Zobacz zdjęcia (5)
Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal, Gorzów Śląski - zdjęcie 1
Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal, Gorzów Śląski - zdjęcie 2 Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal, Gorzów Śląski - zdjęcie 3 Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal, Gorzów Śląski - zdjęcie 4 Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal, Gorzów Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal id:857

Gorzów Śląski, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Pragnę przedstawić Tobie moją ofertę dotyczącą moich usług jako dj'a obsługującego dowolny rodzaj imprezy, w szczególności tak ważnej uroczystości jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.
Impreza weselna w moim wykonaniu przebiega jak tradycyjne polskie wesele z takimi atrakcjami jak oczepiny, zabawy dla gości itp. Oczywiście każdy punkt programu możesz ze mną omówić, dodać coś od siebie lub usunąć.
Muzyka jaką proponuję jest to mieszanka muzyki dance, disco polo i muzyki ludowej. Każdy utwór jaki proponuję to znany przebój który każdy z gości zna.
Prowadzę różnorodne zabawy weselne, zabawiam również dzieci jako animator dziecięcy.

Opinie (1)

Dj-Wodzirej Arq na Twoje Wesele, Festyn, Bal id:857
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kasia i Seba
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2017
Kluczbork
Data dodania: 28-02-2018

Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie! Tyle w skrócie a tak poważnie to naprawdę: Bardzo sympatyczny gość, nie pije podczas pracy i to było dla nas ważne, super jakość nagłośnienia i elegancko prowadzona impreza! Gorąco Polecamy!

liczba odwiedzin: 5822

Popularne miasta w okolicy