Zobacz zdjęcia (5)
DJ - Sako  & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!!, Wrocław - zdjęcie 1
DJ - Sako  & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!!, Wrocław - zdjęcie 2 DJ - Sako  & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!!, Wrocław - zdjęcie 3 DJ - Sako  & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!!, Wrocław - zdjęcie 4 DJ - Sako  & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!!, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

DJ - Sako & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!! id:13140

Wrocław, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

DJ SAKO

Organizacja:
wesel
imprez firmowych
studniówek
bali i bankietów
zabaw sylwestrowych, andrzejkowych i karnawałowych
innych imprez okolicznościowychMuzyka jest magią, a Piotrek zawsze stara się sprostać obowiązkom czarodzieja. Impreza prowadzona przez tego DJ'a nie będzie należała do nudnych. W swojej twórczości łączy tradycję z nowoczesnością. Nie brakuje mu zatem oryginalnych pomysłów.


Dzięki nabytemu doświadczeniu, każdą imprezę długo będziecie Państwo wspominać jako odlotową, niezapomnianą zabawę.
Zawsze słucha uwag zleceniodawców, ponieważ ważne jest, aby to Państwo byli zadowoleni.
Jest otwarty i skory do współpracy. Gra różną muzykę , utwory z lat 70 i 80-tych, muzykę weselną i biesiadną, do najnowszych rytmów lansowanych przez stacje radiowe.
Potrafi rozpoznać nastrój gości i dopasować się do nich. Utrzymuje kontakt z uczestnikami zabawy, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy sukces uroczystości. W swoją pracą wkłada wiele wysiłku i serca. Profesjonalizm i doświadczenie zawsze owocuje pierwszorzędną zabawą.
Każda impreza różni się od siebie przede wszystkim repertuarem, sposobem prowadzenia imprezy. Przebieg każdego przedsięwzięcia jest szczegółowo omawiany ze zleceniodawcą. DJ Sako zapewni Państwu fachową i szybką obsługę, pełne zaplecze techniczne oraz rozrywkę na najwyższym poziomie

Opinie (2)

DJ - Sako & Piotr Sakowicz JAKOŚĆ POPARTA DOŚWIADCZENIEM !!!!!!! id:13140
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
M
Monika Maćków
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2016
Data dodania: 31-05-2016

Wszystkim , którzy mają wątpliwości czy wybrać Piotra mówimy - nie ma się nad czym zastanawiać !! Od samego początku pełne zaangażowanie w swoją pracę i pełen parkiet gości a i my nie mielismy zamiaru z niego schodzić , zabawy wymyślone przez samego Dj unikatowe , śmiechu było nie mało :) muzyka łącząca pokolenia , bawili się i młodzi i starsi.Gorąco polecamy Piotra.Dla nas wesele było wspaniałym dniem, cieszymy się, że Piotra mógł razem z Nami w nim uczestniczyć.Goście byli zachwyceni, wyrażali się w samych superlatywach. Dziękujemy raz jeszcze Piotr za uśmiech, wspaniałą muzykę do białego rana. Gorąco polecamy zabawę z DJ Sako :)

A
Agnieszka i Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2015
Data dodania: 07-03-2016

Jeszcze raz dziękuję za wyśmienitą zabawę do białego rana i cudowną atmosferęLaughingLaughing.

Jeże li szukacie profesjonalisty na impreze " Swojego Życia" dobrze trafiliście . Piotrek sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwanią odnośnie Waszego wesela.

Serdecznie pozdrawiamy i z pewnością będziemy polecać Piotrka usługi.

Agnieszka i Marek

Kontakt

Adres: Wrocław, , 54-438, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 4325

Popularne miasta w okolicy