DKFotografia Daniel Kaczmarek id:17192

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wolsztyn, wielkopolskie
Data dodania: 13-11-2015
Liczba odwiedzin: 206

Oferta

To, że lubię swoją pracę, może brzmieć nierealnie. To, że fotografia jest moją pasją, pewnie zabrzmi banalnie. Dlatego powiem krótko – wszystko, co tworzę, robię nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla radości innych. Może nie będę zbyt odkrywczy w tym, co powiem, ale czerpię z tego niezwykłą przyjemność, uwieczniając te ulotne chwile, które będą dla każdego wspomnieniem na całe życie.

Dla mnie zdjęcie nie kończy się tylko po naciśnięciu spustu migawki . Lubię też na zdjęciach często ubarwiać szarą rzeczywistość, ponieważ profesjonalne programy dają nam takie nieograniczone możliwości, to dlaczego z nich nie korzystać ? Cała pozostała magia to właśnie postprodukcja, która jest dla mnie niezmiernie ważna.

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, fotografuję ciekawe wydarzenia, niezwykłych ludzi. Każdy fotograf ma swój własny styl pracy. Ja, na sesjach, nie lubię spędzać zbyt wiele czasu na czekaniu i ustawianiu do zdjęć. Lubię ujęcia pełne ekspresji, w ciągłym ruchu, zmieniając miejsca i klimaty razem z młodą parą.

Jeśli uważasz, że będę potrafił spełnić Twoje oczekiwania, uchwycić Twoje marzenia, to zapraszam. Będzie miło zostać Twoim fotografem.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DKFotografia Daniel Kaczmarek
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Wolsztyn
Kod:64-200

Nowe ogłoszenia