DJ konferansjer Tomasitto

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(5)
Dodaj opinię
664-967...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

O nas

Jeżeli chcecie Państwo zrealizować wesele, imprezę firmową bądź inny event… poszukujecie DJ-A, konferansjera oraz sprzętu, który stworzy odpowiednią atmosferę, nagłośni i klimatycznie oświetli Wasze wydarzenie… potrzebujecie oryginalnej imprezy, chcielibyście spędzić czas przy pięknych dźwiękach - bez "disko-polowych" nalecialości - doskonale bawiąc się i tańcząc, by potem miło wspominać ten czas...

…zapraszam ;)

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny. Wspólnie uzgodnimy charakter imprezy, jej przebieg oraz określimy repertuar granych utworów.
Dysponuję wysokiej klasy sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym oraz bardzo bogatym, międzynarodowym doświadczeniem.

DZIAŁAM: głownie na terenie czterech regionów: Warmińsko-Mazurskie (Olsztyn); Mazowieckie (Warszawa); Pomorze (Gdańsk, Gdynia, Sopot)... jednak nic nie stoi na przeszkodzie bym udał się w granice innego regionu. :)

Obsługuję:
- Wesela,
- Eventy,
- Imprezy Okolicznościowe,
- Imprezy Firmowe,
- Studniówki,
- Bale inżynierskie, licencjackie, magisterskie,
- Połowinki.

DJ konferansjer Tomasitto
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Olsztyn
Data dodania: 24-05-2018

Dj Tomasitto wykonał kawał świetnej roboty. Bardzo wesoły, kontaktowy, z inteligentnym poczuciem humoru. Jeżeli szukasz kogoś kto rozkręci imprezę, a żenują Cię wodzireje z wąsem puszczający disco polo to Dj Tomasitto jest właściwym wyborem. Bez nachalności, z wyczuciem, ze świetną selekcją muzyki.
Warte podkreślenia jest również nagłośnienie, którym dysponuje Tomek. Jest on prawdziwym pasjonatem muzyki i dobrego dźwięku co było słychać na weselu. Pierwszy taniec do kawałka Beyonce zabrzmiał jak z sali koncertowej.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Olsztyn
Data dodania: 03-01-2018

Dj Tomasitto wykonał kawał dobrej roboty w dniu naszego wesela ! :) Goście do dziś wspominają ten dzień z uśmiechem na twarzy ! Szaleństwo, szaleństwo, szaleństwo ! Dj Tomasitto porwie na parkiet każdego. Pełen profesjonalizm, świetne oświetlenie, nic więcej nie trzeba mówić, a warto się przekonać. Polecamy w 100%. Serdeczne pozdrowienia ;)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-04-2017
Wleń
Data dodania: 18-12-2017

Zdecydowanie polecamy wszystkim niezdecydowanym!
DJ Tomasitto - uśmiechnięty, zadowolony, super zaangażowany :)
Zależało nam na weselu bez zabaw, disco polo i ogólnej biesiady. Udało się to zrealizować w 100%... a tańcom na stołach nie było końca ;)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2017
Olsztyn
Data dodania: 07-12-2017

Polecam dj Tomasitto w 100%. Otwarty, komunikatywny, miał doskonaly kontakt z goscmi. Wesele zagrane z klasą :) muzyka baaaardzo taneczna. Nie mogliśmy zejść z parkietu.
Dziękujemy jeszcze raz :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Olsztyn
Data dodania: 05-10-2017

Tomasitto doskonale poprowadził nasze wesele. Zadanie było utrudnione, ze względu na to, że trzeba było pogodzić dwie całkowicie różne kultury. Goście już od pierwszych minut ruszyli na parkiet. Było świetnie. Dziękujemy! Ewelina i Elly

Nazwa firmy: DJ Tomasitto
Imię i nazwisko: Tomasz Groblewski
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
664-967...
liczba odwiedzin: 2975
Zadzwoń
664-967...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy