Dj Wodzirej Michu

od 1000 do 2500 zł
Pruszcz, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

O nas

Cześć-miło, że odwiedzasz moje ogłoszenie .
Na wstępie chciałbym zaprosić na moją stronę na Facebooku. Dodaję tam więcej materiałów z imprez i zachęcam do przeczytania opinii.

O mnie ;
Jestem Dj Wodzirej Michu i mimo tylko dwuletniego stażu w branży udało mi się zdobyć spore doświadczenie w prowadzeniu imprez . Czuję się lekko i swobodnie w tym co robię, ale zachowuję przy tym klasę i poczucie humoru . Każda impreza jest inna , ale do każdej podchodzę w ten sam sposób- rzetelnie i z dbałością o szczegóły. Jestem perfekcjonistą i czuję ogromną  satysfakcję ,gdy impreza przebiega według wcześniej określonych oczekiwań .
Jako ,że jestem również wodzirejem ,impreza to nie tylko muzyka . Uwielbiam kiedy mogę wyjść na parkiet i poprowadzić konkursy bądź animacje taneczne - tym urozmaicam zabawę i porywam gości. Z racji na mój młody wiek jestem nowoczesnym wodzirejem, a co się za tym niesie? Tryskam energią !
Króciutko powiem o moim stylu prowadzenia atrakcji - jedno , wielkie NIE dla wszystkich zabaw z podtekstem . Dbam o to , by goście mogli się bawić w kulturalny sposób i eliminuję do zera możliwość wystąpienia żenujących sytuacji. Stawiam na nowe rozwiązania, które sprawią, że Wasi goście zobaczą ,że wcale nie należy bać się "wymysłów " wodzireja . Regularnie się szkołę, żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami oraz mam autorskie animacje taneczne .
Czas na najważniejszą kwestię- muzyka .Gram wszystkie gatunki muzyczne od lat 60 po muzykę współczesną - żaden gatunek nie jest mi obcy .W swojej bazie muzycznej mam kilkanaście tysięcy utworów , więc zadowolę nawet najbardziej wymagających imprezowiczów.
Każdą imprezę wyceniam w indywidulany sposób .

Dj Wodzirej Michu
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
B
Bartosz
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-11-2022
Czarnowo
Data dodania: 05-12-2022

Impreza udzana dzięki zaangażowaniu DJ. Punktualny, przygotowany zgodnie z oczekiwaniami. Dostosowywał się w trakcie imprezy do sugestii gości. Polecam i życzę sukcesów na przyszłość

liczba odwiedzin: 1254

Wyjątkowe sale weselne w mieście Pruszcz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy