DJ Andy R / Światła Led / Dekoracja Światłem / Wodzirej

od 2500 do 5000 zł
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
501-771...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

O nas

DJ TOP WESELE to zawsze dwie osoby, aby wasze wesele było dopieszczone na 100%.

Dj Andrzej posiada ponad 10 lat doświadczenia w graniu imprez rezydent wielu Warszawskich klubów, pasjonat płyty winylowej, odpowiedzialny za selekcje muzyki jak i oprawę techniczną, podpisuje umowy.
Jacek Wodzirej (śpiewający aktor). Dynamiczna, aktywna osoba, dla której nie ma rzeczy nie możliwych. Uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego zawsze jest go pełno wszędzie.  Odpowiedzialny jest za kontakt z młodą parą, ustalanie terminów, podpisuje umowy.

DJ TOP WESELE idealny wybór na NOWOCZESNE WESELE (URBAN WEDDING), aby Wasze wesele nie przypominało estetyką wesela rodem z remizy strażackiej tylko profesjonalny event firmowy.
Prowadzimy uroczystość bez typowych weselnych przyśpiewek, aczkolwiek nie zapominamy o toastach, podziękowaniach czy odjazdowych oczepinach. 

Zabawy, które zażenują, ośmieszą Państwa gości nie mają wstępu na przyjęcie wszytko w dobrym tonie.
Muzyka, która proponujemy to starannie wyselekcjonowana wybuchowa taneczna mieszanka, która nie pozwoli nikomu zejść z parkietu zaczynając od rock and roll, rock-a, italo disco, disco czy najnowszych hitach z list przebojów.

Uważamy, że spektrum muzyczne jest takie szerokie i jest tyle styli muzycznych, które zadowolą najbardziej wybredne osoby, dlatego staramy się nie grać muzyki Disco Polo jedynie na życzenie.  Współpracujemy również z muzykami np. skrzypce, saksofon czy wokalistka wszytko po to, aby wesele było jedynie w sowim rodzaju.

Dopełnieniem całości będzie super dźwięk z naszych zestawów audio, gramy tylko na profesjonalnym sprawdzonym sprzęcie Electro Voice, Jbl, Qsc.
Niesamowity efekt świetlny zapewnią profesjonalne głowy ruchome LED (tzw. światło inteligentne) firmy Showtec, aby postawić kropkę nad i nie zapominamy o modnym rozwiązaniu, czyli dekoracji sali światłem LED (tzw. dekoracja światłem).
Pochodzimy z Warszawy zakres naszych działań nie ogranicza się tylko do okręgu Mazowieckiego działamy na terenie całej Polski!.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dj & Wodzirej (aktor)

od 2500 do 5000zł/ 10 godzin

ZESTAW SILVER - 2500ZŁ

DZWIĘK
Konsoleta dla DJ-a gramofony x2 + mikser cyfrowy
2x kolumny estradowe moc 1000w
2x mikrofony bezprzewodowe
estetyka zestawu, parawan dla dj-a, dekoracyjne pokrowce na statywy kolumnowe 2szt

OŚWIETLENIE PROFESJONALNE
2x głowa ruchoma + sterownik DMX
6x światła typ. led par, tzw „dekoracja światłem”
2x rampa oświetleniowa
estetyka zestawu, dekoracyjne pokrowce na rampę oświetleniową 2szt, dekoracja światłem, wytwornica dymu

Zestaw sprawdza się idealnie na przyjecie do 90 osób, realizowany przez dja, wodzireja, oświetlenie profesjonalne głowica ruchoma sterowana za pomocą kontrolera DMX dający pełną kontrolę nad oświetleniam można ustawić lampy na jeden kolor dać wzorek lub efekt strobo. Czas instalacji sprzętu do 2h.

Cena obejmuje 10h prowadzenia przyjęcia.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: DJ Andy R
Imię i nazwisko: Andrzej Rybak
Adres: Warszawa, Zamiejska, 03-580, woj. mazowieckie
501-771...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2189
Zadzwoń
501-771...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy