Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

DJ Tomasz Patelski id:20254

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (1)
Katowice, śląskie
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 737

Oferta

Myślicie o nowoczesnym, kulturalnym przyjęciu weselnym bez kiczu i tandety? Trafiliście we właściwe miejsce! Zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta oraz realizację zgodnie z uprzednio ustalonym scenariuszem. Rzetelnie przygotowany przeze mnie repertuar dostosowany jest do najbardziej wymagających klientów.
Marka FX adresowana jest do miłośników dobrej zabawy na wysokim poziomie.

Po angielsku, hiszpańsku, francusku, niemiecku i rosyjsku... Moje doświadczenie w oprawie tego typu eventów pozwala mi doskonale dopasować się do wymagań klientów zagranicznych. Jestem do tego przygotowany zarówno od strony muzycznej jak i konferansjerskiej.

10 lat doświadczenia
Obszerna baza ponad 50 000 utworów
Ponad 400 zagranych imprez
100% zaangażowania w każdy event
Początek kariery to współpraca z agencją eventową, głównie przy organizacji imprez firmowych - gali, otwarć, premier i jubileuszy. To tutaj nauczyłem się profesjonalnego i pełnego pasji podejścia do każdego zlecenia. Praktycznie wszystkie realizacje przez te lata zaowocowały kolejnymi klientami, nie tylko tymi biznesowymi.

Uwielbiam to, co robię. Muzyka od zawsze była moją pasją i cieszę się, że w pracy zawodowej mogę to wykorzystywać. Pracuję kreatywnie, więc wymaga się ode mnie nieustannej pomysłowości. Stawiam na niestandardowe, wyróżniające się połączenia i estetyczne wykonanie. Szeroki repertuar muzyczny - od klasycznego jazzu, po najnowsze trendy pozwala mi na dokładne dopasowanie się do Waszych wymagań. Nieustannie inspiruję się nowymi gatunkami, a moim celem jest tworzenie naprawdę wyjątkowej oprawy muzycznej.

Praca DJ-a to nieustanny rozwój. W gronie stu słuchaczy możemy wyodrębnić przynajmniej tyle samo różnych gustów. Dlatego nauczyłem się słuchać klientów, obserwować ich gości, interpretować zachowania i przekładać to na dobór muzyczny.

PO GODZINACH...
Pasjonat motoryzacji, siatkarz amator, stale zafascynowany dobrym rockowym graniem. Dog lover. Pozytywnie nastawiony do życia, pełen energii i entuzjazmu.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ Tomasz Patelski id:20254
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Darek i Ania
Darek i Ania
(5)
Dodano: 26-10-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Oświęcim
Współpraca z Tomkiem to był strzał w dziesiątkę. Od pierwszego spotkania zrobił na nas profesjonalne wrażenie, które stanowczo odbiegało od stereotypowego disco-dj'a, co bardzo nam odpowiadało. Tomek zasugerował nam kilka trafionych pomysłów jeśli chodzi o przebieg imprezy weselnej, a dzięki szerokiej elastyczności muzycznej idealnie wpasował się w gusta muzyczne nasze jak i gości. W trakcie zabawy trzymał rękę na pulsie pomagając nam w organizacji i przebiegu uroczystości.
Tomek to DJ, który zdecydowanie sprawdzi się w imprezie na poziomie.

Ania i Darek

Dane kontaktowe

DJ Tomasz Patelski
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-684

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia