DJ Marcin Kruk id:22483

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 17-08-2016
Liczba odwiedzin: 1206

Oferta

Jesteśmy grupą ludzi która połączyła siły i umiejętności by zagwarantować Państwu 100% wyśmienitej zabawy!

Kilkunastoletnie doświadczenie połączone z młodością i energią oferuję moc atrakcji oraz niezapomniane przeżycie najważniejszych dni w państwa życiu!
Nasz team

Marcin Kruk
Dj, wodzirej, konferansjer z kilkunastoletnią praktyką w tym zawodzie.Tak zarówno w części oficjalnej jak i nieoficjalnej potrafi odnaleźć kontakt z gośćmi oraz zgromadzoną publicznością. Dlatego tę umiejętność uważana jest za jego największy atut. Mocny, silny głos, ogromna charyzma sceniczna.

Grzegorz Baster
Jeden z najstarszych czynnych Dj w branży, ponad 25 lat na scenie i za konsoletą. Setki imprez, wesel, festynów. Świetnie reagujący na potrzeby muzyczne klientów. Zna prawie wszystkie piosenki o które proszą i zamawiają goście. Doskonały wodzirej.


Łukasz Białas
Od kilkunastu lat w branży, fan doskonałej jakości brzmienia. Niezwykle elastycznie dostosowuje się do oczekiwań muzycznych swoich klientów. Młodość, talent ale również dążenie cały czas do ciągłego rozwoju to jego ogromne atuty.


Dlaczego My?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź:


"Bo jak nie My to kto?"
Dzięki doświadczeniu które zyskaliśmy w prowadzeniu różnych imprez jesteśmy pewni że podołamy każdemu wyzwaniu. Do każdej imprezy podchodzimy ze 100% zaangażowaniem.

Wesela
My nie rozstrzygamy wiecznego dylematu ''orkiestra czy dj-wodzirej''. Prowadzimy wesela gdy Państwo Młodzi oczekują od nas znakomitej i szampańskiej zabawy dla swoich gości, ale również wesela gdy nasi klienci pragną bardziej kameralnej atmosfery. Proponujemy Państwu spotkanie, na którym przedstawimy naszą ofertę, a także zaprezentujemy nasze możliwości. To spotkanie da odpowiedź czy w tym jednym z najważniejszych dni Waszego życia warto zaufać takim osobom jak my.Na wszystkie Państwa pytania z przyjemnością odpowiadamy telefonicznie lub drogą mailową.

Imprezy
Prowadzimy również: pikniki, gale, festyny, studniówki, imprezy firmowe...

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie

Ocena dla: DJ Marcin Kruk id:22483
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Wiola i Rafał
Wiola i Rafał
(5)
Dodano: 20-08-2017
Data imprezy: 19-08-2017
Miejscowość: Dąbrowa górnicza
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą zabawę Łukaszowi :) pełen profesjonalizm .Z czystym sercem możemy polecić :) było super DZIEKUJEMY I POZDRAWIAMY :* pozdrowienia przesyłają również goście :) wesele 19.08.2017 Wiola i Rafał
Anna Kasperek
Anna Kasperek
(5)
Dodano: 10-06-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Sudół
Polecamy gorąco Pana Marcina i jego ekipę! Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie! Wszyscy goście byli pod wrażeniem. Super wesele, z chęcia byśmy to powtórzyli! :) Pozdrawiamy, Anna i Hubert.
Iwona Szybisty-Witek
Iwona Szybisty-Witek
(5)
Dodano: 24-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Kraków
Rewelacja!, pełen profesjonalizm, świetna zabawa i zadowoleni goście. Pan Marcin cały czas czuwał nad przebiegiem wesela, dopasowywał muzykę do upodobań gości, super zabawy i konkursy dla młodszych oraz starszych uczestników dzięki czemu parkiet nie był pusty :) Jesteśmy mega zadowoleni i wszystkim polecamy Pana Marcina i jego ekipę. Dziękujemy raz jeszcze za świetną zabawę, goście cały czas do nas dzwonią pod wrażeniem ekipy muzycznej.

Dane kontaktowe

DJ Marcin Kruk
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia