Zobacz zdjęcia (5)
DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r, Sosnowiec - zdjęcie 1
DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r, Sosnowiec - zdjęcie 2 DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r, Sosnowiec - zdjęcie 3 DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r, Sosnowiec - zdjęcie 4 DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r, Sosnowiec - zdjęcie 5
1 / 5

DJ PM Fever + skrzypek + wodzirej! Mamy jeszcze wolne terminy na 2019r id:40697

Sosnowiec, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • skrzypce

Zróżnicowany repertuar muzyczny, zabawy na odpowiednim poziomie, liczne rekwizyty oraz... od czasu do czasu pojawiający się wśród tańczących skrzypek, który dogrywa na żywo - to właśnie my - PM Fever!

Na samym początku dziękuję za odwiedzenie naszego profilu.
Jesteśmy wraz z przyjacielem (PM - Piotr i Michał) dwuosobowym składem Dj-skim oferującym oprawę muzyczną wesel, zabaw i wszelkich imprez okolicznościowych.

Jak sami dobrze wiemy nasze zadanie to tak naprawdę zarządzanie emocjami i kreowanie je podczas wesela w taki sposób, aby już po nim mogli Państwo powiedzieć: "ale się świetnie bawiliśmy, wow!". Wtedy wszyscy jesteśmy zadowoleni i o to nam chodzi :)

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie skrzypiec, co pozwala mi mieć szczególne wyczucie oraz dobierać właściwy chwili repertuar muzyczny. Jest on oczywiście zróżnicowany, jednak naszym celem jest to, aby nogi na parkiecie same rwały się do tańca i nie pozwoliły stać w miejscu! Właśnie taką muzykę dobieramy.

Jako skrzypek pojawiam się także od czasu do czasu na parkiecie wśród Państwa dogrywając do poszczególnych utworów na instrumencie, co wyróżnia nas od większości konkurencji i wprowadza element "na żywo". Wedle życzenia mogę również zagrać dla Państwa na skrzypcach podczas np. obiadu, kolacji. Dla urozmaicenia z chęcią zaśpiewam i zagram również na gitarze jeden, czy dwa utwory.

Jako wodzirej poprowadzę dla Państwa ciekawe i zróżnicowane zabawy: strzelające balony, zabawa z krzesłami, jak również taniec belgijski to tylko niektóre z naszych propozycji. Wszystkie zabawy prowadzone są na odpowiednim poziomie - nie znajdziecie u nas Państwo żadnych zabaw obrażających jakiekolwiek przekonania gości. Nie prowadzimy także zabaw z dwuznacznymi i niesmacznymi żartami, motywami, słowami.

Posiadamy również dodatkowe atrybuty typu kapelusze, okulary, latarki, które użyczamy gościom na czas określonych tańców, czy zabaw.

To tak w telegraficznym skrócie...
ZAPRASZAM DO KONTAKTU! Telefon, czy mail nie zaszkodzi, a już będziemy bardziej zorientowani w temacie :)
Na kolejnych etapach oczywiście z przyjemnością spotkamy się z Państwem osobiście, aby się poznać i ustalić więcej szczegółów.

Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia!

liczba odwiedzin: 1282

Popularne miasta w okolicy