Zobacz zdjęcia (1)
Drink Bar Gubałówka - Wesela , Skawina - zdjęcie 1
1 / 1

Drink Bar Gubałówka - Wesela id:40743

Skawina, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalną obsługę gastronomiczną przyjęć okolicznościowych w mniejszym lub większym gronie, a także spotkań biznesowych, imprez plenerowych, bankietów.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dostosowują ją do Państwa potrzeb i planowanego budżetu.

Na przestronnej, klimatyzowanej sali organizujemy pełne wrażeń i niezapomniane przyjęcia okolicznościowe tj. wesela, chrzciny, komunie, bankiety, imprezy zakładowe, jubileusze. W zacisznym tarasie letnim, w otoczeniu zieleni nasi goście pragnący chwili wytchnienia mogą odpocząć i nabrać siły do dalszej zabawy.

W sali Drink Baru przygotowujemy kameralne przyjęcia do 40 osób. Do dyspozycji gości ogródek letni. Na ternie zamkniętego obiektu 1,5h zieleni możliwość organizacji pikników do 1000 osób. Możliwość organizacji imprezy w dowolnym miejscu, wskazanym przez klienta. Naszym gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę, piękną dekoracje stołów, optymalną cenę świadczonych usług. Z wielką przyjemnością podejmiemy się organizacji imprezy, zgodnie z Państwa życzeniami i sugestiami.

liczba odwiedzin: 1963

Popularne miasta w okolicy