Zdjęcia
4390 zł / dwa dni

fotografia ślubna, film, dron, kamerzysta, klasa premium, enset id:13991

4390 zł / dwa dni
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

OSTATNIE WOLNE TERMINY NA ROK 2019 i 2020!
Do końca maja 2019: 4790 zł = film + fotografia + dron + 4 kamery + plener + radio weselne + 30 dni gotowy materiał + osobne rejestratory dźwięku + gimbal!
Zasługujecie na klasę premium.

Witamy w klasie premium. W klasie, w której każde zdjęcie i klatka filmu niesie ze sobą niesamowitą jakość obrazu i ilość emocji. W klasie, w której stosuje się wielokamerowość, nagrania z powietrza, nagrania z wnętrza pojazdu, stabilizację obrazu, zwolnione tempo i idealny dźwięk prosto z mikrofonów. W klasie, w której Wasza i Waszych gości radość dodatkowo wywołują przenośne studio fotograficzne z mnóstwem śmiesznych gadżetów i pełne humoru radiowe wywiady. W klasie, w której przysługuje Wam darmowy kurs szkoleniowy - Jak ładnie wychodzić na zdjęciach? - i kamerzysta z dronem podczas pleneru. W klasie, w której cenimy Wasz czas - więc zdjęcia, galerię internetową i radio weselne otrzymujecie już po 15 dniach! Film wraz z dodatkowym, bezpłatnym teledyskiem - wszystko w technice DSLR - już w ciągu 30 dni! W klasie, w której to Wy decydujecie, jakie jeszcze usługi chcielibyście wybrać.

Cena? - Nie jest wysoka :) - zważywszy na ilość i jakość usług, różne pakiety oraz dodatkowe rabaty. Przyjedźcie na kawę i zobaczcie, czym jest klasa premium w ślubnym audio-foto-video.

Ponadto przysługują Wam pełne prawa konsumenta, ponieważ jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania nagrań w kościołach oraz wykonywania lotów komercyjnych. Wybierając kompleksową usługę fotografii i wideo macie pewność, że fotograf i operatorzy kamer doskonale ze sobą współpracują - co też ma wpływ na jakość materiału.

Pytania? Możecie śmiało dzwonić o każdej porze lub pisać na FB.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Radek Swigon
Tomek Jasiński

Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie zajął Waszego terminu :) Spotkamy się przy kawie. Nawet jeśli termin będziemy mieli zajęty, to i tak z chęcią pomożemy i podpowiemy jakie aspekty są ważne w fotografii i filmie - abyście byli zadowoleni, więc śmiało dzwońcie!

Oferta

Pakiet Silver
4390 / dwa dni

film + fotografia + dron + 4 kamery + plener + radio weselne + 30 dni gotowy materiał + osobne rejestratory dźwięku + gimbal + teledysk!

Radosław

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Enset
Imię i nazwisko:Radosław Swigon
Adres:Bydgoszczul. Podgórzyn 2 b
88-400woj. kujawsko-pomorskie
888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 29-01-2015, liczba odwiedzin: 3152
Telefon
888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie