DJ - Wesela, Poprawiny, Imprezy okolicznościowe... id:9219

Oferta
Dodaj do plannera

Firma „ MegaMegafon” została założona jesienią 2012 roku, to ekipa dj-prezenterów, wodzireja, konferansjerów, realizatorów dźwięku, animatorów. Nazwa to synonim czegoś głośnego, zlepek słów „wielki” i „dźwięk”.

Siedzibą firmy jest biuro mieszczące się przy ulicy Ks. Andrzeja Klimuszki 25 a usługa wykonywana w miejscu wskazanym przez klienta. Terenem naszego działania jest Elbląg i województwo warmińsko- mazurskie, ale charakter oferowanych usług pozwala na ich rozszerzenie na cały kraj. Dysponujemy bogatą dyskografią- ok.500 płyt CD, używamy tylko oryginalnych nośników muzyki. Na imprezy przywozimy wysokiej jakości sprzęt muzyczny renomowanych producentów np. Pioneer, Electro-Voice, Yamaha, Sennheiser, Shure, Reloop, Stage Line, Monacor, D.A.S, ProEl, SoundCraft. W razie niespodziewanych awarii mamy zamienniki.

Specjalizujemy się w pracy na kilku płaszczyznach i jako firma usługowa zapewniamy:

- Nagłośnienie imprez masowych, muzyka mechaniczna - DŹWIĘK,
- Oświetlenie sceniczne, dyskotekowe- ŚWIATŁO,
- Projekcje multimedialne- OBRAZ, - Obsługę wydarzenia przez prezentera muzycznego, konferansjera (współpraca z mikrofonem),
- Animatorzy zabaw dla dzieci ; Doradztwo i planowanie czasu wolnego.

Na tle konkurencji wyróżniamy się szerokim zakresem działania, dyspozycyjnością i elastycznością. Mamy wiedzę, doświadczenie i kontakty. Nasza Ekipa to osoby, które w niespodziewanych sytuacjach czekają gotowe do prowadzenia Waszego wydarzenia. Tworzymy zgrany zespół wspierających się prezenterów muzycznych. Zapraszamy na spotkanie do naszego biura, gdzie będziemy mogli Państwu przedstawić szerzej naszą ofertę.

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele i poprawiny

Wycena usługi wg indywidualnego zapytania klienta.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ - Wesela, Poprawiny, Imprezy okolicznościowe... id:9219
Ilość głosów: 24 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Karolina i Paweł Dodano: 10-10-2016
Data imprezy: 08-10-2016 Miejscowość: Nowe
(5)
Super super i jeszcze raz super. Chcemy podziękować DJ Kacprowi za poprowadzenie naszej imprezy, Darkowi za pomocne sugestie. Goście są zachwyceni i juz biorą namiary ;) pozdrawiamy serdecznie razem z Janem i woźnicą, który sprawił że DJ na chwile zepsuł się (ze śmiechu ):D
Autor: Wiola i Rafał Dodano: 03-10-2016
Data imprezy: 01-10-2016 Miejscowość: Kadyny
(5)
Chcieliśmy bardzo podziękować firmie Megamegafon a w szczególności Dj Kacprowi za wspaniałą imprezę na naszym weselu. Jesteśmy zachwyceni klimatem jaki stworzył, za integrację naszych gości za pomysły, wskazówki, porady oraz indywidualne podejście. Zdaliśmy się w zupełności na propozycje utworów i się nie zawiedliśmy. Wielkie dzięki. Polecamy gorąco!!! :)
Autor: Agnieszka Damian Dodano: 26-09-2016
Data imprezy: 24-09-2016 Miejscowość: Elblag
(5)
Serdecznie pozdrawiamy Megamegafon.
DJ Kacper świetnie poprowadził całe wesele wszyscy świetnie się bawili dzięki niemu pierwszy raz zobaczyłem parę osób z rodziny jak wywijaja na parkiecie Świetne inwidualne podejście prowadzącego do gości każdy się cieszył atmosfera panującej na sali Polecamy !!!!!!
Autor: Agnieszka i Krzysztof Dodano: 14-09-2016
Data imprezy: 03-09-2016 Miejscowość: Elbląg
(5)
Świetny kontakt przy ustalaniu szczegółów przed weselem. Wesele i poprawiny poprowadzone idealnie, ludzie nie mieli ochoty schodzić z parkietu repertuar dostosowany do gości. DJ Piotr poprowadził imprezę do białego rana, nie chcieli biednego chłopaka puścić do domu. Nic dodać, nic ująć - DJ z klasą! :)
Już zastanawiamy się nad kolejną imprezą, którą poprowadziłby DJ Piotr :). Serdecznie polecamy :)
Autor: Monia i Karol Dodano: 31-08-2016
Data imprezy: 15-07-2016 Miejscowość: Elbląg
(5)
Polecamy bardzo mocno! Muzyka przednia, goście Mega(megafon) zadowoleni, a my jeszcze bardziej!!!
Daniel - ogromny szacun i wielkie dzięki!
Autor: Aga i Tomek Dodano: 31-08-2016
Data imprezy: 12-08-2016 Miejscowość: Elbląg
(5)
Polecamy! niezastąpieni! najlepsi! przesympatyczni! poprowadzili całą ceremonię ślubną w ogrodzie, a później prawie 12-godzinne wesele! Super zabawy i dobór muzyki! Aga i Tomek z 12 sierpnia z Edenu dziękują i pozdrawiają!!!
Autor: Małgorzata Orłowska Dodano: 17-08-2016
Data imprezy: 02-07-2016
(5)
Polecam firmę Megamegafon! Pełen profesjonalizm, doświadczenie i indywidualne podejście do klienta. Nie ma - lepszego DJ-a niż Daniel. Super pokierował imprezę weselną - goście byli zachwyceni i bawili się do białego rana. Super zabawy i konkursy wprawiały wszystkich w znakomity nastrój. Dzięki Danielowi nasze wesele było lepsze niż mogliśmy sobie wyobrazić! Polecam również na inne okoliczności, nie tylko weselne! :)
Autor: Monika i Piotr Dodano: 17-08-2016
Data imprezy: 06-08-2016
(5)
Świetny kontakt przy ustalaniu szczegółów przed weselem. Wesele i poprawiny poprowadzone idealnie, repertuar dostosowany do gości. DJ Daniel poprowadził imprezę do białego rana. Nic dodać, nic ująć - DJ z klasą! :)
Już zastanawiam się nad kolejną imprezą, którą poprowadziłby DJ Daniel :)
Pokaż więcej opinii

Skontaktuj się

602-478...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
604-953...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Megamegafon
Imię:Dariusz
Nazwisko:Brzozowski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Elbląg
Kod:82-300
Adres:Klimuszki 25
Data dodania: 25-12-2012
Liczba odwiedzin: 3466

Nowe ogłoszenia