Zobacz zdjęcia (5)
Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii, Szczecin - zdjęcie 1
Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii, Szczecin - zdjęcie 2 Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii, Szczecin - zdjęcie 3 Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii, Szczecin - zdjęcie 4 Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Dj & Wodzirej Duo na Pięciolinii id:38614

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

DUO WEDDINGS & EVENTS

DJ& Wodzirej – czyli najlepsze DUO na Pięciolinii na Wasze wesele.

Wychodzimy z założenia: PARA MŁODA MA BŁYSZCZEĆ, NASZE DUO BAWIĆ GOŚCI W NAJLEPSZE, A GOŚCIE ZAPAMIĘTAĆ WESELE NA ZAWSZE :)

Wesele to u nas nie tylko taniec i zabawa przy najlepszych hitach poprowadzona przez DJ-a.
Oto co nas wyróżnia:
• Wodzirej – doświadczony, z głową pełną pomysłów.
Wasze wesele będzie wyjątkowe, wesołe i szalone. Tańce – hulańce, integracja, oczepiny w które zaangażowani będą wszyscy goście (nikt po prostu nie chce tego przegapić ;), kolorowe gadżety do zabaw, tańce animacyjne itd.
• Wokal na żywo – toasty, wybrane przez Parę Młodą utwory np. pierwszy taniec, piosenka na podziękowanie rodzicom (utwór wykonywany na żywo zawsze lepiej trafia do serducha ♥), słynny weselny hit „Rudy się żeni” (bo przecież nie każdy Pan Młody musi być „Rudym”, Jedzie pociąg itp.)
• Biesiada przy akordeonie- to strzał w 10! Nie ma lepszej metody na rozkołysanie i rozśpiewanie wszystkich pokoleń, na sali aż będzie huczało!

Jesteśmy w branży od prawie 10 lat.
Szybka prezentacja: Wojtek - z wykształcenia mgr muzyki, nauczyciel gry na instrumentach, wokalista. Justyna- wodzirej, animatorka, nauczyciel.

Wszystkie szczegóły dotyczące repertuar oraz przebiegu uroczystości ustalamy z Parą Młodą, realizujemy ich życzenia. Oczywiście dysponujemy oświetleniem oraz najwyższej klasy sprzętem nagłaśniającym.

Dodatkowo w ofercie na poprawiny ANIMACJE DLA DZIECI (zamek dmuchany, „żywa” maskotka, tunel animacyjny, zamykanie w bańce, wytwornica baniek, gry maxi, tańce, limbo i wiele innych).
Poprawiny to dzień, podczas którego jest najwięcej dzieci. My się nimi chętnie zaopiekujemy i obiecujemy, że nie jeden dorosły nam pozazdrości i będzie chciał dołączyć. Z pewnością ta forma znacznie uatrakcyjni przyjęcie poprawinowe (*więcej szczegółów udzielimy telefonicznie).

Nasze duo działa nie tylko na weselach, ale też różnych innych ważnych uroczystościach. Wszelkie szczegóły są do ustalenia, jesteśmy elastyczni i na pewno każda impreza, wydarzenie będzie poprowadzone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu :)

liczba odwiedzin: 887

Popularne miasta w okolicy