystości.
Prowadzę przez mikrofon wszystkie elementy wesela zgodnie ze wspólnie opracowanym z Młodą Parą planem uroczystości (ja oczywiście przesyłam wstępne propozycje i „zasadnicze” punkty wesela). Wszystkie zabawy, konkursy prowadzę z klasą i bez nachalności – uzgadniam i omawiam je z Nowożeńcami, są one nierozerwalnym elementem dobrego wesela. Jeżeli znacie dobrze swoich Gości i lubią zabawy z „przymrużeniem oka” też nie ma problemu abym je animował.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jeżeli prowadzę wesele sam w charakterze dja-konferansjera inicjuję toasty i śpiewam ja. Natomiast wychodząc naprzeciw potrzebom niektórych organizatorów (przeważnie Nowożeńców) zdecydowałem się na współpracę z Wokalistką.
Jako DJ/PREZENTER/WODZIREJ odpowiadam za odpowiednio dobraną muzykę oraz dobrą zabawę a wokalistka dodatkowo śpiewa na żywo w takt odtwarzanych przeze mnie podkładów muzycznych – szlagiery muzyki polskiej oraz zagranicznej. Na specjalne życzenie Nowożeńców mogę przyjechać na wesele ze śpiewającym gitarzystą oraz ze śpiewającym akordeonistą. Gdybyście chcieli aby na Waszej uroczystości Ktoś poprowadził biesiadę przy stołach ( z "żywym" instrumentem) - to Oni są specjalistami od tego.

Na jakich instrumentach gramy?

Jako DJ pracuję na multimedialnych odtwarzaczach firmy DENON, natomiast na specjalne życzenie Nowożeńców mogę przyjechać na wesele ze śpiewającym gitarzystą oraz ze śpiewającym akordeonistą. Gdybyście chcieli aby na Waszej uroczystości Ktoś poprowadził biesiadę przy stołach ( z "żywym" instrumentem) - to Oni są specjalistami od tego. Również mogę zapewnić Panią grającą na elektrycznych skrzypcach na weselu natomiast w kościele występuje grając na klasycznych.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na produktach zaufanych, renomowanych marek. Przy zalewie taniego, słabiutkiego technicznie sprzętu zza Wielkiego Muru – trzeba naprawdę mieć wiedzę z dziedziny elektroniki aby wybrać tych kilka perełek. Posiadam zaawansowany system nagłośnieniowy składający się z flagowej serii amerykańskiego JBL-a czyli szeroko-pasmowe modele STX 815M oraz subbasy STX 818S a dla mniejszych uroczystości subbas JBL PD 5125. Natomiast dźwięk sterowany jest przez procesor firmy Dbx z dołączonym mikrofonem pomiarowym, czuwający nad pracą wszystkich komponentów nagłośnienia. Kolumny zasilane są cyfrowymi i analogowymi końcówkami mocy. Sprzęt odtwarzający CD - to japońskie DENON-y (zabieram ze sobą trzy aby poprawić komfort pracy) oraz współpracujący mikser tej samej firmy. Ten sprzęt jest gwarantem jakości i realizacji zlecenia bez technicznych niespodzianek. Ale pomimo tego zawsze ze sobą zabieram "backup" w postaci rezerwowego miksera oraz końcówki mocy.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług oraz komfort, zapewniam obsługę na weselu tłumacza w wybranym języku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Proponuję dodatkowo:
- elegancki Biały Napis „LOVE” LED 3D wykonany jest z wysokiej klasy sklejki brzozowej, wycinany na komputerowo sterowanej frezarce CNC – idealnie spasowany, pomalowany białym lakierem – połysk. Dzięki temu oraz zastosowaniu taśm LED RGB, światło jest ładnie rozproszone, nie oślepia a sam napis sprawdza się na sali balowej jako świetna atrakcja.
- dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli amerykański CHAUVET model: NIMBUS - do tworzenia efektu Tańca w chmurach.
- posiadam 25 reflektorów LED RGB do architektonicznej dekoracji światłem. W zależności od wybranego Pakietu Młoda Para otrzymuje u mnie od 10 do 20 reflektorów GRATIS.
- Fontanny iskier przy końcówce pierwszego tańca na Sali (pirotechnika sceniczna)
- Bańki mydlane przy powitaniu na sali lub przed salą podczas przywitania chlebem i solą.
- projektor komputerowy oraz ekran.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak oczywiście. W każdym pakiecie zawarte są dyskotekowe efekty świetlne parkietu działające w rytm muzyki, a także statyczna dekoracja światłem sali weselnej. (kiedyś ustawiałem pracę dynamiczną ale kamerzyści narzekali że „balans bieli im się rozjeżdża”)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, po kontakcie ze mną przesyłam Młodej Parze listę ponad 500 utworów (wybranych z ponad 600 płyt), które sprawdzają się na parkiecie, a podpowiem, że podczas wesela gram około 100-120 piosenek. Para Młoda może zaproponować również dodatkowo własne Hity.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak - mogą zamawiać życzenia muzyczne oraz dedykacje. Czasami tylko muszę tłumaczyć "podchmielonym" mężom, że to jest uroczystość Młodej Pary i nie wypada podczas jej trwania - składać życzeń jego żonie. :-) chyba, że jest to Pan Młody!!!

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w gestii organizatora imprezy jest wniesienie opłat do ZAIKS-U. Natomiast z mojej strony, na życzenie Nowożeńców - w ich imieniu – posiadając już konto w ZAIKS mogę dopełnić tej formalności.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Obsługa Muzyczna Imprez (27)

DJ Lider - bogata TOP oferta w rozsądnej cenie plus Rabaty. id:39599
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 27 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 02-12-2022

Serdecznie polecamy pana Tomasza. Obsługa DJska na najwyższym poziomie, wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej szczegółowo opracowanym planem, goście zadowoleni. Warto wspomnieć, że pan Tomasz poradził sobie z nagłośnieniem i prowadzeniem wesela, które odbyło się w plenerze! Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! :)

Karolina i Marcin Jakubiak

Tomasz
05-12-2022

Bardzo dziękuję, to miłe, że jesteście zadowoleni oraz Wasi Goście. Takie słowa są dla mnie jeszcze większa motywacja do dalszej pracy, która dla tak sympatycznych osób jest przyjemnością.
Pozdrawiam cieplutko.

Ł
Łukasz Mazurowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Zielonka
Data dodania: 06-09-2022

Goście zachwyceni, nogi obolałe od tańca. Lepszej recenzji umiejętności Pana Tomka chyba nie trzeba. Polecamy każdemu kto szuka świetnego fachowca z wyczuciem do gustu muzycznego gości weselnych!
Panie Tomku, wielkie DZIĘKUJEMY! Łukasz i Paulina :)

Tomasz
06-09-2022

Dziękuję serdecznie za miłe słowa i życzę wszelkiej pomyślności na Nowej - lepszej - bo wspólnej drodze życia. Pozdrawiam gorąco.

J
Joanna & Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Jachranka
Data dodania: 18-08-2022

POLECAMY!!!
Pan Tomasz sprawdził się idealnie w prowadzeniu bardzo kameralnej imprezy jaką było Nasze przyjęcie weselne. Profesjonalizm, klasa, dobór repertuaru zgodny z Naszymi oczekiwaniami. Zarówno My jak i Nasi Goście byliśmy pod wielkim wrażeniem sposobu prowadzenia imprezy. Panie Tomaszu, raz jeszcze serdecznie dziękujemy, ze Pan i Pana muzyka towarzyszyły Nam w tak ważnym dla Nas dniu. Polecamy w 100%, oprawa muzyczna idealna.

Tomasz
24-08-2022

Dziękuję za budujące słowa i cieplutko pozdrawiam.

Monika Styczyńska
Monika Styczyńska
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Marki
Data dodania: 10-08-2022

Pan Tomasz to prawdziwy DJ z pasją. Była to dla nas wielka przyjemność, jest to człowiek dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Od samego początku aż do końca super kontakt . Goście jak i my sami jesteśmy zachwyceni zabawą do dziś a bolące nogi od tańca jeszcze nam dokuczają:)). Napewno jeszcze nie raz się spotkamy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i z czystym sumieniem będziemy Pana polecać

Tomasz
16-08-2022

Dziękujemy serdecznie za zaufanie i świetną zabawę do białego rana.

D
Dorota Lewandowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jachranka
Data dodania: 26-07-2022

Pan Tomasz rewelacyjnie spisał się na naszym weselu. Goście byli zachwyceni. Powiedzieli, że jeszcze się nigdy tak nie bawili. Mimo, że następowały pewne zmiany podczas wesela to Pan Tomasz był bardzo elastyczny. Z całego serca dziękujemy za pomoc i świetną współpracę w tak szczególnym dla nas dniu. Polecamy w 100%

Tomasz
27-07-2022

Dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia w tym pięknym dniu na Waszej nowej drodze życia. Życzę wszelkiej pomyślności!

M
Martyna i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Jachranka
Data dodania: 27-06-2022

Polecamy serdecznie współpracę z Panem Tomaszem!

Informacja o ofercie jest bardzo wyczerpująca, bogaty asortyment dodatkowych gadżetów do wyboru. Wszystko na miejscu zorganizowanie bardzo profesjonalnie. Pan Tomek pomógł nam ułożyć scenariusz wesela dopasowany do naszej skróconej czasowo formy i ślubu w plenerze. Wszyscy goście z zabawy wyszli zadowoleni i nawet chrzestny panny Młodej pierwszy raz od 30 lat poderwał się do tańca. Oczepiny i zabawy przeprowadzone sprawnie i z jajem, ale kulturalnie. W trakcie wesela był w kontakcie z obsługą sali i nie trzeba było się bawić w głuchy telefon, co i kiedy będzie podane, otwarty na sugestie z sali. Bogata kolekcja płyt pozwoliła zrealizować wszystkie nasze życzenia :) Do tego bardzo dostępna cena za tak wysoką jakość.

Pozdrawiamy serdecznie,
Martyna i Kamil

Tomasz
04-07-2022

Dziękuję serdecznie za bardzo miłe słowa i życzę wszelkiej pomyślności na Nowej Drodze Życia...

D
Dominika i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Przasnysz
Data dodania: 22-11-2021

Polecam! Polecam! Polecam!
Pan Tomek prowadził nasze wesele w perfekcyjny sposób. Poziom przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Pan Tomek idealnie dopasował muzykę, cały czas mieliśmy pełny parkiet. Jego profesjonalizm oraz kultura osobista jest naprawdę godna podziwu. Był dla nas wsparciem przed weselem jak i podczas samego przyjęcia weselnego. Jego wskazówki okazały się bardzo dla nas przydatne i pozwoliły nam przejść to wydarzenie bez większego stresu.
Zabawy poprowadzone przez Pana Tomka była poprowadzone ze smakiem (brak ośmieszających zabaw). Śmiechu było co nie miara :) !
Każdej przyszłej młodej parze z czystym sumieniem polecamy Pana Tomasza.
Pozdrawiamy
Dominika & Kamil

Tomasz
22-11-2021

Serdecznie dziękuję za miłe słowa i życzę wszystkiego co wymarzone dla szczęśliwej Młodej Pary!!!

M
Mariusz, Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Radom
Data dodania: 01-10-2021

Z całym sumieniem Pan Tomasz godny polecenia. Impreza prowadzona wzorcowo czego dowodem są zadowoleni goście a to było dla Nas bardzo ważne. Po weselu rozmawiając z gośćmi nikt nie powiedział złego słowa. Wszyscy ubawiliśmy się do rana.
Przygotowanie, obsługa profesjonalna. Zresztą my podjęliśmy decyzję po pierwszym spotkaniu ponieważ cała prezentacja ofert podpowiedzi były rzeczowe.
Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.
PS. Zdjęcie wyślemy dziś na meila . :-)

Tomasz
04-10-2021

Z całego serca dziękuję i życzę wszystkiego "naj" na Nowej Wspólnej Drodze Życia. Pozdrawiam serdecznie.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Obsługa Muzyczna Imprez

Nazwa firmy: Obsługa Muzyczna Imprez
Imię i nazwisko: Tomasz Kowalczyk
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
696-512...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6431
Zadzwoń
696-512...
Napisz

Popularne miasta w okolicy