Zobacz zdjęcia (5)
Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

Dj NovoS- Oprawa muzyczna/ Ciężki dym/ LOVE/ Atrakcje/ Fotograf/ id:42494

Nowy Sącz, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Wymarzone wesele? Taniec w chmurach, napis LOVE, atrakcje, stroje, pirotechnika!
Zapraszam do kontaktu!

Oferuję Państwu profesjonalną oprawę muzyczną imprez, obejmującą usługę DJ/Wodzirej na wysokim poziomie! Własny ,wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy, mogący obsłużyć zarówno kameralną imprezę, jak również spory bal nawet do 250 osób! Profesjonalne oświetlenie, ciężki dym, bańki, fluo, ledowe balony z helem, napisy led i pirotechnikę i wiele wiele innych!
Posiadam wieloletnie doświadczenie jako Dj, własny sprzęt oraz transport. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem. Wspólnie z Państwem ustalę każdy szczegół dotyczący imprezy, począwszy od jej programu, wyboru repertuaru - możliwa jest uzgodniona wcześniej tzw. playlista, uzupełniana na bieżąco w zależności od potrzeb. Głównym moim zadaniem jest sprawić ,aby impreza stała się wyjątkowa i niezapomniana zarówno dla Państwa, jak i dla wszystkich zaproszonych gości. Dojadę bezpłatnie na miejsce imprezy do 100 km od Nowego Sącza. Gwarantuję wysoki poziom usługi i wspaniałą zabawę.
Nasza oferta to przede wszystkim oprawa muzyczna wesel, poprawin, czasem studniówek, czy imprez okolicznościowych. Do wyboru kilka pakietów, od podstawowego, do kompleksowego wraz z fotografem ślubnym, którego usługa obejmuje przygotowania, kościół, lokal, oraz plener. Pakiet z fotografem jest pakietem najbardziej atrakcyjnym cenowo. Staramy się wychodzić na przeciw Waszym oczekiwaniom. Wiemy jak ważny jest dla Was czas. U nas załatwicie wszystko. Wielokrotnie sprawy związane z weselem organizowane są na odległość, czy podczas kilkudniowego urlopu. Chcemy Wam to ułatwić.... Jedna umowa, jedna zaliczka, w zasadzie jeden kontakt. Link do strony fotografa znajdziecie poniżej. Kilka zdjęć z portfolio również w naszej galerii. Zapraszam do współpracy i zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam Dj NovoS.

liczba odwiedzin: 1961

Popularne miasta w okolicy