Foto-video, fotografia ślubna, kamerzysta, klasa premium, enset id:13991

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Foto-video, fotografia ślubna, kamerzysta, klasa premium, enset

Radosław Ostatnio widziany wczoraj
888-693...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 29-01-2015
Liczba odwiedzin: 1793

Oferta

JESZCZE MAMY WOLNE TERMINY NA ROK 2018!!!!

Witamy Was!
Otrzymacie pełną usługę fotografii ślubnej wraz z video - w klasie premium. Dron, kamera w samochodzie, nagrania w zwolnionym tempie, stabilizacja obrazu, 2-3 kamery, świetny dźwięk bezpośrednio z mikrofonów i miksera, jakość video DSLR i radio weselne (wywiady z gośćmi). W 2 tygodnie gotowe zdjęcia, fotoksiążka, radio weselne i galeria internetowa, a w 6 tygodni - film (opcja super express = 2 tygodnie całość materiału!) + jesteśmy na przygotowaniach, ślubie i weselu + plener (w inny dzień bez żadnych dopłat) i w opcji studio fotograficzne z kufrem pełnym gadżetów - cena fotobudki to tylko 349 zł (promocja do końca września) + gratisowy kurs 'jak ładnie wychodzić na zdjęciach' + galeria internetowa dla Was i gości + wiele więcej!

Oprócz tego wszystkiego otrzymacie również kilkuminutowy spot śluby, który możemy umieścić kanale YouTube i Facebooku - aby pokazać Waszej rodzinie i gościom! I jeszcze jeden dodatek - podczas pleneru jest dodatkowo kamerzysta z flycamem i dronem!

Dostajecie po prostu wszystko, co w tej chwili jest możliwe w zakresie ślubnego audio-foto-video.

Zapraszamy na enset, facebook Swigon/Jasiński - obejrzyjcie przykładowe spoty ślubne oraz nasze zdjęcia i filmy ze ślubów. Zobaczcie czym jest klasa premium, bo naprawdę warto - przecież to jedyny taki dzień :) Wpadnijcie do nas na kawę i porównajcie jakość materiałów audio-foto-video w klasie premium. Zobaczycie różnicę.

Ponadto przysługują Wam pełne prawa konsumenta, ponieważ jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania nagrań w kościołach oraz wykonywania lotów komercyjnych.

Jakby były pytania - możecie śmiało dzwonić o każdej porze

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Radek Swigon
Tomek Jasiński

PS. Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie zajął Waszego terminu :) Spotkamy się przy kawie.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Nowe ogłoszenia