Zobacz zdjęcia (4)
Dj/Wodzirej QBIK - Wesela z klasą 2019/2020, Płock - zdjęcie 1
Dj/Wodzirej QBIK - Wesela z klasą 2019/2020, Płock - zdjęcie 2 Dj/Wodzirej QBIK - Wesela z klasą 2019/2020, Płock - zdjęcie 3 Dj/Wodzirej QBIK - Wesela z klasą 2019/2020, Płock - zdjęcie 4
1 / 4

Dj/Wodzirej QBIK - Wesela z klasą 2019/2020 id:23702

Płock, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon

# O mnie.
W branży weselnej działam już od 2012 roku. W tym czasie miałem przyjemność poprowadzić ponad 100 przyjęć weselnych w roli DJ oraz Wodzireja. Każde zlecenie traktuje w sposób indywidualny dając z siebie 100% czego mogą być potwierdzeniem wszystkie pozytywne opinie umieszczone na mojej stronie.
#DJ.
Bogata dyskografia oraz znajomość wielu stylów muzycznych pozwala mi na dobór tych odpowiednich, dzięki którym Wasi goście nie opuszczą parkietu do białego rana.

#Wodzirej.
Doświadczenie pozwali mi na swobodny kontakt z Waszymi gośćmi, których poprowadzę przez każdy kolejny etap przyjęcia. Dzięki oryginalnym animacjom i zabawą integracyjnym nie pozwolę im się nudzić.

#Instrument na żywo.
Dzięki współpracy ze świetnymi instrumentalistami jestem w stanie zaoferować saksofon lub akordeon na żywo. Wzbogacą one aspekt muzyczny każdego przyjęcia.

#Oświetlenie dekoracyjne oraz napis LOVE.
Reflektory w technologi LED umożliwiają subtelne oświetlenie sali w wybranym przez Was kolorach komponujących się z wystrojem. Dodatkowym elementem urozmaicającym reportaż foto lub video jest emitujący ciepłe światło napis LOVE.

W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do Waszej dyspozycji :)

liczba odwiedzin: 2038

Popularne miasta w okolicy