DJ Lider

od 2500 do 4000 zł
Warszawa, mazowieckie
(40)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
696-512...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

O nas

Uwaga - wolny termin 17.08.2024 r. Jako wieloletni certyfikowany dj z klasą i mistrz opinii gwarantuję najwyższą jakość w rozsądnej cenie. Nie wierzysz sprawdź!!! Napisz, zapytaj lub zadzwoń właśnie teraz - to nic Ciebie nie kosztuje.

Pragnę zaproponować kompleksową oprawę muzyczną i zapewniam, że wspólnie z moim profesjonalizmem w parze idą również rozważne ceny, a w mojej działalności oferuję wiele elementów, które wprowadzą gości w doskonały - imprezowy nastrój. Wykorzystuję nowoczesne technologie sprzętowe, nowinki w branży ślubnej (taniec w chmurach, dekoracja światłem LED, napis LOVE, napis MIŁOŚĆ, fontanny sceniczne, bańki mydlane) jak i niezwykły repertuar.
Nazywam się Tomasz Kowalczyk – jestem jedną osobą o wielu wcieleniach, w zależności od potrzeb i sytuacji jestem również konferansjerem, wodzirejem, wokalistą, animatorem, instruktorem i narratorem posiadającym umiejętności rozbawienia i zagrania ciekawej, oryginalnej oprawy muzycznej, która przypadnie do gustu wszystkim Twoim gościom. (co potwierdzają uzyskane przez wiele lat opinie)

Jednym z moich podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon i kontakt z uczestnikami uroczystości. Na żywo odtwarzam muzykę z ewentualnymi przejściami, zapowiadam utwory, zachęcam do zabawy, tworzę remixy a nawet w razie potrzeby scratch-uję. Przekroczyłem 40 lat, w tym ponad 20 lat stażu za konsoletą, jestem mgr. inż. elektronikiem (ukończona Wojskowa Akademia Techniczna), a bogate doświadczenie, profesjonalny sprzęt i praktyka zdobyta m.in. w Radiu Kolor umożliwia mi polecenie Państwu mojej oferty ze świadomością tego, że proponuję i gwarantuję usługi wysokiej jakości.

Dlaczego właśnie ja - myślę, że ten zestaw argumentów będzie najbardziej trafny:
- WYKSZTAŁCENIE - posiadam wyższe wykształcenie kierunkowe - jestem inżynierem elektronikiem (współczesny sprzęt to zaawansowane systemy elektroniczne)
- DOŚWIADCZENIE- mam ponad 20 lat doświadczenia za konsoletą (dzięki temu doświadczeniu potrafię muzyką łączyć pokolenia (początkowo prowadziłem wyłącznie imprezy okolicznościowe, wesele to poważna sprawa, a znam młodzieńców, którzy prowadzili dyskoteki szkolne i tytułowali się już - profesjonalnymi dj-mi)
- ZAWODOWA APARATURA - w swojej pracy używam urządzeń renomowanych producentów - gwarantujących najwyższą - niekwestionowaną jakość i bezawaryjność (sprzęt firmy Denon - kontroler SC LIVE 4 z legalnym dostępem do 100 milionowej bazy muzycznej oraz dodatkowa profesjonalna konsoleta czyli mikser Denon DNX 1100 plus dwa odtwarzacze multimedialne CD/USB model DNS 1200), procesor dźwięku z mikrofonem pomiarowym dbX DriveRack PA2, oraz kolumny JBL z flagowej serii STX800 o mocy 800W RMS, które w zależności od konfiguracji z subbasami mogą nagłośnić imprezę do 1500 osób)
- WIEK - przekroczyłem 40-kę i jestem poważnym - rzetelnym kontrahentem. Posiadam wiele zdjęć i filmów z prowadzonych przez mnie uroczystości - zawsze je prezentuję aby z organizatorem uzgodnić najlepszą dla niego ofertę - i do tego nie destrukcyjną finansowo.

Podkreślam, że w wymienionych kwotach w moim cenniku zapewniam:
- kompleksową obsługę uroczystości weselnej jako DJ - konferansjer w jednej osobie (do 10 godzin z możliwością przedłużenia),
- profesjonalne (amerykańskiej i polskiej produkcji nie chińskiej) NAGŁOŚNIENIE (firmy JBL - seria 800 jest produkowana w Ameryce tańsze modele - wiadomo gdzie;-) - posiadam aż 3 komplety nagłośnienia stereo oraz 4 subbasy JBL),
- OŚWIETLENIE LED parkietu i dekorację światłem,
- OBSŁUGĘ MUZYCZNĄ,
- PROWADZENIE (konkursów, zabaw a także oczepin),
- OBSŁUGĘ KONFERANSJERSKĄ ważnych wydarzeń podczas wesela np. przywitanie, inicjowanie toastów typu sto lat, wprowadzenie sympatycznej atmosfery przed i podczas podziękowań dla rodziców, wjazdu tortu i innych. Toasty śpiewam z gośćmi weselnymi na żywo, z mikrofonem bezprzewodowym poruszam się po całej sali wchodząc w interakcję z bawiącymi się osobami.
- TRANSPORT, 30 km od PKiN jest GRATIS. Powyżej tej odległości 1 PLN za 1km drogi.
Zapewniam również, że niska cena moich usług związana jest z tym, iż na co dzień zajmuję kierownicze stanowisko w dużym przedsiębiorstwie i to jest główne źródło mojego dochodu, a prowadzenie uroczystości to moja długoletnia pasja i hobby.

