Zobacz zdjęcia (4)
Dj na Twoje wesele, Dj na wesele Adriano Montana, Szczecin - zdjęcie 1
Dj na Twoje wesele, Dj na wesele Adriano Montana, Szczecin - zdjęcie 2 Dj na Twoje wesele, Dj na wesele Adriano Montana, Szczecin - zdjęcie 3 Dj na Twoje wesele, Dj na wesele Adriano Montana, Szczecin - zdjęcie 4
1 / 4

Dj na Twoje wesele, Dj na wesele Adriano Montana id:22414

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Doskonała muzyka i zabawa na Twoim weselu! Do tego niesamowita aura świetlna. Doświetlenie ścian i sufitów. Elastyczność w wyborze utworów muzycznych. Wesela polskie, anglojęzyczne międzynarodowe.
Zajmiemy się wszystkim :)
____________________________________ ________________________________________ ____
Więcej o ofercie:
Dj Adriano Montana od roku 2005 na rynku muzycznym jako zawodowy DJ konferansjer i wodzirej na wesele i nie tylko. Oferuję profesjonalną obsługę muzyczną Państwa uroczystości weselnej, w tym nagłośnienie, oświetlenie i dekoracja światłem wnętrza sali. Obszar działania: na terenie całej Polski i nie tylko.

Obsługuję przyjęcia weselne, poprawiny, imprezy firmowe, eventy, imprezy klubowe. Dotychczas oprócz klientów indywidualnych na współpracę ze mną zdecydowały się między innymi takie osobistości jak: Olivier Janiak, Iwona Pavlović, Doda, czy Krzysztof Hołowczyc.

Podczas prowadzonych przeze mnie wesel zwracam uwagę na odczucia i nastrój Gości. Gdy dostrzegam energię i euforię wówczas zabawa nabiera szalonego tempa. Jednak każdy nawet najbardziej wytrwały tancerz potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku. Wówczas zapraszam na krótką przerwę, po której ponownie rozbudzam apatyt na zabawę.

MUZYKA
Jak wielu klientów, tak też wiele różnych gustów muzycznych i oczekiwań. Dlatego przed imprezą weselną wspólnie ustalamy repertuar muzyczny, czego efektem jest radość i zadowolenie Zleceniodawcy. Szalone hity i przeboje lat 60`s, 70`s, 80`s, 90`s, oraz wszystko co na czasie łącznie z muzyką zagraniczną, polską i z repertuaru Disco Polo.

KONKURSY i ZABAWY
Miła barwa głosu, doświadczenie w zbudowaniu niepowtarzalnego klimatu. Część artystyczna i konkursy oczepinowe prowadzone będą zgodnie z wytycznymi od Pary Młodej. Wszelkie szczegóły omawiane zostają na spotkaniu.

OŚWIETLENIE
Oświetlenie parkietu to standard. Proponuję także technikę podświetlenia sufitów i ścian, dzięki której kolorystyka wnętrza sali zmieni sie w niepowtarzalną aurę. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej techniki oświetleniowej w zachwyt wpadną nawet najbardziej wymagający Goście.

WESELA ANGLOJĘZYCZNE
Oferuję kompletne prowadzenie wesela w dwóch językach, polskim i angielskim tak aby wszyscy zagraniczni Goście czuli się jak u siebie w domu. Sprostam oczekiwaniom gości w różnym wieku, oraz pochodzących z różnych kultur. Telefonicznie, lub za pośrednictwem Internetu zapraszam do rozmowy w języku angielskim

NIESTANDARDOWE DODATKI:
Ponad to dla klientów szukających niestandardowych atrakcji weselnych, oferujemy usługi takie jak :
- Saksofonista + DJ,
- Pokaz iluzjonistyczny,
- Pokaz barmański,
- Występ bębniarza,
- Dj + Wokalistka na żywo
- Pokazy pirotechniczne
- Duety Skrzypcowe

Koniecznie skontaktuj się z nami, aby zaplanować i stworzyć weselną uroczystość na miarę Twoich najskrytszych marzeń. Zapraszamy

liczba odwiedzin: 1571

Popularne miasta w okolicy