Foto-video w klasie premium Swigon/Jasiński, enset id:13991

Oferta
Dodaj do plannera

OSTATNIE TERMINY NA ROK 2017!!!!

Witamy Was!
Otrzymacie pełną usługę foto wraz z video - w klasie premium. Dron, kamera w samochodzie, nagrania w zwolnionym tempie, stabilizacja obrazu, 2-3 kamery, świetny dźwięk bezpośrednio z mikrofonów i miksera, jakość video DSLR i radio weselne (wywiady z gośćmi). Ponadto w 6 tygodni gotowy cały materiał (z opcją super express = 2 tygodnie)! + fotograf na przygotowaniach, ślubie i weselu + jeszcze plener i w opcji studio fotograficzne z gadżetami (fotobudka) tylko za 249 zł! + gratisowy kurs 'jak ładnie wychodzić na zdjęciach' + galeria internetowa + wiele, wiele więcej!

Oprócz tego wszystkiego otrzymacie również kilkuminutowy spot śluby, który możemy umieścić na naszym kanale - aby pokazać Waszej rodzinie i gościom! I jeszcze tylko dla Was - podczas pleneru jest dodatkowo kamerzysta z flycamem i dronem!

Dostajecie po prostu wszystko, co w tej chwili jest możliwe w zakresie ślubnego audio-foto-video i to w dobrej cenie!

Zapraszamy na naszą stronę - obejrzyjcie przykładowe spoty ślubne :) oraz nasze zdjęcia i filmy ze ślubów. Zobaczcie czym jest klasa premium, bo naprawdę warto - przecież to jedyny taki dzień :) Wpadnijcie do nas na kawę i porównajcie jakość materiałów audio-foto-video w klasie premium. Zobaczycie różnicę.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Jakby były pytania - możecie śmiało dzwonić o każdej porze

Radek Swigon
Tomek Jasiński

PS. Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie zajął Waszego terminu :) Spotkamy się przy kawie.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / dwa dni

Cena za kompleksową obsługę ślubu i wesela (foto+video+plener+spot) jest zawsze ustalana indywidualnie. Jest uzależniona od ilości fotografów/kamerzystów, efektów specjalnych czy dojazdu. Do każdego pakietu gratis dodajemy kurs 'jak ładnie wychodzić na zdjęciach?' - przed ślubem :)

Skontaktuj się

888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Enset
Imię:Radosław
Nazwisko:Swigon
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:88-400
Adres:Podgórzyn 2 b
Data dodania: 29-01-2015
Liczba odwiedzin: 1224

Nowe ogłoszenia