Zobacz zdjęcia (4)
Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość, Gdynia - zdjęcie 1
Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość, Gdynia - zdjęcie 2 Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość, Gdynia - zdjęcie 3 Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość, Gdynia - zdjęcie 4
1 / 4

Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość id:43642

Gdynia, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Przede wszystkim staramy się docierać do każdego zainteresowanego. Znajomość języka Niemieckiego daje dużo więcej możliwość dla Par ale nie tylko , organizujemy wielkie wesela jak i małe przyjęcia weselne dla 30 osób. Nie uznajemy ograniczeń czasowych w trakcie imprez weselnych poprawin bądź przyjęć. Nasz Sqad stara się podejść do każdej imprezy profesjonalnie z perfekcyjną dokładnością. Każda impreza prowadzona przeze mnie kończy się sukcesem. Naszą siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzimy. Prowadzimy wesela w dwóch językach Polski oraz Niemiecki . Zajmujemy się również fotografią oraz nagrywaniem Video . Wieloletnie doświadczenie na zachodzie pozwala nam na działania które pokazują że każde wyzwanie zrealizowane to wielka siła działań. Nasz skład dba o każdy szczegół ceremonii. Polegam na sprawdzonych, popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy zdecydowanie w uśmiechu wychodzi na parkiet i może być pewien, że będzie wirować na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek.
Spontaniczność i improwizacja stanowią jeden z elementów mojej charakterystyki. Dzięki dużemu doświadczeniu jestem w stanie na gorąco reagować na to co dzieje się aktualnie na parkiecie i poza nim.
Jako profesjonalny wodzirej na wesele, poprawiny ale nie tylko dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, a także oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi. Wykorzystuję wzmacniacz, mikser, mikrofon, solidne kolumny, a także takie urządzenia jak wytwornice dymu czy oświetlenie różnymi lampami.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada
Disco
Disco Polo
Lata 70’ 80’ 90’
Latino
Polskie
Pop
Zagraniczne
OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym
Wesele dwujęzyczne
Własne oświetlenie

Organizacja wesela to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w życiu, dlatego chcemy, żeby zarówno oprawa muzyczna jak i prowadzenie imprezy odbyło się na najwyższym poziomie.
Celem dobrego DJ-a i wodzireja jest parkiet pełen roztańczonych gości, ich szerokie uśmiechy i oczywiście zadowolona Para Młoda. Korzystając z moich usług, możecie mieć pewność, że Wasze wesele będzie najlepszą imprezą na jakiej byliście! a Dodatkowo nasz fotograf uwieczni Państwa Święto w najlepszym wydaniu .
Na co możecie liczyć? Na muzykę dopasowaną do gustów bawiących się osób, zabawne, ale nie ośmieszające konkursy, animacje sprzyjające integracji gości, klimatyczne oświetlenie – wszystko po wcześniejszym ustaleniu, tak abyście byli w 100% zadowoleni.
Mimo, że posiadam ogromne doświadczenie i sprawdzony program wesel, jestem otwarty na wszelkie propozycje – mam świadomość, że to Wasza noc i zawsze dostosowuję się do potrzeb klientów.
Zapraszam do kontaktu

Każda okoliczność to osobny dopasowany indywidualnie program imprezy – moje sprawdzone pomysły, ale także otwartość na Wasze sugestie i indywidualne potrzeby zawsze stworzą najlepszą oprawę.
Moja oferta to również prowadzenie imprez takich jak bale andrzejkowe, karnawałowe, sylwestrowe, imprezy rocznicowe, imprezy urodzinowe, 18-stki, jubileusze ( od 1500 zł), bankiety oraz imprezy firmowe.
Oferuje bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 50-tych, poprzez lata 70”, złote przeboje lat 80-tych po najnowsze radiowe hity.
Szeroki zakres konkursów i zabaw dla gości tych dużych jak i małych sprawia, iż na moich imprezach wszyscy goście bawią się wyśmienicie poprzez dostarczaną im dużą porcję humoru.
Takie połączenie to gwarancja udanej imprezy i obustronnego zadowolenia!
Zachęcam do kontaktu! Razem przeżyjemy niezapomniane chwile!

Opinie Bastill Sqad (1)

Dj, Wodzirej, Fotograf na Państwa uroczystość id:43642
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Bytów
Data dodania: 28-08-2019

Gorąco polecamy wraz z mężem i gośćmi Pana Sebastiana. Kontakt z DJ-em jeszcze przed weselem to bajka, Pan Sebastian zawsze znalazł czas aby porozmawiać, doradzić w sprawie przebiegu wesela. Przede wszystkim zadbał aby żaden z gości weselnych nie siedział przy stole. Każdy kto był na weselu chciałaby jeszcze raz pobawić się z takim DJ-em.

Bastill Team
13-01-2020

Pani Agnieszko serdecznie dziękujemy za zaufanie . Nasza praca staje się lepsza gdy czytamy takie opinie :-) I motywuje do dalszych działań . Dziękujemy 😍😍😍

liczba odwiedzin: 1889

Popularne miasta w okolicy