Zobacz zdjęcia (4)
DJ Tomasz Tomaszewski WESELE, Katowice - zdjęcie 1
DJ Tomasz Tomaszewski WESELE, Katowice - zdjęcie 2 DJ Tomasz Tomaszewski WESELE, Katowice - zdjęcie 3 DJ Tomasz Tomaszewski WESELE, Katowice - zdjęcie 4
1 / 4

DJ Tomasz Tomaszewski WESELE id:22019

Katowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Jeżeli szukasz profesjonalnego Video DJ-a na swoją imprezę to lepiej trafić nie mogłeś!

Dlaczego ja? :)

Po pierwsze - scena i nagłośnienie
Na każdej imprezie instaluję (w zależności od sali) od 4 do 12 monitorów/projektorów, na których wyświetlane są teledyski, wizualizacje lub zdjęcia Młodej Pary, solenizanta czy też, w przypadku imprez firmowych, logo firmy, sponsorów itp.
Oświetlenie dyskotekowe, a w tym m.in. pary, lasery, stroboskopy itp sterowane są systemem DMX - czyli nic nie dzieje się przypadkowo. Do każdego utworu, gatunku, tempa, sytuacji dobierane jest odpowiednie efekty świetlne.
Posiadam najlepsze obecnie na rynku nagłośnienie - RCF EVOX 12, 2800W + Mackie SRM450 (2000W), dzięki czemu mogę obsłużyć imprezy nawet do 300 osób z gwarancją najwyższej jakości dźwięku.

Po drugie - dobór muzyki
Nie zagrałem jeszcze nigdy dwóch takich samych imprez. Kolejny utwór, w zależności od sytuacji na parkiecie i potrzeb, dobieram dopiero w połowie aktualnego nagrania. Zależy mi przede wszystkim na tym, by wszyscy goście, którzy oczywiście mają rożne preferencje muzyczne, na mojej imprezie znaleźli coś dla siebie. Dlatego nierzadko sięgam po dobrego rocka, stare, dobre techno, muzykę klasyczną, utwory z lat 50-tych, electro swing, country itp. Oczywiście wszystko w miarę potrzeb.

Po trzecie - dobór zabaw
Za żadne pieniądze nie przeprowadzę zabaw wulgarnych, ośmieszających ludzi, prymitywnych. Nigdy nie będzie u mnie ściągania butów, rozbierania się, czy przeciągania jajka przez nogawki. Każda zabawa jest wcześniej uzgadniana z Młoda Parą czy innym zleceniodawcą.

Po czwarte - scenariusz imprezy
Każda Młoda Para przed weselem otrzymuje ode mnie, wynikający z wywiadu, indywidualny scenariusz imprezy z planem minutowym, proponowanymi zabawami, gatunkami muzycznymi itd.
Oczywiście podczas imprezy jest on na bieżąco modyfikowany, nie mniej stałe, ustalone punkty, zawsze pozostają bez zmian.

Po piąte - Wasza muzyka
Namawiam Młoda Parę do przekazania mi przed imprezą listy utworów, które muszą się pojawić (nierzadko z opisem dlaczego - np. pierwszy pocałunek, pierwsza randka itp), listy utworów, które powinny być zagrane i w końcu listę utworów czy też gatunków muzycznych, które nie mogą, z rożnych przyczyn, być prezentowane podczas imprezy.

Po szóste
Nigdy nie udostępniam na swoim funpage filmów czy zdjęć z imprez, szanując tym samym Młoda Parę i gości. No chyba, że uczestnicy zabawy wyrażą na to zdecydowaną zgodę.

Po siódme
Gram bez limitów czasowych. czym dłużej tym lepiej :)

To chyba tyle :) Mam nadzieję, że skoro doczytaliście ten wpis do końca to udało mi się zainteresować Was moją ofertą i już wiecie komu powierzyć obsługę muzyczną Waszej imprezy :)


Pozdrawiam
DJ Tomasz "Tomaszewski" Kosz

Opinie (1)

DJ Tomasz Tomaszewski WESELE id:22019
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2019
Rybnik
Data dodania: 26-08-2019

Polecam z całego serca! Podczas wesela parkiet zawsze zapełniony 😊

Kontakt

Imię i nazwisko: Tomasz Kosz
Adres: Katowice, ul. Krzywa 6bwoj. śląskie
liczba odwiedzin: 3079

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy