Zobacz zdjęcia (7)
Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 1
Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 2 Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 3 Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 4 Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 5
Dominika Paszek Wedding Planner, Łaziska Górne - zdjęcie 6
1 / 7

Dominika Paszek Wedding Planner id:56180

Łaziska Górne, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
666-599...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Cześć! Nazywam się Dominika Paszek. Dla wielu z Was planowanie jest udręką i stresem, a dla mnie – częścią życia, z której czerpię przyjemność i frajdę.
Planujecie ślub, ale organizacja wesela jest dla Was wyzwaniem? Szukacie kogoś, kto zdejmie z Waszych barków ciężar przygotowań i sprawi, że okres przedślubny będzie czasem niecierpliwego oczekiwania, a nie nerwów? Usługa kompleksowej organizacji wesela jest idealnym rozwiązaniem!
Stworzę dla Was piękny, wymarzony dzień, podczas którego będziecie czuli się szczęśliwi, rozluźnieni, bez miliona spraw na głowie. W tym wyjątkowym dniu skupicie się tylko na sobie i Waszej miłości.
Nie musicie martwić się o szczegóły, rozporządzanie budżetem, logistykę – zostawcie to mnie! Powierzcie mi zadanie, które jest dla wedding plannerki ekscytującym doświadczeniem, a ja w zamian pozbawię Was stresu związanego z planowaniem.

Dominika Paszek Wedding Planner - film 1 Dominika Paszek Wedding Planner - film 1

Oferta

Kompleksowa organizacja

Kompleksowa organizacja wesela rozpoczyna się poznaniem Was, Waszych marzeń, oczekiwań, co pozwoli mi opracować plan i budżet. Przedstawię Wam różne opcje, rozwiązania pasujące do Waszych upodobań, z których będziecie mogli wybrać najlepszy wariant dla siebie. Proces przygotowań ze mną przebiegnie w pozytywnej atmosferze, a ja będę z Wami na każdym jego etapie.

Stworzymy wyjątkowe wydarzenie, które będzie dostosowane do Waszych potrzeb i oczekiwań oraz inspirowane Waszym stylem. Kompleksowa organizacja wesela to dla Was gwarancja spokoju i niezapomnianych wrażeń.

Usługa kompleksowej organizacji wesela obejmuje:

stworzenie spersonalizowanego projektu na podstawie Waszej wizji, aby wszystko było idealnie dopasowane do Waszych oczekiwań i stylu
stworzenie harmonogramu przygotowań i budżetu oraz nadzór nad nimi
propozycje i pomoc w wyborze lokalu i innych podwykonawców
koordynację pracy podwykonawców – nadzór nad umowami, ustaleniami, rozliczeniami, by Wasze wesele było idealnie zorganizowane i przebiegało bezproblemowo
stały kontakt z Wami, abyście byli na bieżąco z postępami przygotowań
koordynację dnia ślubu, na którą składa się stworzenie scenariusza oraz monitorowanie, pomoc i wsparcie w tym dniu, abyście mogli cieszyć się nim w pełni, bez zadań organizacyjnych na głowie.

Częściowa organizacja

Rozpoczęliście już planowanie, może macie też wybranych niektórych podwykonawców, ale zaczynacie czuć się przytłoczeni?

Częściowa organizacja rozpoczyna się od spotkania w celu uporządkowania dotychczasowych ustaleń dotyczących Waszego wielkiego dnia i stworzenia dalszej koncepcji, która będzie z nimi spójna i spełni Wasze oczekiwania. Przedstawię Wam propozycje pozostałych podwykonawców, pomogę w wyborze i będę koordynować ich dalszą pracę. Będziemy w stałym kontakcie, aby być na bieżąco z przygotowaniami. Zwieńczeniem naszej pracy będzie koordynacja dnia Waszego ślubu.

Koordynacja dnia ślubu

Koordynacja dnia ślubu to usługa dla Par, które mają już zorganizowany ślub i wesele, ale potrzebują kogoś, kto dopilnuje, żeby tego dnia wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Jeśli chcecie w pełni cieszyć się z tego wyjątkowego wydarzenia i nie prosić o pomoc nikogo z rodziny, to jest to właśnie opcja dla Was.

Moja praca nie zaczyna się w dniu Waszego ślubu, dlatego zachęcam do kontaktu około trzy miesiące wcześniej, żebym mogła zapoznać się z Waszymi ustaleniami, zweryfikować umowy, podwykonawców, a następnie stworzyć scenariusz uroczystości. Dopiero ostatnim etapem jest spotkanie w dniu Waszego ślubu w celu dopilnowania całego planu.

Będę na miejscu, aby zapewnić pomoc i wsparcie we wszystkich elementach uroczystości. Zajmę się monitorowaniem harmonogramu dnia i pilnowaniem, żeby wszystko zostało wykonane zgodnie z planem. Koordynowanie pracy usługodawców to również moje zadanie.

Najważniejsze dla mnie jest to, żebyście czuli się zrelaksowani i mogli w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Dominika Paszek
Adres: Łaziska Górne, ul. Kościuszki, 43-173, woj. śląskie
666-599...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 32
Zadzwoń
666-599...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie