DJ Papadino

1800 zł
Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Cześć! Jestem muzykiem o najwyższych kwalifikacjach oraz wokalistą z dużym doświadczeniem estradowym i teatralnym, a jednocześnie DJ-em z Poznania z bogatą praktyką. Imprezy, na których serwuję oprawę muzyczną wypełniam utworami tanecznymi tak z polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej, dzięki czemu z polotem łączę ze sobą aktualne, dominujące na top listach hity z kawałkami sprzed kilku lat. W kolekcji nagrań, którą zawsze mam przy sobie na imprezach, znajdują się:

mocno energetyczne kawałki rock and rollowe
szlagiery polskiej muzyki
nadające rytm światowe przeboje disco i pop
uwielbianą przez wielu muzykę włoską
wracające do łask disco polo
muzykę na każdą biesiadę
muzykę z klimatem, czyli jazz, smooth jazz, soul
funky, które łączy w sobie soul, jazz, rhythm and blues
Na specjalne życzenie gości zagram na imprezie: urodzinach, firmowym evencie, weselu i wszędzie tam, gdzie dostanę zaproszenie, wszystko co zechcą – w oryginale lub we własnej interpretacji. Śpiewam bowiem także piosenki w oparciu o profesjonalne aranżacje, bardzo wiernie oddając charakter oryginału. Również prezentuję muzykę włoską oraz na specjalne życzenie disco polo i biesiadę.

Jako DJ zajmuję się również oprawą muzyczną wesel w Poznaniu oraz w okolicach. Pięknym akcentem w trakcie ślubu jest wykonywana przeze mnie z towarzyszeniem organów aria „AVE MARIA„ Franciszka Schuberta.

Mam na swoim koncie sukcesy z zespołami Papa Dance i Milord, ponad to współpracowałem z wieloma artystami w Polsce i za granicą. Brałem również udział w kilku festiwalach piosenki w OPOLU, ZIELONEJ GÓRZE I SOPOCIE. Komponuję, piszę teksty, tworzę własne ścieżki dźwiękowe.

Jeśli więc zależy Ci, aby wesele czy jakakolwiek inna impreza przeszła do historii – zapraszam do współpracy! Służę nie tylko swoim doświadczeniem, kreatywnymi pomysłami, ale również bardzo szeroką gamą muzyczną, którą z pewnością trafisz w upodobania swoich gości na imprezie. Podsycę atmosferę, wyciągnę na parkiet najbardziej opornych tancerzy i zagwarantuję udane wesele i każdą inną imprezę aż do białego rana.

liczba odwiedzin: 1371

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy