Zobacz zdjęcia (5)
Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne, Lublin - zdjęcie 1
Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne, Lublin - zdjęcie 2 Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne, Lublin - zdjęcie 3 Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne, Lublin - zdjęcie 4 Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Dodatki, akcesoria ślubne, weselne, urodzinowe, gadżety weselne id:33567

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o wszystkich osobach poszukujących inspiracji w organizowaniu przyjęć. Ofertę przygotowaliśmy z myślą o osobach zajmujących się okolicznościowym dekorowaniem wnętrz profesjonalnie, jak i amatorsko. Kupicie więc u nas nie tylko gotowe dekoracji sali, ale też artykuły do ich samodzielnego tworzenia, jak np. balony, szpilki, taśmy do girlandy, wstążki czy kleje profesjonalne do montażu.

W naszej ofercie znajdziecie najmodniejsze ozdoby weselne, dekoracje na ślub, chrzest, komunię, wieczory kawalerskie i panieńskie czy urodziny. Oferujemy ozdoby tematyczne, dodatki do przyozdabiania ścian oraz stołów, a także okolicznościowe zaproszenia, podziękowania i opakowania na upominki dla gości. Samodzielne przygotowanie dekoracji sali weselnej czy klubowej sali jeszcze nigdy nie było tak proste.

Opinie Dekoracje Weselne (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Dekoracje Weselne

Nazwa firmy: Dekoracje Weselne
Imię i nazwisko: Piotr Maja Mituła
Adres: Lublin, ul. Romera 99, 20-270, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2246

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie