Foto-video, fotografia ślubna, kamerzysta, klasa premium, enset id:13991

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Foto-video, fotografia ślubna, kamerzysta, klasa premium, enset

Radosław Ostatnio widziany 20-02-2018
888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 29-01-2015
Liczba odwiedzin: 1998

Oferta

OSTATNIE WOLNE TERMINY NA ROK 2018!
We speak English.

Witamy w klasie premium. W klasie, w której każde zdjęcie i klatka filmu niesie ze sobą niesamowitą jakość obrazu i dawkę emocji. W klasie, w której stosuje się wielokamerowość, nagrania z powietrza, nagrania z wnętrza pojazdu, stabilizację obrazu, zwolnione tempo i idealny dźwięk prosto z mikrofonów. W klasie, w której radość Pary Młodej i gości dodatkowo wywołują przenośne studio fotograficzne z mnóstwem śmiesznych gadżetów i pełne humoru radiowe wywiady. W klasie, w której przysługuje Wam darmowy kurs szkoleniowy - "Jak ładnie wychodzić na zdjęciach?" i kamerzysta z dronem podczas pleneru. W klasie, w której cenimy Wasz czas - więc zdjęcia, galerię internetową i radio weselne otrzymujecie już po 14 dniach! Film wraz z dodatkowym, bezpłatnym teledyskiem - wszystko w technice DSLR - w ciągu 8 tygodni! W klasie, w której Wy decydujecie, jakie jeszcze usługi chcielibyście wybrać.

Cena? - Nie jest tak wysoka, jak myślicie :) zważywszy na ilość i jakość usług. Zależy od daty ślubu i odległości od siedziby firmy. Przyjedźcie na kawę i zobaczcie, czym jest klasa premium w ślubnym audio-foto-video.

Zapraszamy na enset, facebook Swigon/Jasiński - obejrzyjcie przykładowe spoty ślubne oraz nasze zdjęcia i filmy ze ślubów. Zobaczcie czym jest klasa premium, bo naprawdę warto - przecież to jedyny taki dzień :)

Ponadto przysługują Wam pełne prawa konsumenta, ponieważ jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania nagrań w kościołach oraz wykonywania lotów komercyjnych. Wybierając kompleksową usługę fotografii i wideo macie pewność, że fotograf i operatorzy kamer doskonale ze sobą współpracują - co też ma wpływ na jakość materiału.

Jakby były pytania - możecie śmiało dzwonić o każdej porze.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Radek Swigon
Tomek Jasiński

PS. Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie zajął Waszego terminu :) Spotkamy się przy kawie.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Enset
Imię:Radosław
Nazwisko:Swigon
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:88-400
Adres:Podgórzyn 2 b

Nowe ogłoszenia