Zobacz zdjęcia (4)
DRON - filmowanie z powietrza, ślub z drona, Siedlce - zdjęcie 1
DRON - filmowanie z powietrza, ślub z drona, Siedlce - zdjęcie 2 DRON - filmowanie z powietrza, ślub z drona, Siedlce - zdjęcie 3 DRON - filmowanie z powietrza, ślub z drona, Siedlce - zdjęcie 4
1 / 4

DRON - filmowanie z powietrza, ślub z drona id:25556

Siedlce, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera

Uwiecznię jedną z najważniejszych chwil w Waszym życiu, a końcowy film wzbogacony o filmowe ujęcia z powietrza będzie znakomitą i unikalną pamiątką.

Zajmuję się fotografią powietrzną oraz nagrywaniem wideo z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego, potocznie nazywanego dronem. Obszar mojej działalności obejmuje głównie Siedlce i województwo mazowieckie lecz w kilku przypadkach realizowałem ujęcia w innych rejonach Polski.

DLACZEGO JA?
Posiadam niezbędne uprawnienia do komercyjnego wykorzystywania dronów - wybierając moje usługi, macie Państwo pewność, że pracuję zgodnie z przepisami ruchu lotniczego czuwając jednocześnie nad bezpieczeństwem osób postronnych oraz mienia.
Każde powierzone zadanie traktuję indywidualnie i staram się sprostać stawianym wymaganiom, a profesjonalny sprzęt, wiedza oraz zdobyte doświadczenie pozwalają spełniać Państwa oczekiwania.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Siedlce, , 08-110, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1586

Popularne miasta w okolicy