Zobacz zdjęcia (5)
Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska, Drezdenko - zdjęcie 1
Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska, Drezdenko - zdjęcie 2 Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska, Drezdenko - zdjęcie 3 Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska, Drezdenko - zdjęcie 4 Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska, Drezdenko - zdjęcie 5
1 / 5

Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska id:30399

Drezdenko, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Jako bliźniaczki rozumiemy się bez słów, również jeśli chodzi o fotografię – interesujemy się głównie fotografią portretową, w której staramy się pokazać naturalność z odrobiną tajemniczości, gdzie piękno kryje się w niedopowiedzeniach a emocje odgrywają istotną rolę.

Jesteśmy absolwentkami Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku Multimedia, gdzie kształciłyśmy się nie tylko w zakresie fotografii, ale też wideo, historii sztuki, malarstwa i wielu innych dziedzin, co pozwala nam dziś na świadome pracowanie. Dokumentowanie dnia Ślubu oraz sesje plenerowe zawsze sa dla nas ciekawym wyzwaniem i okazją do stworzenia czegoś pięknego.

Opinie (6)

Do zobaczenia Fotografia Ślubna Aleksandra Antczak i Lena Możejewska id:30399
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2017
Warszawa
Data dodania: 17-11-2017

W zeszłym roku, gdy planowaliśmy swoje wesele, mieliśmy na oku dwa duety fotografów (Do Zobaczenia ze Szczecina oraz drugi duet z okolic Warszawy) i nie byliśmy zdecydowani, kogo wybrać. Tak się złożyło, że mniej więcej w tym czasie dziewczyny były w Warszawie i zaproponowały nam sesję narzeczeńską, na którą chętnie się zgodziliśmy. Po tej pierwszej sesji nie mieliśmy już żadnych wątpliwości! Zdjęcia wyszły piękne, współpraca z dziewczynami była bardzo przyjemna. Byliśmy już zdecydowani, że to dziewczyny będą fotografkami na naszym ślubie :) Ślub i wesele odbyły się w tym roku w sierpniu i również wszystko poszło super: zdjęcia reportażowe i sesja ślubna plenerowa zachwyciły nie tylko nas, ale także nasze rodziny i znajomych. Każde zdjęcie jest mocno nacechowane pozytywnymi emocjami, te fotografie będą stanowić wspaniałą pamiątkę na całe życie :) Ceny, które podają dziewczyny (zarówno za sesję ślubną jak i za mniejsze sesje, np. indywidualne, narzeczeńskie, rodzinne) są bardzo atrakcyjne, z tego też względu warto rozglądać się za fotografem spoza Warszawy ;) Szczerze gorąco polecam Do Zobaczenia Fotografia! Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Szczecin
Data dodania: 17-11-2017

Polecam współpracę z dziewczynami! Zdjęcia są przepiękne, szczególnie te z pleneru ślubnego. Podczas ślubu i wesela dziewczyny są prawie niezauważalne, a na plenerze wprowadzą w fajną atmosferę. Nawet osoba, która stresuje się przed obiektywem dostanie cudowne zdjęcia. Do zobaczenia!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-03-2017
Peckowo
Data dodania: 05-10-2017

Pełen profesjonalizm, dziewczyny maja wiele ciekawych pomysłów, są niezwykle kreatywne a przy tym zachowują dyskrecje i nie skupiają uwagi na sobie. Wszystkie najważniejsze momenty zostały przez nie uchwycone z niezwykła gracja. W 100% polecamy! Kinga i Marcin ;)

F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2017
Szczecin
Data dodania: 05-10-2017

Tak się złożyło że mieliśmy z żoną dwa wesela w tym roku, na obu zdjęcia robiły siostry z "do zobaczenia". Jesteśmy przeszczęśliwi, bo dostaliśmy dokładnie to czego się spodziewaliśmy już parę dni po każdym z wesel. Zdjęcia ładnie opakowane plus pendrive i album.

H
Hania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2016
Pęckowo- Zagłoba
Data dodania: 05-10-2017

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja Bardzo miłe i kontaktowe dziewczyny, a jednocześnie w pełni skupione na swojej pracy. Więc polecam !!!

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Żagań
Data dodania: 04-10-2017

Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych zdjęć! Dziewczyny są profesjonalne. Pracują z pełnym oddaniem i zaangażowaniem.Podczas sesji nie stresują i nie wywierają presji. Biorą pod uwagę pomysły klientów i nie narzucają swojej wizji.Są zawsze uśmiechnięte. Same zdjęcia mają niebanalne kadry i wyjątkowy klimat. Szybka realizacja i cudowny album. Polecam!!!

liczba odwiedzin: 3441

Popularne miasta w okolicy