DJ-WODZIREJ-MACIEJ CETNAROWICZ-FABRYKA ZABAWY djmc id:177

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (1)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 02-02-2009
Liczba odwiedzin: 1169

Oferta

W MOIM przypadku „dj -wodzirej” to nie „odtwarzacz płyt Cd”
To osoba, która poprowadzi imprezę jako muzyk i konferansjer, stworzy na imprezie klimat dobrej zabawy, zrobi show, rozgrzeje do czerwoności, zabawi, zapowie, dobierze odpowiedni do imprezy repertuar . Poza tym poprowadzi konkursy, zabawy. W oficjalnym lub luźniejszym tonie poprowadzi całą konferansjerkę . Profesjonalne podejście przez Nas do tematu gwarantuje niesamowite efekty na parkiecie.

Zarówno repertuar jak i wspomniana wyżej konferansjerka uzależniona jest od Państwa wymagań jak i dostosowana do Państwa oczekiwań.
Pracuję na markowym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym (nagłośnienie w kilku konfiguracjach wiodących firm tj. JBL, LEM , YAMAHA, CROWN , STAGE LINE).
Dysponuję bogatą płytoteką polską i zagraniczną począwszy od lat 50 do obecnych świeżutkich hitów. Oryginalne wydawnictwa fonograficzne, opłacone licencję na publiczne odtwarzanie muzyki pozwalają skupiać się na pracy i wykonaniu usługi na najwyższym poziomie
DJ WODZIREJ TO GWARANCJA satysfakcji , maksimum zabawy i zadowolenia.

DJ MC PREZENTER NA WASZĄ IMPREZĘ !!!!!!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ-WODZIREJ-MACIEJ CETNAROWICZ-FABRYKA ZABAWY djmc id:177
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Dorota
Dodano: 23-10-2012
Data imprezy: 02-06-2012
Pan Maciej totalnie zaskoczył naszych rodziców przyzwyczajonych do orkiestry. Grał wszystkie hity ,które sobie wymarzyliśmy. Zabawy bez "świnstewek" i oklepanych kolan,jajek itp. Dodatkowo zaproponował nam karaoke co bardzo spodobało się naszym gościom.

Dane kontaktowe

DJ-WODZIREJ-MACIEJ CETNAROWICZ-FABRYKA ZABAWY djmc
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia