Zobacz zdjęcia (5)
DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele, Nowy Sącz - zdjęcie 1
DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele, Nowy Sącz - zdjęcie 2 DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele, Nowy Sącz - zdjęcie 3 DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele, Nowy Sącz - zdjęcie 4 DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele, Nowy Sącz - zdjęcie 5
1 / 5

DJ SoundPlay- Niebanalny pomysł na Twoje wymarzone wesele id:33436

Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon

Udana i profesjonalna impreza tylko z DJ SoundPlay

Masz szaleństwo we krwi, szukasz doskonałej zabawy w nietuzinkowej oprawie i z doskonałym oświetleniem dyskotekowym. Dobrze trafiłeś, tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. DJ SoundPlay zapewni Ci wszystkie pożądane rozrywki. Chcesz urządzić jedyną i niepowtarzalną studniówkę, której nie zapomnisz i będziesz mógł o niej opowiadał swoim dzieciom? Może potrzebujesz wyjątkowego wieczoru kawalerskiego albo imprezy urodzinowej dla swojego chrześniaka, bo brak Ci pomysłu na prezent? Może właśnie szykuje się ten jedyny moment w Twoim życiu, kiedy powiesz sakramentalne „TAK” i chciałbyś, żeby to była magiczna i niepowtarzalna chwila, którą wszyscy zapamiętają na długie lata? Te i wszelkie inne okolicznościowe imprezy, które przyjdą Wam do głowy może uświetnić Jakub Maciaszek DJ SoundPlay. Zadbam o niepowtarzalną oprawę muzyczną, swoją energią zagrzeje wszystkich do zabawy, połączy pokolenia i sprosta gustom najbardziej wybrednych.

Dobrze wyselekcjonowana muzyka, dobrana do indywidualnych gustów, utwory skomponowane z myślą o uczestnikach imprezy, odpowiedni nastrój i moc pozytywnej energii zapewni niepowtarzalny klimat i urok, dzięki któremu każdy poczuje się jak w bajce. Wrażeń z takiej imprezy nie da się zapomnieć.
Dajcie się porwać swoim fantazjom!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Nowy Sącz, , 33-300, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2054

Popularne miasta w okolicy