Tomasz
Ps. Niezmiernie miło mi poinformować, że otrzymałem po raz piąty - co rok z rzędu prestiżowy Certyfikat Portalu Wesele z Klasą, a jestem użytkownikiem tego portalu od marca 2019 r. Z uwagi na posiadanie nieprzerwanie ww. certyfikatów przez 5 lat otrzymałem rekomendację - Mistrz opinii. Oczywiście tytuł ten gwarantuje, że usługi realizowane przeze mnie są na najwyższym poziomie z zachowaniem jednocześnie rozsądnych cen - i zapewniam, że jestem najtańszy z najlepszych! Na tym portalu nie znajdziesz Mistrza Opinii, który poprowadzi Twoje wesele za 2500PLN. Zapraszam serdecznie.

Wesele

od 2500 do 4000zł/ wesele

Moja oferta jest tak skonstruowana, że z od razu znasz wszystkie koszty planowanej obsługi muzycznej Twojego wesela. Standardowa oferta kompleksowej obsługi uroczystości weselnej (czyli prowadzenie, muzyka, nagłośnienie, oświetlenie, transport do 30 km od PKiN), trwającej do 10 godzin - oczywiście z możliwością przedłużenia - mieści się w granicach od 2500 PLN do 4000PLN – i jest w każdym pakiecie na niezmienionym najwyższym poziomie. Pakiety różnią się ilością i jakością oraz wartością stosowanego sprzętu. Cena ta może ulec zwiększeniu tylko w przypadku zamówienia ponadstandardowych - dodatkowych atrakcji. Nie stosuję - nie przewidzianych zwyżek (np. za termin uroczystości w sezonie weselnym, za sobotę świąteczną itp.) ani kruczków napisanych małą czcionką. Starałem się przedstawić moją ofertę jak najbardziej czytelnie i przejrzyście, ale w razie wątpliwości - serdecznie zapraszam do kontaktu.
UWAGA! Jeżeli planujesz uroczystość weselną w formule "obiad weselny", krótszy niż 10h przygotuję dla Ciebie jeszcze korzystniejszą ofertę.

Pakiet "PERŁOWY 2025"

od 2500 do 2500zł/ wesele

Pakiet PERŁOWY 2025
Pakiet " PERŁOWY 2025 " (cena to 2500PLN/wesele), sugerowany na mini oraz małe wesela (do 40 Gości) lub tam gdzie nie jest konieczna wysoka głośność dźwięku, czas prowadzenia uroczystości do 10h. (z możliwością przedłużenia/skrócenia)
W pakiecie:
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo,
- sprzęt odtwarzający: kontroler DENON SC LIVE4 i konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 2 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200)
- nagłośnienie: kolumny polskich firm: LDM 2x200 W RMS lub STX 2x300 W RMS
- oświetlenie sceniczne parkietu - DYNAMICZNE: cztery reflektory LED typu BEAM działające w rytm muzyki lub STATYCZNE do wyboru
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) stanowisko DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) osłony statywów,
– mikrofon przewodowy.


Dodatkowo do pakietu Perłowego:
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 300PLN, 20 reflektorów to 400PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) amerykańskie urządzenie Chauvet NIMBUS dopłata 500PLN, chiński ciężki dym (urządzenie BEAM-Z 1800 ICE – po pierwszym tańcu jako lekki dym) dopłata 300PLN,
- Napis LOVE (z taśmami LED RGB) dopłata 400PLN, Napis LOVE (z białymi żarówkami LED) dopłata 300PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 500PLN
- Bańki mydlane dopłata 100PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to dopłata 150PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to dopłata 200PLN
- Wytwornica dymu lekkiego - dopłata 100PLN
– 2 ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące jako tzw. inteligentne oświetlenie DMX) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej to dopłata 300PLN
– dynamiczne cztery efekty LED typu FLOWER-REVO jako sceniczne oświetlenie parkietu (pracujące w rytm muzyki) - to dopłata 100PLN
- Dodatkowo subbas niskotonowy JBL (15 calowy) 600W RMS - dopłata 200 PLN. (wówczas mogę nagłośnić uroczystość nie dla 40 osób, ale nawet do 60 osób)
- nagłośnienie ślubu w plenerze lub dodatkowej sali – to dopłata 300PLN.
- zestaw „rustykalny” składający się z 2 lamp industrialnych na statywach, dwóch listew LED BAR w kolorze AMBER, czterech reflektorów LED PAR w kolorze AMBER – to dopłata 300PLN.

Pakiet "BRĄZOWY 2025"

od 2800 do 2800zł/ wesele

Pakiet BRĄZOWY 2025 (cena to: 2800zł/wesele) sugerowany na małe i średnie wesela (do 80 Gości), czas prowadzenia uroczystości do 10h. (z możliwością przedłużenia/skrócenia)
W pakiecie:
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo
- sprzęt odtwarzający: (kontroler DENON SC LIVE4 i konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 2 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200)),
- nagłośnienie: amerykańskie kolumny JBL z serii STX 815M o mocy 2X800W RMS - to już najwyższa światowa półka!
– oświetlenie sceniczne - DYNAMICZNE: cztery efekty LED typu FLOWER-REVO jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące w rytm muzyki) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej lub STAYCZNE do wyboru
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
-wytwornica dymu lekkiego z możliwością dodania aromatów zapachowych.
- białe lub czarne (do wyboru) stanowisko DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) osłony statywów,
– mikrofon bezprzewodowy.


Dodatkowo do pakietu brązowego:
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 300PLN, 20 reflektorów to 400PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) amerykańskie urządzenie Chauvet NIMBUS dopłata 500PLN, chiński ciężki dym (urządzenie BEAM-Z 1800 ICE) dopłata 200PLN,
- Napis LOVE (z taśmami LED RGB) dopłata 400PLN, Napis LOVE (z białymi żarówkami LED) dopłata 300PLN
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 500PLN
- Bańki mydlane dopłata 100PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 150PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 200PLN
- Dodatkowy subbas niskotonowy JBL (15 calowy) 600W RMS - dopłata 200PLN, (wówczas mogę swobodnie nagłośnić wesele do 120 osób)
- nagłośnienie ślubu w plenerze lub dodatkowej sali – to kwota 200PLN.
- zestaw „rustykalny” składający się z 2 lamp industrialnych (zwanych słoneczkami), dwóch listew LED BAR w kolorze AMBER, czterech reflektorów LED PAR w kolorze AMBER – to dopłata 200PLN.

Pakiet "SREBRNY" 2025

od 3000 do 3000zł/ wesele

Pakiet "SREBRNY 2025" (cena to: 3000 PLN/wesele) sugerowany na małe, średnie i duże wesela (do 150 Gości) - czas prowadzenia uroczystości do 10h. (oczywiście z możliwością przedłużenia/skrócenia)
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo
- sprzęt odtwarzajacy: (kontroler DENON SC LIVE4 i konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 2 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200))
- nagłośnienie, amerykańskie kolumny JBL z serii STX 815M 2x800W RMS + subbas niskotonowy JBL (15 cali) o mocy 600W RMS) + procesor dźwięku dBX (znacznie poprawiający akustykę i o 30% zwiększający możliwości nagłośnienia)
– oświetlenie sceniczne - DYNAMICZNE: 2 ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące jako tzw. inteligentne oświetlenie DMX) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej lub STATYCZNE do wyboru
- cztery reflektory LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
- wytwornica mgły Antari Z350,
- białe lub czarne (do wyboru) stanowisko DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) osłony statywów,
– mikrofon bezprzewodowy.


Dodatkowo do pakietu srebrnego (im wyższy pakiet tym większy rabat):
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 200PLN, 20 reflektorów to 300PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) amerykańskie urządzenie Chauvet NIMBUS dopłata 400PLN, chiński ciężki dym (urządzenie BEAM-Z 1800 ICE) dopłata 100PLN,
- Napis LOVE (z taśmami LED RGB) dopłata 250PLN, Napis LOVE (z białymi żarówkami LED) dopłata 150PLN,
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 400PLN
- Bańki mydlane dopłata 50PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 100PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 150PLN
- dwie dodatkowe ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako sceniczne oświetlenie parkietu i zaakcentowanie światłem sali tanecznej - dopłata 200PLN
- dodatkowy subbas niskotonowy JBL (15 cali) o mocy 600W RMS dopłata 200PLN. (wówczas mogę swobodnie nagłośnić wesele do 230 osób)
- nagłośnienie ślubu w plenerze lub dodatkowej sali – to kwota 100PLN
- zestaw „rustykalny” składający się z 2 lamp industrialnych (zwanych słoneczkami), dwóch listew LED BAR w kolorze AMBER, czterech reflektorów LED PAR w kolorze AMBER – to dopłata 100PLN.

Pakiet "ZŁOTY" 2025

od 3500 do 3500zł/ 10 godzin

Pakiet "Złoty 2025" (cena to: 3500 PLN/wesele) sugerowany na małe, średnie i duże wesela (do 230 Gości) - czas prowadzenia uroczystości do 10h. (oczywiście z możliwością przedłużenia/skrócenia),
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo
- sprzęt odtwarzajacy: (kontroler DENON SC LIVE4 i konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 2 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200))
- nagłośnienie, amerykańskie kolumny JBL z serii STX 815M 2x800W RMS + dwa subbasy niskotonowe JBL (15 cali) o mocy 600W RMS każdy) + procesor dźwięku dBX (znacznie poprawiający akustykę i o 30% zwiększający możliwości nagłośnienia)
– oświetlenie sceniczne - DYNAMICZNE: cztery ruchome głowy PG LED 90W zainstalowane na podświetlanych Towerach jako efektowe oświetlenie parkietu (pracujące jako tzw. inteligentne oświetlenie DMX) i zaakcentowanie światłem sali tanecznej lub STATYCZNE do wyboru
- osiem reflektorów LED do ubarwienia ścianki za stołem Młodej Pary i/lub stanowiska DJ-a,
-- wytwornica mgły Antari Z350,
- białe lub czarne (do wyboru) stanowisko DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) osłony statywów,
– dwa mikrofony bezprzewodowe.


Dodatkowo do pakietu Złotego (im wyższy pakiet tym większy rabat):
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 200PLN, 20 reflektorów to 300PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) amerykańskie urządzenie Chauvet NIMBUS dopłata 300PLN, chiński ciężki dym (urządzenie BEAM-Z 1800 ICE) dopłata 100PLN,
- Napis LOVE (z taśmami LED RGB) dopłata 200PLN, Napis LOVE (z białymi żarówkami LED) dopłata 150PLN,
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 300PLN
- Bańki mydlane dopłata 50PLN
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 50PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 100PLN
- nagłośnienie ślubu w plenerze lub dodatkowej sali – GRATIS
- zestaw „rustykalny” składający się z 2 lamp industrialnych (zwanych słoneczkami), dwóch listew LED BAR w kolorze AMBER, czterech reflektorów LED PAR w kolorze AMBER – to dopłata 100PLN.

Pakiet "PLATYNOWY" 2025

od 4000 do 4000zł/ 10 godzin

Pakiet "Platynowy 2025" (cena 4000PLN/wesele) sugerowany na wesele na których zależy Organizatorom na najwyższej jakości prestiżowym sprzęcie na uroczystości od 2 do nawet 1500 osób (słownie: tysiąc pięćset osób – identyczna jak moja aparatura była testowana z powodzeniem na takiej imprezie przez portal ze sprzętem estradowym) czas prowadzenia uroczystości do 10h. (oczywiście z możliwością przedłużenia/skrócenia)
- obsługa słowno-muzyczna - DJ/konferansjer/wodzirej – realizowana przez jedną osobę,
- przygotowanie indywidualnego scenariusza według wytycznych Pary Młodej, omówienie przebiegu całego wydarzenia oraz stała możliwość konsultacji mailowych i telefonicznych /wideo
- sprzęt odtwarzający: (kontroler DENON SC LIVE4 i konsoleta DENON (mikser Denon DNX 1100 + 2 odtwarzacze CD/USB Denon DNS1200))
- nagłośnienie: dwie amerykańskie kolumny JBL z serii STX 815M 2x800W RMS + dwa subbasy JBL (18 calowe) z serii STX 818S 2x1000W RMS) + procesor dźwięku dBX. Absolutnie najwyższa jakość dźwięku!
– oswietlenie sceniczne - DYNAMICZNE: 4 ruchome głowy PG LED 90W oraz 4 reflektory LED PAR RGB zainstalowane na rampie wysokiej, lub STATYCZNE - do wyboru
-8 reflektorów LED PAR RGB, jako ubarwienie dekoracyjne światłem stanowiska DJ i/lub ścianki za Młodą Parą,
- białe lub czarne (do wyboru) stanowisko DJ-a,
- białe lub czarne (do wyboru) osłony statywów,
– dwa mikrofony bezprzewodowe (jeden dla konferansjera drugi do dyspozycji Gości jeżeli coś chcą powiedzieć na forum np. życzenia, podziękowania itp.).
- wytwornica mgły Antari Z350.


Dodatkowo do pakietu Platynowego (im wyższy pakiet tym większy rabat):
- Dekoracja architektoniczna światłem LED RGB 10 reflektorów to dopłata 100PLN, 20 reflektorów to 150PLN,
- Taniec w chmurach (ciężki dym) Chauvet NIMBUS dopłata 250PLN
- Napis LOVE (z taśmami LED RGB) dopłata 150PLN, Napis LOVE (z białymi żarówkami LED) dopłata 50PLN,
- Napis MIŁOŚĆ dopłata 250PLN
- Bańki mydlane GRATIS
- Fontanny zimnych iskier na Sali (pirotechnika sceniczna) to 50PLN za 2 wulkany, natomiast cztery wulkany to kwota 100PLN.
- nagłośnienie ślubu w plenerze lub dodatkowej sali – GRATIS
- zestaw „rustykalny” składający się z 2 lamp industrialnych (zwanych słoneczkami), dwóch listew LED BAR w kolorze AMBER, czterech reflektorów LED PAR w kolorze AMBER – to dopłata 1 PLN.

W pdf

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Myślę, że posiadając ponad dwudziesto-letnie doświadczenie za konsoletą, wyższe wykształcenie elektroniczne połączone ze zmysłem muzycznym - mogę skromnie o sobie napisać, iż jestem profesjonalnym DJ-em lub bardziej po „naszemu” – prezenterem muzycznym. Te argumenty oraz rozbudowana i elastyczna oferta dają rękojmię najwyższej jakości obsługi Waszego przyjęcia. Moja oferta jest przejrzysta i myślę, że bardzo czytelna – bez ukrytych kruczków i wpisów „małym drukiem”.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moje propozycje przedstawiają się bardzo rozsądnie cenowo – jednocześnie zapewniam najwyższą jakość, kompleksowość oraz indywidualne podejście do każdej Młodej Pary.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Tak jak napisałem powyżej samodzielnym prowadzeniem imprez zajmuję się od ponad 20-lat, od 1992 roku. Natomiast dopiero po około 15 latach zdobyłem odpowiednie doświadczenie oraz zgromadziłem optymalne zaplecze techniczne umożliwiające odpowiedzialne i bezusterkowe prowadzenie uroczystości weselnych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Moja usługa obejmuje przeważnie czas 10 godzin prowadzenia uroczystości od momentu przyjazdu Młodej Pary. Generalnie czas rozstawienia sprzętu przed przyjazdem Nowożeńców, optymalnego dostrojenia do akustyki sali, przygotowania trwa około 3 h, natomiast czas demontażu (około 1,5 h) po zakończeniu wesela nie wlicza się do tych 10-u godzin. Oczywiście zawsze istnieje możliwość przedłużenia prowadzenia wesela ponad podane 10h.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Gwarantuję kompleksową obsługę uroczystości weselnej: NAGŁOŚNIENIE, OŚWIETLENIE, OBSŁUGĘ MUZYCZNĄ i PROWADZENIE – w każdym pakiecie na niezmienionym najwyższym poziomie. Cena pakietów zmienia się tylko od ilości i jakości użytego sprzętu do realizacji zlecenia.
Zapewniam: prowadzenie imprezy przez mikrofon w zakresie muzyczno-konferansjerskim, prowadzenie zabaw i konkursów, legalną bazę muzyki, sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy - adekwatny do wielkości uroczystości. Dodaję dekorację architektoniczną sali Gratis (od 10 do 20 reflektorów – w zależności od wybranego pakietu)
Dodatkowo już w cenie 1500PLN za wesele wliczony jest transport do 30 km od Pałacu Kultury i Nauki – Gratis.

Skład, w którym występujemy.

Generalnie dzięki bogatemu doświadczeniu - wesela prowadzę samodzielnie (a mikrofon bezprzewodowy umożliwia mi przemieszczanie się po całej sali bez ograniczeń) nie potrzebuję dodatkowego człowieka do wciskania przycisku PLAY w odtwarzaczu, gdyż jak zajdzie potrzeba, a jestem daleko od konsolety to śpiewam z gośćmi toasty „na żywo” a’capella. (wówczas Organizatorzy płacą za tzw. „jeden talerzyk”) Natomiast na specjalne życzenie Młodych Par mogę zaproponować wokalistkę lub śpiewającego gitarzystę lub akordeonistę – którzy są specjalistami od prowadzenia biesiady za stołami a jednocześnie są dodatkowymi wodzirejami. Również mam kontakt do Pani skrzypaczki, która zajmuje się oprawę instrumentalną ślubu i wesela.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Wesela prowadzę samodzielnie - a dzięki współpracy z kilkoma kolegami z branży w razie zdublowania się terminu mogę zaproponować sprawdzonego człowieka.

Jaki repertuar proponujemy?

W mojej walizce można znaleźć wiele tysięcy nagrań (legalna baza muzyki) na wyłącznie oryginalnych płytach CD (ponad 600 szt. starannie dobranych i wyselekcjonowanych płyt oraz ponad 300 plików w formacie cyfrowym – gwarantujących najwyższą możliwą jakość dźwięku). Proponuję Państwu niezapomnianą atmosferę przy ponadczasowych, sprawdzonych przebojach muzyki tanecznej, a także prezentuję muzykę nowych brzmień – przy których będzie można potańczyć, pobawić i zrelaksować się.

Każde przedsięwzięcie to dla mnie indywidualny projekt, poprzedzony dokładną analizą Państwa potrzeb i precyzyjnych ustaleń – również odnośnie repertuaru muzycznego. Ponadto jestem otwarty na wszelkie sugestie z Państwa strony. Możecie Państwo również zrobić swoją listę utworów, które chcielibyście usłyszeć na imprezie i przekazać tę listę na spotkaniu ze mną. W zależności od czasu trwania imprezy odtwarzam średnio ok. 100 – 120 utworów, moim zadaniem jest ich odpowiedni dobór jak i przemyślana kolejność grania w zależności od rozwoju sytuacji na parkiecie. Dla zainteresowanych osób mogę przekazać moją listę ok. 500 hitów, które najczęściej gram na imprezach – co ułatwi Państwu dokonanie wstępnego wyboru utworów. Bardzo ułatwia mi pracę gdy Organizatorzy wybiorą z przedstawionej listy około 30 utworów, które chcieliby na pewno usłyszeć i zatańczyć (znacie również gusta muzyczne swoich gości) oraz określą preferowane gatunki muzyczne. Niektórzy przysyłają mi również „czarną listę” – utworów muzycznych, za którymi nie przepadają. Tym sposobem możecie Państwo mieć istotny wpływ na rodzaj muzyki prezentowanej podczas imprezy. Natomiast już podczas uroczystości dobieram muzykę elastycznie w zależności od rozwoju sytuacji na parkiecie oraz sił i temperamentu tancerzy.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Gdy prowadzę przyjęcie weselne – DJ to nie tylko „puszczanie” muzyki ale liczą się moje umiejętności konferansjerskie i wodzirejskie oraz niebanalny charakter, który potrafi słowem zainteresować gości i zachęcić do zabawy. Preferuję styl „starej” szkoły DJ-ów gdzie jednym z podstawowych narzędzi pracy jest mikrofon oraz kontakt i wchodzenie w interakcje z uczestnikami uroczystości.
Prowadzę przez mikrofon wszystkie elementy wesela zgodnie ze wspólnie opracowanym z Młodą Parą planem uroczystości (ja oczywiście przesyłam wstępne propozycje i „zasadnicze” punkty wesela). Wszystkie zabawy, konkursy prowadzę z klasą i bez nachalności – uzgadniam i omawiam je z Nowożeńcami, są one nierozerwalnym elementem dobrego wesela. Jeżeli znacie dobrze swoich Gości i lubią zabawy z „przymrużeniem oka” też nie ma problemu abym je animował.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jeżeli prowadzę wesele sam w charakterze dja-konferansjera inicjuję toasty i śpiewam ja. Natomiast wychodząc naprzeciw potrzebom niektórych organizatorów (przeważnie Nowożeńców) zdecydowałem się na współpracę z Wokalistką.
Jako DJ/PREZENTER/WODZIREJ odpowiadam za odpowiednio dobraną muzykę oraz dobrą zabawę a wokalistka dodatkowo śpiewa na żywo w takt odtwarzanych przeze mnie podkładów muzycznych – szlagiery muzyki polskiej oraz zagranicznej. Na specjalne życzenie Nowożeńców mogę przyjechać na wesele ze śpiewającym gitarzystą oraz ze śpiewającym akordeonistą. Gdybyście chcieli aby na Waszej uroczystości Ktoś poprowadził biesiadę przy stołach ( z "żywym" instrumentem) - to Oni są specjalistami od tego.

Na jakich instrumentach gramy?

Jako DJ pracuję na multimedialnych odtwarzaczach firmy DENON, natomiast na specjalne życzenie Nowożeńców mogę przyjechać na wesele ze śpiewającym gitarzystą oraz ze śpiewającym akordeonistą. Gdybyście chcieli aby na Waszej uroczystości Ktoś poprowadził biesiadę przy stołach ( z "żywym" instrumentem) - to Oni są specjalistami od tego. Również mogę zapewnić Panią grającą na elektrycznych skrzypcach na weselu natomiast w kościele występuje grając na klasycznych.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na produktach zaufanych, renomowanych marek. Przy zalewie taniego, słabiutkiego technicznie sprzętu zza Wielkiego Muru – trzeba naprawdę mieć wiedzę z dziedziny elektroniki aby wybrać tych kilka perełek. Posiadam zaawansowany system nagłośnieniowy składający się z flagowej serii amerykańskiego JBL-a czyli szeroko-pasmowe modele STX 815M oraz subbasy STX 818S a dla mniejszych uroczystości subbas JBL PD 5125. Natomiast dźwięk sterowany jest przez procesor firmy Dbx z dołączonym mikrofonem pomiarowym, czuwający nad pracą wszystkich komponentów nagłośnienia. Kolumny zasilane są cyfrowymi i analogowymi końcówkami mocy. Sprzęt odtwarzający CD - to japońskie DENON-y (zabieram ze sobą trzy aby poprawić komfort pracy) oraz współpracujący mikser tej samej firmy. Ten sprzęt jest gwarantem jakości i realizacji zlecenia bez technicznych niespodzianek. Ale pomimo tego zawsze ze sobą zabieram "backup" w postaci rezerwowego miksera oraz końcówki mocy.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Jednocześnie jestem: dj-em oraz wodzirejem inicjującym zabawy i konkursy, konferansjerem zapowiadającym dedykacje, w roli narratora przekazuję podziękowania dla rodziców w imieniu Młodej Pary ponadto jako wokalista śpiewam „na żywo” wraz z gośćmi toasty w języku polskim. Współpracuję również z śpiewającym gitarzystą oraz wokalistką. Oni również śpiewają polskie przeboje oraz niektóre szlagiery muzyki światowej w języku włoskim, rosyjskim i angielskim.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług oraz komfort, zapewniam obsługę na weselu tłumacza w wybranym języku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Imprezy międzynarodowe są dużym wyzwaniem, który sprawia mi wiele radości i możliwości rozwoju. Statystycznie wynika, że przynajmniej dwa razy w roku prowadzę wesela międzynarodowe.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Proponuję dodatkowo:
- elegancki Biały Napis „LOVE” LED 3D wykonany jest z wysokiej klasy sklejki brzozowej, wycinany na komputerowo sterowanej frezarce CNC – idealnie spasowany, pomalowany białym lakierem – połysk. Dzięki temu oraz zastosowaniu taśm LED RGB, światło jest ładnie rozproszone, nie oślepia a sam napis sprawdza się na sali balowej jako świetna atrakcja.
- dysponuję wytwornicą ciężkiego dymu jednej z najlepszych firmy z tej branży czyli amerykański CHAUVET model: NIMBUS - do tworzenia efektu Tańca w chmurach.
- posiadam 25 reflektorów LED RGB do architektonicznej dekoracji światłem. W zależności od wybranego Pakietu Młoda Para otrzymuje u mnie od 10 do 20 reflektorów GRATIS.
- Fontanny iskier przy końcówce pierwszego tańca na Sali (pirotechnika sceniczna)
- Bańki mydlane przy powitaniu na sali lub przed salą podczas przywitania chlebem i solą.
- projektor komputerowy oraz ekran.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak oczywiście. W każdym pakiecie zawarte są dyskotekowe efekty świetlne parkietu działające w rytm muzyki, a także statyczna dekoracja światłem sali weselnej. (kiedyś ustawiałem pracę dynamiczną ale kamerzyści narzekali że „balans bieli im się rozjeżdża”)

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, po kontakcie ze mną przesyłam Młodej Parze listę ponad 500 utworów (wybranych z ponad 600 płyt), które sprawdzają się na parkiecie, a podpowiem, że podczas wesela gram około 100-120 piosenek. Para Młoda może zaproponować również dodatkowo własne Hity.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Tak - mogą zamawiać życzenia muzyczne oraz dedykacje. Czasami tylko muszę tłumaczyć "podchmielonym" mężom, że to jest uroczystość Młodej Pary i nie wypada podczas jej trwania - składać życzeń jego żonie. :-) chyba, że jest to Pan Młody!!!

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w gestii organizatora imprezy jest wniesienie opłat do ZAIKS-U. Natomiast z mojej strony, na życzenie Nowożeńców - w ich imieniu – posiadając już konto w ZAIKS mogę dopełnić tej formalności.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Moja przygoda z muzyką i prowadzeniem imprez rozpoczęła się w szkole średniej w technikum elektronicznym Kasprzaka w którym miałem dostęp do sprzętu nagłośnieniowego, a następnie od rodziny widzącej moją pasję otrzymałem w prezencie własny system hi-fi.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Niezawodność i brak ograniczeń! Wysoką jakość i moc dźwięku zapewnia użytkowany przeze mnie niezawodny sprzęt najlepszych firm na rynku muzycznym, co również wyznacza odpowiedni standard świadczonych usług. Posiadam profesjonalne nagłośnienie: 3 zestawy kolumn szerokopasmowych stereo oraz 4 kolumny subniskotonowe (amerykańskiej i polskiej produkcji - nie chińskiej). Zestawem firmy JBL serii STX800, którym - w zależności od konfiguracji - mogę nagłośnić imprezę do 1500 osób.

DJ Lider
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Damian
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 06-07-2024
Warszawa
Data dodania: 07-07-2024

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością podzielimy się naszą opinią na temat DJ-a Lidera, czyli Pana Tomasza, który obsługiwał naszą uroczystość ślubną oraz weselną. Od początku do końca DJ sprawił, że nasz wyjątkowy dzień był naprawdę niezapomniany.
Profesjonalizm był widoczny na każdym kroku. Przed weselem zorganizował spotkanie, aby wszystko omówić. Ustaliliśmy nasze preferencje muzyczne oraz harmonogram imprezy, którego Pan Tomasz przestrzegał co do minuty. Dzięki temu byliśmy pewni, że wszystko będzie zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Podczas uroczystości Pan Tomasz wykazał się intuicją muzyczną, idealnie dostosowując repertuar do gustów naszych gości (od klasycznych hitów po nowoczesne przeboje, włączając utwory na życzenie). Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i bawić się świetnie na parkiecie.
Atmosfera, jaką stworzył DJ, była fantastyczna. Parkiet był pełen przez cały wieczór. Umiejętnie wplatał w sety muzyczne zabawy, które integrowały gości i dodawały uroku imprezie. Wszystko to sprawiło, że zarówno my, jak i nasi goście, bawiliśmy się do białego rana.
Dodatkowo, Tomek był elastyczny i potrafił reagować na bieżące sytuacje. Jego profesjonalne podejście i przyjazna osobowość sprawiły, że współpraca z nim była przyjemnością.
DJ Lider to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Dzięki niemu nasz dzień był pełen radości, tańca i niezapomnianych wspomnień. Gorąco polecamy jego usługi każdej parze planującej wesele!
Panie Tomku, DZIĘKUJEMY!
Damian i Gabi

Tomasz
09-07-2024

Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa, które wręcz mnie uskrzydlają do pracy - wiedząc, że to podoba się Młodym Parom oraz ich Gościom.

M
Monika i Dariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Błonie
Data dodania: 04-06-2024

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Tomaszem. Mieliśmy super wesele. Goście bardzo zadowoleni z granego repertuaru. Dziękujemy za przepiękna oprawę muzyczną. Pan Tomek nad wszystkim czuwał . Pełen profesjonalizm. Polecamy🙂

Tomasz
02-07-2024

Niezmiernie miło mi czytać takie recenzje i prowadzić taką niezapomnianą uroczystość 🙂

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-04-2024
Zielonka
Data dodania: 09-04-2024

Szanowny DJ Lider, Panie Tomku

Nie sposób wyrazić w pełni naszej wdzięczności za niezapomniane poprowadzenie naszego wesela w Trylogii. Twój profesjonalizm, umiejętność dopasowania muzyki z absolutną klasą, a jednocześnie zapewniająca taneczny rytm, sprawiły, że nasza noc była fantastyczna.

Dokonałeś doskonałej selekcji utworów a umiejętności konferansjerskie są po prostu na najwyższym poziomie. Twoja obecność i interakcja z gośćmi uczyniły całą imprezę wyjątkową, pełną energii i radości. Dzięki Tobie wszyscy bawili się niezwykle, a atmosfera była na najwyższym poziomie.

Nie możemy pominąć tego, jak perfekcyjnie realizowałeś ustalone wcześniej plany i program wesela. Nie dopuściłeś do żadnych wpadek czy nieporozumień, a Twoja komunikacja z nami, jako młodymi, była niezwykle klarowna i przyjazna.

Z czystym sumieniem możemy Cię polecać każdemu, kto szuka nie tylko DJ-a, ale prawdziwego i animatora wydarzeń. Co do wynagrodzenia, bardzo doceniamy przystępną cenę Twoich usług i uważamy, że za taką jakość i zaangażowanie bierzesz zdecydowanie zbyt mało 😉.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za niezapomniany wieczór, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach.

Jacek i Wioletta 🙂

Tomasz
12-04-2024

Serdecznie dziękuję za bardzo budujące i inspirujące do dalszego działania miłe słowa. Prowadzenie uroczystości dla Was to sama radość i satysfakcja z mojej pasji.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data imprezy: 10-02-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Świętochów
Data dodania: 14-02-2024

Bardzo dziękujemy za stworzenie oprawy muzycznej na studniówce naszej młodzieży. Pan Tomek spełniał muzyczne marzenia, a uczestnicy bawili się do ostatniej piosenki. Jeszcze raz bardzo dziękujmy.

Tomasz
22-02-2024

Dziękuję bardzo i naprawdę miło mi, że mogłem spełniać wszystkie muzyczne marzenia uczestników studniówki. Pozdrawiam cieplutko.

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-01-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Borowina
Data dodania: 01-02-2024

Serdecznie polecamy współpracę z Panem Tomaszem. Idealnie dostosował się do naszych próśb i świetnie doradzał. Pan Tomasz to nie tylko DJ, ale również profesjonalny konferansjer, który poprowadził perfekcyjnie każdą zabawę. Parkiet ani chwilkę nie był pusty, a wesele było bardzo kameralne. Każdy gość szczerze chwalił zabawy jak i całą odprawę muzyczną. ZAMKNIĘTYMI OCZAMI MOŻECIE PANU TOMASZOWI ZAUFAĆ!

Tomasz
07-02-2024

Dziękuję serdecznie za bardzo miłe słowa i życzę wszelkiej pomyślności na Nowej Drodze Życia...

M
Marcin i Marysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Warszawa
Data dodania: 12-12-2023

Bardzo polecamy współpracę z Panem Tomaszem. Od początku komunikacja i dostosowanie do naszych potrzeb były na najwyższym poziomie. Cena usługi była bardzo konkurencyjna a prowadzenie wesela charakteryzowało się profesjonalizmem i doświadczeniem. Wszyscy goście bardzo dobrze się bawili i chwalili to jak Pan Tomasz poprowadził całą imprezę.

Tomasz
28-12-2023

Dziękuję z całego serca za miłe słowa i pozdrawiam Was serdecznie.

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 24-09-2023

Dzięki Panu Tomkowi mieliśmy super wesele, jakoś prowadzenia imprezy TOP, nietypowe zabawy, bardzo dobra komunikacja, goście bardzo sobie chwalili oprawę muzyczną i zabawy. Każdy najmniejszy detal był do pilnowany

Tomasz
01-10-2023

Super- dziękuję bardzo za tak miłe słowa, które uskrzydlają. Pozdrawiam serdecznie - Tomasz,

K
Kasia i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2023
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Nieporęt
Data dodania: 15-09-2023

Dziękujemy z całego serca Panu Tomkowi za zaangażowanie już na samym etapie zawarcia umowy. Pan Tomasz to dusza człowiek. Nasze wesele odbyło się zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Goście bardzo zadowoleni z granego repertuaru. Bardzo serdecznie polecamy każdemu !!! Panie Tomku, jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Pana czas, wsłuchanie się i realizację naszych potrzeb. Będziemy Pana mile wspominać i polecać! ❤️

Tomasz
15-09-2023

Dziękuję serdecznie za wszystkie miłe chwile spędzone przy realizacji zlecenia dla Państwa i Waszych Gości. Praca, która sprawia przyjemność i daje satysfakcję jest czystą radością. Życzę wszelkiej pomyślności na Nowej Drodze Wspólnego Życia:-)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Obsługa Muzyczna Imprez
Imię i nazwisko: Tomasz Kowalczyk
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
696-512...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8750
Zadzwoń
696-512...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy