Zobacz zdjęcia (2)
DJ Mariuski, wesela, Wałbrzych - zdjęcie 1
DJ Mariuski, wesela, Wałbrzych - zdjęcie 2
1 / 2

DJ Mariuski, wesela id:8839

Wałbrzych, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Wesela, Imprezy okolicznościowe.
Wałbrzych, Wrocław, Świdnica, Jelenia Góra, Legnica.
Prezentacji muzyki i prowadzenia imprez uczyłem się w Londynie, gdzie często przychodziło mi grać dla osób wywodzących się z różnych narodowości, reprezentujących odmienne kultury i tradycje. Choć zawsze udawało mi się sprostać przeróżnym oczekiwaniom i gustom, to wciąż najwięcej radości sprawia mi granie na polskich weselach.
Prowadzenie imprez nie jest po prostu moją pracą. Jest to moja wielka pasja, w którą zawsze angażuję się na sto procent. Wiem, że wesele powinno być najpiękniejszą uroczystością życia i ze swojej strony zawsze dokładam wszelkich starań, aby tak właśnie było.
Dopasuję repertuar muzyczny do Waszych gustów i oczekiwań. Muzykę zaprezentuję z wyczuciem - tak, aby uczestnicy imprezy dostawali to, przy czym najlepiej się bawią. Poprowadzę imprezę z pełną konfenansjerką. Zorganizuję zabawy i oczepiny. Wszystko to z ogromnym poczuciem humoru, a jednocześnie z wyczuciem i dobrym smakiem.
Oprócz wesel oferuję swoje usługi na Studniówkach, imprezach urodzinowych i wszelkich innych uroczystościach wymagających oprawy muzycznej.

Opinie (2)

DJ Mariuski, wesela id:8839
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
P
Piotr i Ewelina
5.00
 / 5
Data dodania: 21-10-2012

Dla Nas wesele to przede wszystkim MUZYKA i ZABAWA!!!! jedzienie i picie jest zawsze ale dobra muzyka, dobra zabawa to juz nie jest takie oczywiste wlasnie dlatego chcialem Ci Mariusz podziekowac raz jeszcze w naszym imieniu i imieniu Gosci za swietna zabawe i profesjonalne podejscie do tematu :))))

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data dodania: 08-10-2012

Skorzystałem i polecam. Impreza pierwsza klasa!

liczba odwiedzin: 2079

Popularne miasta w okolicy