Zobacz zdjęcia (5)
Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 1
Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 2 Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 3 Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 4 Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę, Dąbrowa Górnicza - zdjęcie 5
1 / 5

Dj - Wodzirej Andrzej na imprezę id:19531

Dąbrowa Górnicza, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • skrzypce

Dzień dobry !
Poszukujecie człowieka, który zorganizuje wam świetną zabawę ? Świetnie trafiliście !
Prowadzę i organizuję przyjęcia okolicznościowe, przede wszystkim weselne.
Dobieram doskonałą muzykę tak, by jak najwięcej osób było zadowolonych i by wszyscy mogli się pobawić i zaszaleć w ten wyjątkowy przecież wieczór.
Organizuję super konkursy dla gości, ale też dla i dla dzieciaków. Doświadczenie i profesjonalizm to moje atuty, ale też poczucie humoru i elastyczność. Wszystko jest do omówienia i zorganizowania, w końcu jestem dla was i dla waszych gości.
W ofercie jest też Wodzirej, Animator/Animatorka, Wizażystka, wynajem dużego napisu "LOVE" i inne atrakcje ...
Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. Jeśli Państwo będą mieli życzenie, zrobię dekoracyjne oświetlenie sali, lub zorganizuję "taniec w chmurach" (ciężki dym). . Do dyspozycji mamy też akordeon i możemy zorganizować świetną zabawę biesiadna przy stołach, mamy doskonałą wokalistkę i koleżankę która pięknie gra na skrzypcach.
Żeby było jeszcze fajniej, uczęszczam na szkolenia, warsztaty i kursy by podnieść swoje doświadczenie, dzięki czemu zapewnię Państwu nowe zabawy taneczne ... Bawię też dzieciaki jako animator, bo dzieciaki to radość i inspiracje do nowych zabaw.


Zapraszam do kontaktu
Andrzej M

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Dąbrowa Górnicza, , 41-300, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1516

Popularne miasta w okolicy