DJ Majkel i grupa DJ-i - zapewni Wam super zabawe. id:16207

Sopot, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Witamy
W trakcie naszej wieloletniej działalności niejednokrotnie odpowiadaliśmy na zapotrzebowanie sektora publicznego i prywatnego. Z naszych usług korzystały mniejsze przedsiębiorstwa, agencje współpracujące oraz instytucje samorządowe.
Organizacja przebiegała zawsze z uwzględnieniem charakteru imprezy. Recitale, wesela, pokazy, showy odbywały się w reprezentacyjnych obiektach, dostosowanych do powagi wydarzenia.
Efekty świetlne oraz repertuar muzyczny zawsze dostosowujemy do gustów klientów. Przecież tylko udany bal weselny zostaje w pamięci jego uczestników na całe życie. Aby tak się stało, trzeba dobrze się przygotować. Potrafić pomóc zaaranżować WESELE WASZYCH MARZEŃ zgodnie z Waszymi pomysłami i naszym doświadczeniem. Doskonałej jakości sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie sprawiają odpowiedni klimat imprezy. Mamy ogromny repertuar nagrań dostępnych na życzenie: gram muzykę pokoleń od szalonych lat 60-tych przez utwory z lat 70-tych i 80-tych, 90-tych, i przełamanie wiek, po najnowsze rytmy lansowane przez stacje radiowe. Oferuję muzykę weselną i biesiadną. Można dzięki temu dostosować styl muzyczny do gustu weselników. Gościom oferujemy muzykę dosłownie na życzenie. Jesteśmy dobrze obeznani z tradycja weselną i czuwamy nad jej prawidłowym przebiegiem. Młoda Para ma się dobrze bawić i jej goście. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter zabawy, mogą poprosić o ulubiony twór. Jeśli macie swoje pomysły na całość wesela lub tylko na poszczególne momenty, postaramy się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tej jedynej nocy w Waszym życiu.
Operujemy w 4 językach Polskim / Angielskim / Niemieckim / Rosyjskim /
-=-
Efekty:
Posiadam wytwornice dymu pionowe i poziome, baniek, lasery, oświetlenie pomieszczenia LED bary RGBW i inne, wszystko co trzeba na wesele.

liczba odwiedzin: 1256

Popularne miasta w okolicy