Zobacz zdjęcia (5)
Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu!, Poznań - zdjęcie 1
Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu!, Poznań - zdjęcie 2 Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu!, Poznań - zdjęcie 3 Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu!, Poznań - zdjęcie 4 Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu!, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Dj Sopran - radiowy głos na Twoim weselu! id:48562

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć! Jestem Michał, mówią na mnie Sopran i pod taką ksywą gram od 1998 roku. Szmat czasu, który pozwolił mi na zebranie bardzo bogatej bazy muzycznej i doszlifowanie swoich umiejętności. Jestem wicemistrzem Polski dj’ów, wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski oraz dwukrotnym finalistą w prestiżowym konkursie Pioneer Dj Championship. Od 2018 roku zostałem sędzią na mistrzostwach dj’ów organizowanych przez Dj Union Poland.
Jestem dj’em radiowym – całe moje życie kręci się wokół radia, muzyki i pracy z mikrofonem. Na początku były to stacje lokalne w Koninie, Słupcy i Bydgoszczy. Obecnie jestem prezenterem stacji RMF Maxxx, gdzie prowadzę program I Wszystko Gra – codziennie między 15:00 a 19:00 na terenie Dolnego Śląska. Mówienie do słuchaczy nie sprawia mi żadnego problemu, więc ta umiejętność wyróżnia mnie wśród wielu dj’ów, którzy TYLKO PUSZCZAJĄ muzykę.
Przez lata pracy i tysiące zagranych imprez nabrałem doświadczenia, odwagi i umiejętności potrzebnej w pracy dj’a i konferansjera. Osobowość, dobór repertuaru i wprawa w zawodzie dj’a zaprocentowały licznymi kontraktami zagranicznymi – miałem zaszczyt grać w hotelach klasy Premium w Grecji, Turcji, Hiszpanii, Szwecji, Irlandii, we Włoszech oraz na Malcie, gdzie prowadziłem bankiety dla klientów, konferencje oraz imprezy tematyczne w nietypowych miejscach – na dachu wieżowca, na sztucznie usypanej plaży przy hotelowym basenie czy w przystani jachtów .
Każda impreza to dla mnie nowe wyzwanie – szczegółowo omawiam przebieg wesela z Parą Młodą, nie narzucam swoich pomysłów, a jedynie sugeruje sprawdzone patenty na udane wesele. Muzyka to jest punkt, przy którym zatrzymujemy się na długo podczas spotkania przed weselem – to od doboru repertuaru zależy jak będą bawić się Wasi Goście. Wspólnie tworzymy listę utworów MUST BE oraz tych, które lepiej na Wasze wesele nie szykować. Prowadzę wesele ze smakiem i elegancją, w taki sposób, żeby Goście sami wychodzili na parkiet i długo wspominali ten dzień.
Wszystkie szczegóły dotyczące selekcji muzyki, sposobu prowadzenia imprezy i zabaw ustalam indywidualnie z Wami.
Dodatkowe opcje wyceniane indywidualnie:
- wytwornica ciężkiego dymu,
- dekoracja sali światłem,
- saksofonista lub wiolonczelistka,
- podświetlany napis Love lub Miłość
- nagłośnienie ślubu plenerowego
- aranżacja/mix muzyki do pierwszego tańca

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6652561762
Adres: Poznań, , 60-194, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 62