Zobacz zdjęcia (3)
DJ // Wodzirej na Wesele || EVENT EKIPA, Olsztyn - zdjęcie 1
DJ // Wodzirej na Wesele || EVENT EKIPA, Olsztyn - zdjęcie 2 DJ // Wodzirej na Wesele || EVENT EKIPA, Olsztyn - zdjęcie 3
1 / 3

DJ // Wodzirej na Wesele || EVENT EKIPA id:55610

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Poszukujesz rewelacyjnego wodzireja, który zaangażuje Twoich gości i uczyni Twoją imprezę niezapomnianą? To jesteś w dobrym miejscu! Poprowadzimy Twoje wesele dokładnie tak jak sobie to wymarzysz. Gwarantujemy świetną zabawę z różnorodnym repertuarem muzycznym, który zadowoli każdego gościa. Współpracujemy z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i dostarczyć usługę, która przekroczy ich oczekiwania.

Nie ma w naszym repertuarze miejsca na nudę. Angażujemy i animujemy gości. Tańce animacyjne i zabawy opanowaliśmy wzorowo. Dodatkowo wszystko jest z klasą i taktem gdyż jakość usługi i zdecydowanie zadowolenie klientów są naszymi ostatecznymi celami na każdej imprezie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pierwsze kroki postawiliśmy w 2019. Natomiast w samej branży Eventowej - tu doświadczenie zbieramy od 10 lat.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowy pakiet uwzględnia Wodzireja który panuje nad każdym aspektem wydarzenia oraz prowadzi zabawy. Również DJ, który dostosuje muzykę do oczekiwań Pary Młodej i gustów gości na parkiecie. Sale Weselną udekorujemy podstawowym zestawem oświetlenia, który nada klimatu sali i tańcom na parkiecie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Cennik Weselny uwzględnia wydarzenia trwające do 10 godzin. Natomiast każde wydarzenie może trwać tyle ile gościom starczy sił.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak zdecydowanie. Zdarza nawet nam się przygotować specjalną aranżację na pierwszy taniec a by podkreślić charakter i dodać efekt "łał" do tego ważnego elementu na Weselu.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej. Wskazane utwory zostaną wplecione w całą playliste aby zadowolić Parę Młodą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jeśli Para Młoda wyrazi zgodę to z przyjemnością współpracujemy z widownią.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z klientem. Branża weselna jest rewelacyjna i ukierunkowana na dobrą zabawę. A bawić się potrafimy dość niesamowicie. I tą pozytywną energię, którą aż kipimy próbujemy przekazać wszystkim gościom weselnym.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Utwory disco-polo są super! Oczywiście jeśli Para Młoda ma odmienne zdanie to rewelacyjnie odnajdujemy się w przeróżnych gatunkach muzycznych, natomiast żaden hit disco-polo nie jest na obcy a teksty tych hitów znamy na pamięć.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie gdzie Para Młoda jest zadowolona z efektu. To Wasz dzień i to Wam ma się podobać. Oczywiście staramy się zadowolić jak największą liczbę gości rozkręcając rewelacyjne imprezy zgodnie z wytycznymi Pary Młodej, jednakże to właśnie Para Młoda jest naszym priorytetem.

Ciekawostki na nasz temat.

Nie lubimy kończyć dobrych imprez. Nie pijemy na imprezach. Nie boimy się wyzwań. Uwielbiamy wskoczyć na parkiet, a przerwy w pracy robimy tylko gdy nas o to poproszą.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Tomasz Mynaj
Adres: Olsztyn, , 10-001, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 191

Popularne miasta w okolicy