Zobacz zdjęcia (5)
DKFotografia Daniel Kaczmarek, Wolsztyn - zdjęcie 1
DKFotografia Daniel Kaczmarek, Wolsztyn - zdjęcie 2 DKFotografia Daniel Kaczmarek, Wolsztyn - zdjęcie 3 DKFotografia Daniel Kaczmarek, Wolsztyn - zdjęcie 4 DKFotografia Daniel Kaczmarek, Wolsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

DKFotografia Daniel Kaczmarek id:17192

Wolsztyn, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

To, że lubię swoją pracę, może brzmieć nierealnie. To, że fotografia jest moją pasją, pewnie zabrzmi banalnie. Dlatego powiem krótko – wszystko, co tworzę, robię nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla radości innych. Może nie będę zbyt odkrywczy w tym, co powiem, ale czerpię z tego niezwykłą przyjemność, uwieczniając te ulotne chwile, które będą dla każdego wspomnieniem na całe życie.

Dla mnie zdjęcie nie kończy się tylko po naciśnięciu spustu migawki . Lubię też na zdjęciach często ubarwiać szarą rzeczywistość, ponieważ profesjonalne programy dają nam takie nieograniczone możliwości, to dlaczego z nich nie korzystać ? Cała pozostała magia to właśnie postprodukcja, która jest dla mnie niezmiernie ważna.

Na co dzień zajmuję się fotografią ślubną, rodzinną, fotografuję ciekawe wydarzenia, niezwykłych ludzi. Każdy fotograf ma swój własny styl pracy. Ja, na sesjach, nie lubię spędzać zbyt wiele czasu na czekaniu i ustawianiu do zdjęć. Lubię ujęcia pełne ekspresji, w ciągłym ruchu, zmieniając miejsca i klimaty razem z młodą parą.

Jeśli uważasz, że będę potrafił spełnić Twoje oczekiwania, uchwycić Twoje marzenia, to zapraszam. Będzie miło zostać Twoim fotografem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wolsztyn, , 64-200, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1757

Popularne miasta w okolicy